Radosław Słopień

Ginekolog, Endokrynolog

Bardzo odradzam tego ,,specjalistę". Większość ciąży , gdy nie było problemów było wszystko w porządku. Od kiedy zaczęły się problemy w ostatnich dwóch miesiącach , potrafił skierować do szpitala i nie było z nim żadnego kontaktu. Twierdzi , że pracuje w szpitalu , ale nikt go tam od dawna nie widział , kazal czekać i obserwować , mimo , że wyniki były fatalne i po zgłoszeniu się do innego lekarza od razu musiał robic cięcie. Dziecko cudem uratowane , jednak ma teraz problemy przez niekompetencję i lekceważenie tego ,,lekarza". Podejście fatalne , zero zainteresowania w kluczowym momencie ciąży. Szczerze odradzam usług tego Pana.

Miły i to bardzo, aż do bólu, rzeczywiscie dobrze wszystko tłumaczy, ale na tym się kończy. Leczyłam sie u niego długi czas i zostawiłam bardzo dużo kasy. Rzeczywiscie skierował mnie na zabieg, ale czy dzięki temu zabiegowi udało mi sie zajść w ciążę, nie wiem? Jedno jest pewne: jak zmieniłam lekarza to po miesiącu byłam w ciąży. Bardzo niemiła sekretarka- miła robiła sie dopiero jak widziała ze bedziesz potencjalnym klientem, który bedzie zostawiał mnóstwo kasy- wtedy nawet pamietała jak sie nazywasz. ciasna poczekalnia-czasem nie było jak wejść, ludzie stali na ...

Bardzo niemiła sekretarka- miła robiła sie dopiero jak widziała ze bedziesz potencjalnym klientem, który bedzie zostawiał mnóstwo kasy- wtedy nawet pamietała jak sie nazywasz. ciasna poczekalnia-czasem nie było jak wejść, ludzie stali na korytarzu. Umawianie na wizyte co 15 minut. Za taka kase warunki straszne. W gabinecie trzeba mówić szeptem bo wszystko słychac, juz nie mówiąc o poczekalni , gdzie musze sie spowiadac przy wszystkich co mi dolega i jaki mam problem. nie polecam

niestety muszę wystawiać negatywną opinię, przez bagatelizowanie objawów w ciąży podczas porodu dostałam rzucawki porodowej, na szczęście jakoś z tego wyszliśmy z moim maluszkiem. Materialista wiedział, że dziecko ma duża główką a wskazania do cięcia nie dał. Czekał na pytanie ILE???!!!

Witam, serdecznie odradzam tego lekarza. Podczas wizyty rzeczywiście wszystko tłumaczy i jest miły, ale to wszystko. Skontaktować sie z nim poza godzinami pracy gabinetu jest niemożliwe - jedyny kontakt to sms-y, na które nigdy nie odpowiada, obojętnie co by sie działo, a chyba czegoś innego oczekuje się w ciązy. Podczas porodu także w niczym nie pomaga a dodatku nie pamięta i nie kojarzy swoich pacjentów. Tak więc, na dobrą pogawędkę można iść do kawiarni, a do lekarza ,który się Wami zaopiekuje, na pewno nie do niego

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, kompetencjach zawodowych i człowiek podchodzący do swojej pracy z pasją.Na pewno należy do tej grupy zawodowej lekarzy, którzy cieszą się ,że mogą pomóc i cierpi gdy tej pomocy nie są w stanie dać. Pomógł mojej córce.Spotkanie z nim było dla mnie prezentem od losu, byłam w szoku,że tak skutecznie potrafił podjąć zdecydowane działania przejmując inicjatywę.Uprzejmość,życzliwość i kompetencje zawodowe , to znak rozpoznawczy doktora .

JEST LEKARZEM GODNYM POLECENIA. MIAŁAM BARDZO DUŻO PROBLEMÓW Z DONOSZENIEM CIĄŻY A JEDNAK SIĘ UDAŁO I TO TYLKO DZIĘKI NIEMU MAMY ŚLICZNĄ I ZDROWĄ CÓRECZKĘ.ZAWSZE MOGŁAM ZADZWONIĆ LUB NAPISAĆ SMSA GDY MIAŁAM JAKIEŚ PYTANIE ZAWSZE ODDZWONIŁ JEŚLI MIAŁ CZAS JEŻELI TO BYŁO NIEMOŻLIWE KONTAKTOWAŁ SIĘ ZE MNĄ PÓŹNIEJ.

