lek. med. Rafał Górski

Neurochirurg, Traumatolog

Dziękuję to za mało dla tego Wielkiego Człowieka. Z doktorem Górskim spotkałam się już trzy razy na sali operacyjnej, za każdym razem ratuje mnie z opresji i stawia na nogi. Nie ma takiego drugiego lekarza i nigdy nikomu nie powierzyłabym swojego kręgosłupa. Doktor Rafał to człowiek o wielkim sercu,świetnym poczuciu humoru,wielu pasjach i niesamowitej intuicji.

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz .Doktor dał mi nadzieję na normalne życie bez bólu.Jestem 1,5 miesiąca po dwupoziomowej stabilizacji i z dnia na dzień lepiej się czuje.Szkoda tylko że tak wspaniałych lekarzy jest tak niewielu,ja miałam to szczęście i życzę wszystkim cierpiącym, żeby mogli trafić na takich lekarzy jak doktor Górski.Dziękuję doktorze z całego serca.

Brak mi słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność dla Pana Doktora Rafała Górskiego i całego zespołu lekarzy i personelu medycznego w szpitalu Enel-Med. W dniu 7 maja 2015r. miałam operację kręgosłupa szyjnego na trzech poziomach. Zabieg został zorganizowany w ramach NFZ, za co jestem niezmiernie wdzięczna. W czasie pobytu w szpitalu czułam się komfortowo, nawet przez chwilę nie odczuwałam większego bólu a obecnie po 6-ciu tygodniach czuję się świetnie, blizna na szyi praktycznie jest niewidoczna i mam nadzieję, że wkrótce wrócę do pracy i normalnego życia, bez stresu, że w każdej chwili mogę stać się kaleką. Dr Górski jest profesjonalistą, znakomitym fachowcem i pełnym pasji człowiekiem. Ponadto odznacza się wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru. Jest rzeczowy i życzliwy. Chylę czoła za jego wiedzę i umiejętności. Widać, że pracę swoją wykonuje z wyjątkowym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności. Podziwiam Pana Doktora za cierpliwość do błagających o pomoc ludzi, którym musi tłumaczyć, że udzielenie im pomocy nie jest uzależnione od jego woli i chęci tylko od obowiązujących i bzdurnych limitów operacji i zasad dotyczących odpłatności dla szpitali, narzucanych przez NFZ. Ja czekałam na operację trzy lata pomimo pilnego wskazania do zabiegu. Można powiedzieć, że chodziłam za Panem Doktorem, gdyż nie chciałam poddać się operacji u innego neurochirurga - było warto. Przepraszam Pana za to i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za fachowość, trud i troskę.

I came to Poland for a raucus New Year but within a few days was in excruciating pain, couldnt walk properly and lost grip / strength in my right arm. I was lucky to be seen by Dr.Gorski at short notice. He confirmed that i have prolapsed discs c6/c7 and c5/c6 and its pressing on my nerves and spine and i required operating immediatley. The ACDF opperation took place the very next day. From the outset I have experianced nothing but proffesional service from all the team. Now - a few days later - I am almost pain free and on my way to complete recovery. Very Greatful to Dr.Gorski and His Team.

Przez pana doktora Górskiego miałam wykonywaną bardzo, ale to bardzo ciężką operację, której nie chciał się podjąć żaden specjalista, do którego przychodziłam. Wtedy przechodziłam prawdziwe piekło ze swoim zdrowiem.W końcu trafiłam do doktora Rafała Górskiego. To świetny człowiek, który w końcu się mną przejął i w ogóle chciał pomóc. LICZY SIĘ DLA NIEGO CZŁOWIEK. Po operacji czuję się znacznie lepiej, mogę praktycznie normalnie funkcjonować. Po tych wszystkich przeżyciach, które miałam z innymi lekarzami, czuję wielki respekt do tego człowieka. Muszę dodać, że pan doktor podjął się operacji po innych "specjalistach".

Pan dr. Rafał Górski jest osobą kompetentną i konkretną. Lekarz , który jest fascynatem swojej pracy. Niesamowita osobowość godna polecenia.

Pan dr. Rafał Górski jest osobą kompetentną i konkretną.

Lekarz na 6+. A tak naprawdę powinien dostać nagrodę prezydenta, ministra zdrowia i mieć tytuł profesora z urzędu za pracę, poświęcenie i oddanie nam pacjentom. Nie ma czasu na bawienie się w tytuły. Jest genialny w tym co robi. Operował cztery lata temu mojego męża i teraz bez problemu w szybkim tempie mogę uzyskać odpowiedź czy obecny stan wymaga dalszego zabiegu. A i jeszcze dziękujemy doktorze za kapitalne poczucie humoru. JEST PAN WIELKI I CUDOWNY. Podziwiam Pan wiedzę i mistrzostwo w tym co Pan robi.

dr. Górski jak dla mnie to najlepszy specjalista , brat miał guza mózgu i zoperował go nawet w dniu 1 listopada operacja przebiegła bez żadnych zarzutów, serdeczny i miły , w jego ręce można powierzyć swój los . Dziękuje

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek, godny polecenia każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i potrzebuje pomocy.

wyjątkowe kompetencje, wyjątkowa osobowość - wyjątkowy talent wśród neurochirurgów w skali światowej