Radosław Molga

Urolog

Fachowiec + Człowiek = Kompetencja + Kultura + Przykład dla innych, bez względu na zawód.Szczerze polecam.

To profesjonalny, serdeczny, bezinteresowny lekarz. Niezwykle pomocny w moim - dość skomplikowanym przypadku, gdzie zabiegi są przeprowadzane cyklicznie. Za każdym razem otrzymuję rzertelne informacje, zabiegi operacyjne przeprowadzane są sprawnie i bez komplikacji. Przy czym dr Molga nigdy nie traktuje przypadków pacjentów powierzchownie, poświęcając czas - zarówno przyndiagnostyce jak i leczeniu poopoeracyjnym. Niestety, dr Radosław Molga, jest również wyjątkiem w radomskim oddziale urologicznym.

Wyśmienity specjalista moja ocena mówi sama za siebie, jak na Radom to po prostu rodzynek, wśród radomskich urologów typu ziel itp. Nie wiem skąd opinia o naciągaczu mojego mojego poprzednika, może to hipochondryk czekający aż ktoś mu nową wymyśli chorobę.

Nie polecam to zwykly naciągacz .patrzy tylko za kasą a nie żeby pomóc człowiekowi zdecydowanie NIE POLECAM TEGO LEKARZA

Jest to "anioł w ludzkim ciele". :) tak mówi moja mama , która jest jego pacjentką.To jedyny człowiek zasługujący na miano lekarza na odziale urologii w Radomiu. Ja rownież mialam kontakt z dr Molgą w szpitalu.To kulturalny, spokojny, wyważony i bezinteresowny człowiek. Udziela dokładnych informacji zarówno o chorobie jaknimo przebiegu leczenia, cechuje się niezwykłym podejściem do pacjentów, cierpliwoscią i wyrozumiałością.To bardzo ważne. Poza tym to wykwafikowany specjalista urolog. Każda operacja czy zabieg do tej pory, wykonany był bez powikłań - mimo dość specyfucznego problemu z jakim zmaga sie moja mama.

Bardzo kompetentnylekarz,uprzejmy ma podejscie do pacjenta

Bardzo kompetentnylekarz,uprzejmy ma podejscie do pacjenta

baaaaaaardzo miły lekarz! jak nie z Radomia! uprzejmy i kompetentny.pomógł mi sie pozbyc kamieni

Pan Doktor Radosław Molga to spoko Gość przyjmuje Pacjęta i rozmawia z nim jakby to był ktoś z Jego Rodziny.Kompetentny Lekarz z powołania do swego zawodu. Aczy wizyta prywatna czy publiczna nie ważne Pan Doktor jest takim samym człowiekiem.

Niezwykle sympatyczny jako człowiek w relacji z pacjentem,ciepły,serdeczny.Trudno mi oceniać takiej klasy specjalistę jako laikowi ale jako pacjent nie mam po prostu słów uznania.Gdyby tak większość lekarzy?...lżej byłoby chorować.

Gdyby TAKICH lekarzy było choć 30%, wielu chorych poznałoby smak zdrowia. Doświadczony chorobą i Wyleczony