Radosław Kaczmarek

Wrocław
51,127723817,0577124

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
2 opinie

Jako pacjentka dr.R.Kaczmarka moge wyrazic sie o Nim w samych superlatywach.Jako lek.okulista jest wspanialym i kompetentnym i co dla mnie najwazniejsze wyjatkowo skutecznym chirurgiem-dzieki szbkiej i skutecznej operacji mojego oka /zabieg witrektomia/ odzyskalam calkowicie wzrok.Po uplywie pol roku Doktor zlikwidowal zacme ,co daje mi komfort widzenia.Pan dr.Kaczmarek ma cudowne podejscie do pacjenta- nie liczac czasu odpowiada cierpliwie i wyczerpujaco na wszystkie pytania -a przy tym jest bardzo uprzejmy i bezposredni. Zycze wszystkim potencjalnym chorym z problemami okulistycznymi aby mieli szczescie dostac sie do tak niezwyklego Lekarza-Okulisty!

Znam tego lekarza jako pacjent od ponad roku. Uważam go za wzór osobowościowy człowieka łączącego powołanie z niezwykła kompetencją i odpowiedzialnością potrafi z działać naprawdę niezwykle cuda w ratowaniu ludzkiego wzroku bo to naprawdę najnowocześniejszy fachowiec godny do polecenia wszystkim pacjenta z polski jak i zagranicy. Powodzenia panie doktorze to naprawdę wspaniale ze liczy się pacjent a nie kariera. wszystkiego dobrego życzy pacjent kaziemierz ten od pekniętej galki ocznej.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny