lek. med. Rafał Górski

Neurochirurg, Traumatolog

Maria

18.06.2015

Brak mi słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność dla Pana Doktora Rafała Górskiego i całego zespołu lekarzy i personelu medycznego w szpitalu Enel-Med. W dniu 7 maja 2015r. miałam operację kręgosłupa szyjnego na trzech poziomach. Zabieg został zorganizowany w ramach NFZ, za co jestem niezmiernie wdzięczna. W czasie pobytu w szpitalu czułam się komfortowo, nawet przez chwilę nie odczuwałam większego bólu a obecnie po 6-ciu tygodniach czuję się świetnie, blizna na szyi praktycznie jest niewidoczna i mam nadzieję, że wkrótce wrócę do pracy i normalnego życia, bez stresu, że w każdej chwili mogę stać się kaleką. Dr Górski jest profesjonalistą, znakomitym fachowcem i pełnym pasji człowiekiem. Ponadto odznacza się wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru. Jest rzeczowy i życzliwy. Chylę czoła za jego wiedzę i umiejętności. Widać, że pracę swoją wykonuje z wyjątkowym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności. Podziwiam Pana Doktora za cierpliwość do błagających o pomoc ludzi, którym musi tłumaczyć, że udzielenie im pomocy nie jest uzależnione od jego woli i chęci tylko od obowiązujących i bzdurnych limitów operacji i zasad dotyczących odpłatności dla szpitali, narzucanych przez NFZ. Ja czekałam na operację trzy lata pomimo pilnego wskazania do zabiegu. Można powiedzieć, że chodziłam za Panem Doktorem, gdyż nie chciałam poddać się operacji u innego neurochirurga - było warto. Przepraszam Pana za to i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za fachowość, trud i troskę.

Łukasz

13.02.2016

5 lat po operacji (mam 33) skręcił mi cały lędźwiowy i dzięki niemu chodzę bez żadnej inwazji, w 1 kontakcie zimny ,ale BOGU dziękuje za Niego i cały Zespół w Nowym Dworze Mazowieckim !!

Marta

05.12.2015

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz .Doktor dał mi nadzieję na normalne życie bez bólu.Jestem 1,5 miesiąca po dwupoziomowej stabilizacji i z dnia na dzień lepiej się czuje.Szkoda tylko że tak wspaniałych lekarzy jest tak niewielu,ja miałam to szczęście i życzę wszystkim cierpiącym, żeby mogli trafić na takich lekarzy jak doktor Górski.Dziękuję doktorze z całego serca.

Anonim

12.09.2010

WSPANIAŁY LEKARZ, SPECJALIST 1-EJ KLASY!!!! OPEROWAŁ MNIE I DZIĘKI JEGO GENIALNYM UMIEJĘTNOŚCIĄ JESTEM ZDROWĄ 31 -KĄ!!!! ABY W POLSCE BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!

john

06.01.2014

I came to Poland for a raucus New Year but within a few days was in excruciating pain, couldnt walk properly and lost grip / strength in my right arm. I was lucky to be seen by Dr.Gorski at short notice. He confirmed that i have prolapsed discs c6/c7 and c5/c6 and its pressing on my nerves and spine and i required operating immediatley. The ACDF opperation took place the very next day. From the outset I have experianced nothing but proffesional service from all the team. Now - a few days later - I am almost pain free and on my way to complete recovery. Very Greatful to Dr.Gorski and His Team.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Szaserów