lek. med. Rafał Górski

Neurochirurg, Traumatolog

Danuta

18.11.2016

Dziękuję to za mało dla tego Wielkiego Człowieka. Z doktorem Górskim spotkałam się już trzy razy na sali operacyjnej, za każdym razem ratuje mnie z opresji i stawia na nogi. Nie ma takiego drugiego lekarza i nigdy nikomu nie powierzyłabym swojego kręgosłupa. Doktor Rafał to człowiek o wielkim sercu,świetnym poczuciu humoru,wielu pasjach i niesamowitej intuicji.

Łukasz

13.02.2016

5 lat po operacji (mam 33) skręcił mi cały lędźwiowy i dzięki niemu chodzę bez żadnej inwazji, w 1 kontakcie zimny ,ale BOGU dziękuje za Niego i cały Zespół w Nowym Dworze Mazowieckim !!

Wanda

15.01.2016

Dzięki Panu Dr.Rafałowi Górskiemu chodzę.Moją operację kręgosłupa Pan doktor wykonał pracując jeszcze w szpitalu na Bródnie.Jestem mu bardzo wdzięczna , jest godnym polecenia lekarzem.

Marta

05.12.2015

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz .Doktor dał mi nadzieję na normalne życie bez bólu.Jestem 1,5 miesiąca po dwupoziomowej stabilizacji i z dnia na dzień lepiej się czuje.Szkoda tylko że tak wspaniałych lekarzy jest tak niewielu,ja miałam to szczęście i życzę wszystkim cierpiącym, żeby mogli trafić na takich lekarzy jak doktor Górski.Dziękuję doktorze z całego serca.

Maria

18.06.2015

Brak mi słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność dla Pana Doktora Rafała Górskiego i całego zespołu lekarzy i personelu medycznego w szpitalu Enel-Med. W dniu 7 maja 2015r. miałam operację kręgosłupa szyjnego na trzech poziomach. Zabieg został zorganizowany w ramach NFZ, za co jestem niezmiernie wdzięczna. W czasie pobytu w szpitalu czułam się komfortowo, nawet przez chwilę nie odczuwałam większego bólu a obecnie po 6-ciu tygodniach czuję się świetnie, blizna na szyi praktycznie jest niewidoczna i mam nadzieję, że wkrótce wrócę do pracy i normalnego życia, bez stresu, że w każdej chwili mogę stać się kaleką. Dr Górski jest profesjonalistą, znakomitym fachowcem i pełnym pasji człowiekiem. Ponadto odznacza się wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru. Jest rzeczowy i życzliwy. Chylę czoła za jego wiedzę i umiejętności. Widać, że pracę swoją wykonuje z wyjątkowym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności. Podziwiam Pana Doktora za cierpliwość do błagających o pomoc ludzi, którym musi tłumaczyć, że udzielenie im pomocy nie jest uzależnione od jego woli i chęci tylko od obowiązujących i bzdurnych limitów operacji i zasad dotyczących odpłatności dla szpitali, narzucanych przez NFZ. Ja czekałam na operację trzy lata pomimo pilnego wskazania do zabiegu. Można powiedzieć, że chodziłam za Panem Doktorem, gdyż nie chciałam poddać się operacji u innego neurochirurga - było warto. Przepraszam Pana za to i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za fachowość, trud i troskę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Szaserów