Bardzo dobry lekarz, POLECEAM tylko dzieki niemu mam dzis swoja 6 m-c córeczkę,każdy inny lekarz bagatelizował moje obawy, kazali sie wyluzowac i co nie tylko , a gdy tylko trafiłam do gabinetu dr Słopienia odrazu dostałam rozpiske jakie badania mam porobic... no i wyszło pare nie fajnych rzeczy! Doktor przepisał mi odpowiednie tabletki, leczenie trwało ok 2 lat ale warto było byc cierpliwym:) w ciązy byłam tez pod opieką doktora i rółwieniez POLECAM , cierpliwie wysłuchiwal moich obaw, na kazde pytanie odpowiedz, a jak było cos nie tak odrazu kierował do szpitala , bardzo bezpiecznie czułam sie pod jego opieką , miałam pare problemów w ciąży ale wiedziałam ze wszytsko bedzie ok:) panie w gabinecie SUPER:) fajne babki naprawde:) Pan doktor jak dla mnie REWELACJA i POLECAM!!!!

Cóż mogę powiedzieć o Słopieniu, lekarzu szpitala na ul. Polnej (to już mówi samo za siebie) …nie ma zupełnie wiedzy na temat ginekologii i nie wie jak doprowadzić swoją długoletnią pacjentkę do upragnionej ciąży. Jak już ktoś napisał – testuje na kobietach różne metody leczenia. Gdy coś okazuje się nieskuteczne – przepisuje inny lek, który działa tak samo a jednocześnie Słopień zapewnia, że akurat ten lek spełni swoje zadania. A jak to wygląda w praktyce: Po kilku miesiącach przygotowań do ciąży przepisał żonie górę leków, które miała brać, do tego ...

Po kilku miesiącach przygotowań do ciąży przepisał żonie górę leków, które miała brać, do tego zastrzyki, które, jak zapewniał Słopień, miały doprowadzić do pęknięcia pęcherzyka. Do tego kilka wizyt w miesiącu – każda po 50-100zł. I tak przez dwa miesiące.
Efekt:
- do jego kieszeni wpadło ponad 1000zł
- my straciliśmy czas, nerwy i pieniądze a i tak ciąży nie ma
Więc proszę nie pisać jaki to on jest doskonały i że dba o pacjentki. Dbać to on dba tylko o kasę !!
I jeszcze krótka prezentacja jego podejścia do długoletniej pacjentki:
Podczas przedostatniej wizyty zapewniał, że gdy teraz żona przyjdzie do niego na wizytę – będzie można gratulować ciąży.
Test zrobiony w domu wykazał że ciąży jednak nie ma. Z tą informacją żona poszła do niego na wizytę i jaka była reakcja Słopienia – ŚMIECH !!! Czy tak się traktuje pacjentkę, która przez te lata zostawiał o niego kwotę kilku tysięcy? Wydaje mi się że nie.
O składanym „Przyrzeczeniu Lekarskim” chyba już dawno zapomniał.
Była to ostatnia wizyta u niego i zdecydowanie odradzam go jako lekarza.

to wspaniały lekarz,bardzo kompetentny,zawsze trafia z diagnoza,doskonale leczy. nie mam zadnych zastrzerzen,lecze sie u doktora juz 5 lat,poprawia moje wyniki hormonalne i zawsze poswieca mi tyle czasu ile potrzebuje aby odpowiedzial na kazde pytanie i zbadal dokladnie.to swietny lekarz,bardzo serdecznie polecam, rzadko kiedy spotyka sie tak madrych i dokladnych lekarzy ktorzy nie czerpia z wizyty tylko pieniedzy

Doskonały lekarz, polecam z czystym sumieniem. Nie zmieniłabym go na innego ginekologa.