dr n. med.Rafał Pankowski

Średnia:
4.9512345
18 opinii

• 5

Bardzo dobry specjalista od złamań kręgosłupa. Dzięki przeprowadzonej przez Pana Doktora operacji kręgosłupa czuję się wspaniale, pomimo tego że doznałam ciężkiego złamania. Pan Doktor umożliwił mi dalsze normalne życie. Dziękuję z całego serca!

• 5

Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, logiczny i w dodatku dowcipny. Wykonał skomplikowaną operację naszej córce z genialnym skutkiem. Serdecznie dziękujemy Panu Doktorowi Pankowskiemu i POLECAMY WSZYSTKIM ZE SKOLIOZĄ

• 5

Świetny lekarz. Bardzo konkretny, widać, że zna się na tym co robi, przy tym mega sympatyczny. Polecam.

• 5

Najlepszy ortopeda w całym Trójmieście!! Oczywiście podejście SUPER! Bardzo bardzo polecam doktora Rafała Pankowskiego!!!

• 5

Bardzo dobry lekarz !! Wspaniałe podejście a szczególnie do dzieci. Naprawdę polecam na przyszłość!!

• 5

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi Rafałowi Pankowskiemu za udaną operację kręgosłupa wdzięczny pacjent, PS. świetny fachowiec i specjalista. Pozdrawiam :)

• 5

Doktor Pankowski to bardzo dobry ortopeda, bardzo dobry specjalista od chorób kręgosłupa, bardzo dobry człowiek. Bardzo mi pomógł za co Mu bardzo dziękuję i bardzo Doktora wszystkim polecam.

• 5

Pan doktor Pankowski okazał się bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie chorób kręgosłupa. Podjął się trudnej operacji ze wspaniałym skutkiem. Dał mi zdrowie i siłę do dalszych zmagań. Serdecznie dziękuję Joanna W.

• 5

Doskonaly specjalista ortopedii. Podjął się operacji mojego kręgosłupa. Bardzo się bałam ponieważ mój przypadek był szczególnie trudny. Operacja się udała. Panie doktorze dziękuje z całego serca!!! Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

• 5

To najlepszy specjalista od skolioz w Polsce. Wykonał operację naszej córce, pomimo że nikt inny nie miał odwagi się podjąć. Miała ogromne skrzywienie. Efekt pracy Pana Doktora Pankowskiego okazał się WSPANIAŁY. Nasza córka jest zachwycona. Wszystkim serdecznie polecamy Doktora Pankowskiego. Pozdrawiamy - wdzięczni na zawsze rodzice.

• 5

Wspaniały kontakt z pacjentem, a przy okazji dogłębna wiedza. Trudno było dostać się na wizytę, ale nic dziwnego, skoro to tak wybitny specjalista. Mój kręgosłup został uratowany, a nikt nie chciał się podjąć leczenia. Polecam Pana Doktora Pankowskiego wszystkim pacjentom z chorobami kręgosłupa i nie tylko...

• 5

Zawdzięczam Panu Doktorowi Pankowskiemu uratowanie mnie przed trwałym kalectwem. Jeszcze niedawno w perspektywie był tylko wózek inwalidzki (przerzut raka do kręgosłupa). Jednak po konsultacji u Dr Pankowskiego wszystko uległo zmianie. Świat stał się znów kolorowy. Zostałam szybko przyjęta do szpitala, zoperowana i zaledwie kilka tygodni po operacji kręgosłupa jestem znów sprawna. DZIĘKUJĘ

• 5

Bardzo sympatyczny, miły i kompetentny lekarz. W kilku zdaniach wyjaśnił problem choroby, przedstawił warianty postepowania, rozwiał wątpliwości,a na koniec WYLECZYŁ synka. Dziękujemy Panu - wdzięczni rodzice Kamilka.

• 5

Doktor Pankowski osobiście zajął się leczeniem skoliozy naszej córki. Skrzywienie było bardzo poważne. Pomimo trudności wykonał trudną operację i spowodował, że nasza córka jest dzisiaj atrakcyjną nastolatką. Dziękujemy Panu

• 5

Czekałam na wizytę 3 miesiące. Warto było. Trafna diagnoza, udana operacja, rekonwalescencja i odzyskane utracone zdrowie. Polecam Pana Doktora.

• 5

Świetny fachowiec. Tłumy pacjentów pod gabinetem. Szybka diagnostyka, błyskaiwczna decyzja o potrzebie zabiegu no i świetny rwzultat operacji. Znów jestem zdrowa!!! POLECAM w 100%

• 2
  • 5

bardzo dobry konkretny doktor . miły i sympatyczny . polecałam go mojemu sąsiadowi który też jest z niego zadowalany. ma bardzo dobre kontakty z pacjentami i dzięki niemu moja dłoń szybko powróciła do sprawności :)

• 5

Wspaniały lekarz, który wyprostował mój kręgosłup. Przez wiele lat miałam SKOLIOZĘ. Cieszę się, że zdecydowałam się na operację, dzięki Doktorowi Pankowskiemu stałam się atrakcyjną kobietą. Dziękuję Monika

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat