Rafał Pankowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
21 opinii

Ja też byłam operowana przez Doktora Pankowskiego. Jest to super miły i wrażliwy człowiek oraz wybitny znawca ortopedii. Przyjechałam do Jego kliniki aż spod Poznania, bo tam wskazali mi go jako najlepszego w Polsce specjalistę w dziedzinie leczenia skolioz. Panie Doktorze dziękuję Panu za wszystko, polecam Pana pacjentom i wspieram kiedy anonimowi pieniacze Pana atakują w sieci. Pozdrawiam ZZ

Pan Doktor Pankowski to wspaniały lekarz, który wyprostował mi krzywy kręgosłup w 100%. Będę Mu za to wdzięczna do końca życia. Panie Doktorze BARDZO, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!

Nie mam zdania co do trafności diagnoz, które szanowny doktor Pankowski wystawia, ale mogę tylko powiedzieć, że etyka lekarska to coś, o czym ten Pan dawno zapomniał. Składając przysięgę jako absolwent kierunku medycznego chyba nie zrozumiał jej treści. Czy pamięta Pan słowa: "Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam: obowiązki te sumiennie spełniać; SŁUŻYĆ ŻYCIU I ZDROWIU LUDZKIEMU? Z pewnością "zapomniał" Pan o tym odmawiając pomocy i odnosząc się arogancko, a jednocześnie lekceważąco do Pańskiej niedoszłej pacjentki, spóźnionej na wizytę. A z jakiego powodu? Ponieważ z oddalonego o 30km miasta próbowała się do Pana dostać komunikacją miejską, która utknęła w korkach. Zaznaczę jeszcze, że wyszedł Pan z przychodni przed czasem, a śmie Pan zwracać uwagę na punktualność pacjentki? Lekarz to zawód z powołania, bo lekarz to człowiek, który chce nieść i NIESIE pomoc, ale widać niektórzy wybierają tę drogę dla innych celów. Ponad 3 miesiące moja mama czekała na wizytę z nadzieją, że pomoże jej Pan poradzić sobie z silnymi bólami kolan, które uniemożliwiają czasami nawet wstanie z łóżka. Pan poświęciłby 10 minut. Moja mama musi czekać kolejne miesiące na wizytę u innego ortopedy i zdiagnozowanie choroby. Tak postępuje prawdziwy lekarz? Niech sam Pan sobie odpowie na to pytanie.

Bardzo dobry specjalista od złamań kręgosłupa. Dzięki przeprowadzonej przez Pana Doktora operacji kręgosłupa czuję się wspaniale, pomimo tego że doznałam ciężkiego złamania. Pan Doktor umożliwił mi dalsze normalne życie. Dziękuję z całego serca!

Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, logiczny i w dodatku dowcipny. Wykonał skomplikowaną operację naszej córce z genialnym skutkiem. Serdecznie dziękujemy Panu Doktorowi Pankowskiemu i POLECAMY WSZYSTKIM ZE SKOLIOZĄ

Świetny lekarz. Bardzo konkretny, widać, że zna się na tym co robi, przy tym mega sympatyczny. Polecam.

Najlepszy ortopeda w całym Trójmieście!! Oczywiście podejście SUPER! Bardzo bardzo polecam doktora Rafała Pankowskiego!!!

Bardzo dobry lekarz !! Wspaniałe podejście a szczególnie do dzieci. Naprawdę polecam na przyszłość!!

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi Rafałowi Pankowskiemu za udaną operację kręgosłupa wdzięczny pacjent, PS. świetny fachowiec i specjalista. Pozdrawiam :)

Doktor Pankowski to bardzo dobry ortopeda, bardzo dobry specjalista od chorób kręgosłupa, bardzo dobry człowiek. Bardzo mi pomógł za co Mu bardzo dziękuję i bardzo Doktora wszystkim polecam.

Pan doktor Pankowski okazał się bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie chorób kręgosłupa. Podjął się trudnej operacji ze wspaniałym skutkiem. Dał mi zdrowie i siłę do dalszych zmagań. Serdecznie dziękuję Joanna W.

Doskonaly specjalista ortopedii. Podjął się operacji mojego kręgosłupa. Bardzo się bałam ponieważ mój przypadek był szczególnie trudny. Operacja się udała. Panie doktorze dziękuje z całego serca!!! Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

To najlepszy specjalista od skolioz w Polsce. Wykonał operację naszej córce, pomimo że nikt inny nie miał odwagi się podjąć. Miała ogromne skrzywienie. Efekt pracy Pana Doktora Pankowskiego okazał się WSPANIAŁY. Nasza córka jest zachwycona. Wszystkim serdecznie polecamy Doktora Pankowskiego. Pozdrawiamy - wdzięczni na zawsze rodzice.

Wspaniały kontakt z pacjentem, a przy okazji dogłębna wiedza. Trudno było dostać się na wizytę, ale nic dziwnego, skoro to tak wybitny specjalista. Mój kręgosłup został uratowany, a nikt nie chciał się podjąć leczenia. Polecam Pana Doktora Pankowskiego wszystkim pacjentom z chorobami kręgosłupa i nie tylko...

Zawdzięczam Panu Doktorowi Pankowskiemu uratowanie mnie przed trwałym kalectwem. Jeszcze niedawno w perspektywie był tylko wózek inwalidzki (przerzut raka do kręgosłupa). Jednak po konsultacji u Dr Pankowskiego wszystko uległo zmianie. Świat stał się znów kolorowy. Zostałam szybko przyjęta do szpitala, zoperowana i zaledwie kilka tygodni po operacji kręgosłupa jestem znów sprawna. DZIĘKUJĘ

Bardzo sympatyczny, miły i kompetentny lekarz. W kilku zdaniach wyjaśnił problem choroby, przedstawił warianty postepowania, rozwiał wątpliwości,a na koniec WYLECZYŁ synka. Dziękujemy Panu - wdzięczni rodzice Kamilka.

Doktor Pankowski osobiście zajął się leczeniem skoliozy naszej córki. Skrzywienie było bardzo poważne. Pomimo trudności wykonał trudną operację i spowodował, że nasza córka jest dzisiaj atrakcyjną nastolatką. Dziękujemy Panu

Czekałam na wizytę 3 miesiące. Warto było. Trafna diagnoza, udana operacja, rekonwalescencja i odzyskane utracone zdrowie. Polecam Pana Doktora.

Świetny fachowiec. Tłumy pacjentów pod gabinetem. Szybka diagnostyka, błyskaiwczna decyzja o potrzebie zabiegu no i świetny rwzultat operacji. Znów jestem zdrowa!!! POLECAM w 100%

bardzo dobry konkretny doktor . miły i sympatyczny . polecałam go mojemu sąsiadowi który też jest z niego zadowalany. ma bardzo dobre kontakty z pacjentami i dzięki niemu moja dłoń szybko powróciła do sprawności :)

Wspaniały lekarz, który wyprostował mój kręgosłup. Przez wiele lat miałam SKOLIOZĘ. Cieszę się, że zdecydowałam się na operację, dzięki Doktorowi Pankowskiemu stałam się atrakcyjną kobietą. Dziękuję Monika

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny