lek. med.

Ul. Świetlików 3
52,22703120,91043622 666 95 95
rejestracja@klinikalekmed.pl

place 22

ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
52,229675621,0122287+48 22 692 72 50, +48 22 625 4616

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
20 opinii

I came to Poland for a raucus New Year but within a few days was in excruciating pain, couldnt walk properly and lost grip / strength in my right arm. I was lucky to be seen by Dr.Gorski at short notice. He confirmed that i have prolapsed discs c6/c7 and c5/c6 and its pressing on my nerves and spine and i required operating immediatley. The ACDF opperation took place the very next day. From the outset I have experianced nothing but proffesional service from all the team. Now - a few days later - I am almost pain free and on my way to complete recovery. Very Greatful to Dr.Gorski and His Team.

Przez pana doktora Górskiego miałam wykonywaną bardzo, ale to bardzo ciężką operację, której nie chciał się podjąć żaden specjalista, do którego przychodziłam. Wtedy przechodziłam prawdziwe piekło ze swoim zdrowiem.W końcu trafiłam do doktora Rafała Górskiego. To świetny człowiek, który w końcu się mną przejął i w ogóle chciał pomóc. LICZY SIĘ DLA NIEGO CZŁOWIEK. Po operacji czuję się znacznie lepiej, mogę praktycznie normalnie funkcjonować. Po tych wszystkich przeżyciach, które miałam z innymi lekarzami, czuję wielki respekt do tego człowieka. Muszę dodać, że pan doktor podjął się operacji po innych "specjalistach".

Pan dr. Rafał Górski jest osobą kompetentną i konkretną. Lekarz , który jest fascynatem swojej pracy. Niesamowita osobowość godna polecenia.

Lekarz na 6+. A tak naprawdę powinien dostać nagrodę prezydenta, ministra zdrowia i mieć tytuł profesora z urzędu za pracę, poświęcenie i oddanie nam pacjentom. Nie ma czasu na bawienie się w tytuły. Jest genialny w tym co robi. Operował cztery lata temu mojego męża i teraz bez problemu w szybkim tempie mogę uzyskać odpowiedź czy obecny stan wymaga dalszego zabiegu. A i jeszcze dziękujemy doktorze za kapitalne poczucie humoru. JEST PAN WIELKI I CUDOWNY. Podziwiam Pan wiedzę i mistrzostwo w tym co Pan robi.

dr. Górski jak dla mnie to najlepszy specjalista , brat miał guza mózgu i zoperował go nawet w dniu 1 listopada operacja przebiegła bez żadnych zarzutów, serdeczny i miły , w jego ręce można powierzyć swój los . Dziękuje

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek, godny polecenia każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i potrzebuje pomocy.

wyjątkowe kompetencje, wyjątkowa osobowość - wyjątkowy talent wśród neurochirurgów w skali światowej

Dr Górski jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie, a dodatkowo posiada poczucie humoru i odpowiednie podejście do pacjenta, co pozwala na pozytywne nastawienie psychiczne. Napiszę krótko, że mój przypadek chorobowy polegał na tym, że miałam niemałą przepuklinę w odc. szyjnym kręgosłupa, która w dużym stopniu uciskała rdzeń kręgowy i przesuwała go w kierunku grzbietowym. Dodam tylko, że operacja była jedynym rozwiązaniem mojego problemu, gdyż w każdej chwili mogło dojść do przerwania rdzenia, a o konsekwencjach tego (wiadomo jakich) nie piszę bo na samą myśl wracają mi ciarki. Jak sam doktor powiedział: „operacja powinna być na wczoraj”. Aktualnie jestem 4 dni po operacji i czuję się dobrze. Dla Pana doktora najważniejsze jest zdrowie pacjenta, a nie tak jak w przypadku innych (niektórych) lekarzy - pieniądze. Wiem to z własnego doświadczenia. Dr Górski, pomimo wielu obowiązków poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, interesuje się nim również po operacji, potrafi również pocieszyć. Ciężko jest opisać w kilku zdaniach jak dobrym jest człowiekiem i jak ludzko podchodzi do sprawy. To jest hobbysta, widać, że kocha to co robi, a jeśli ktoś kocha to co robi to robi to jak najlepiej i żyje tym!

wspaniały człowiek i lekarz byłam operowana w grodzisku była to sobota nie pozostawił mnie samej sobie ,tylko w niedzielę przyjechał żeby zobaczyć jak się czuję, postawić mnie na nogi sam zmienił opatrunek i wytłumaczył jak dalej żyć doktorze to jest bardzo wspaniałe co pan robi dla pacjętów DZIEKUJE

Miałem złamany kręgosłup, ten lekarz uchronił mnie przed operacja. Mogę polecić go każdemu.

Doktor Rafał Górski to najlepszy specjalista jakiego znam-gdybym miała być ponownie operowana to oddala bym się tylko w te ręce. Dr. Górski to przede wszystkim przesympatyczny człowiek, z dużym poczuciem humoru,wielkim sercem. Oddany swojej pracy i swoim pacjentom...Wystarczy że się go spotka tylko raz i doktor już pamięta że się jest Jego pacjentem.Fenomenalny człowiek, nie przesadzę jeśli nawet określę doktora słowami-GENIUSZ:) -tak doktorze, należą się Panu te słowa.Oby było więcej takich lekarzy...

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, profesjonalista

jest cudotwórcą robi perfekcyjnie operacje ,leząc w szpitalu na Brudnie ul kondratowicza widzałam te złote ręce,operację na perkinsona -co słyszy się,ze na to nie ma ratunku i wiele innych ;jak tętniaki,czy guzy mózgu,oponiaki To dusza człowiek.

Jest rewelacyjny. Tak jak jego asystentka (p. Asia) zresztą.

SUPER LEKARZ!!!!!!!!!!!!! BIERZCIE PRZYKŁAD TYLKO TAKICH NAM TRZEBA!!!!!!!!! PANIE DOKTORZE TAK TRZYMAĆ JEST PAN JEDYNYM KOMPETENTNYM LEKARZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz jest najlepszy z najlepszych w Polsce.

Wspaniały, godny zaufania, profesjonalny, spokojny, miły specjalista. Ten czyłowiek chyba nie śpi, tylko pracuje? Dziękuję Panu za wszystko. Zofia

WSPANIAŁY LEKARZ, SPECJALIST 1-EJ KLASY!!!! OPEROWAŁ MNIE I DZIĘKI JEGO GENIALNYM UMIEJĘTNOŚCIĄ JESTEM ZDROWĄ 31 -KĄ!!!! ABY W POLSCE BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!

Trafiłam na Pana doktora w szpitalu, znalazł dla mnie chwilę i po obejrzeniu wyników badań "z marszu" trafiłam na oddział i jeszcze tego samego dnia miałam operację. Lekarz idealny!

Na pierwszą wizytę trafiłem prywatnie... później pokierował mnie jako "opieka publiczna". Jak każdy dobry specjalista zaganiany i zapracowany od rana do nocy ale kontakt ciągły posiadam nie miałem żadnych problemów zawsze na TAK. Polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny