lekarz Rafał Rudziński

Dr. Rudzinski super,trafilam do szpitala z plamieniami w 1 trymestrze ciazy zajal sie mna swietnie ciaza donoszona corka ma teraz 13 lat, z drugim dzieckiem juz chodzilam do niego na wizyty no i mam zdrowego 6 letniego syna.Polecam pana dr.Rudzinskiego,to bardzo cieply i przyjazny czlowiek

Witam mam pytanie - czy w gabinecie Dr. Rudzińskiego można zrobić usg. ktg i jak ma ogólnie wyposażony gabinet.Nigdzie nie mogę natrafić na informacje.Jak cenowo kształtuje się wizyta u niego?

Polecam dr Rudzińskiego. trafiłam do szpitala na czarnowie z poronieniem, doktor był wyjątkowo miły, uprzejmy, delikatny .Może nie do końca dokłądnie wytłumaczył o co chodzi z tabletkami poronnymi, ale i tez ja nie pytałam. Naprawde czułam się " w dobrych rękach" , mimo przykrej sytacuji w której sie tam znalazłam. Nie znałam go wczesniej - czyli to nieprawda że tylko dla " swoich prywatnych" jest miły . zycze każdej kobiecie w ciązy takiej opieki !!! miałam tez podczas tego pobytu badanie dr Chlewickiej- i był to KOSZMAR. Kobieta jest nie zrównoazona, nie potrafiła zrobic usg dopochowowe , szarpała mnie od srodka koncówka usg az do bólu ( podczas gdy dr Rudziński robił to usg 3 razy - delikatnie, spokojnie, bezbolesnie. dr Chleiwcka badała mnie też wziernikiem , czyli typowo na stole ginekologicznym - aż syczałam z bólu ! Miałam juz kontakt z wieloma ginekologami ale ta kobieta kompletnie nie nadaj sie na lekarza, jest po prostu brutalna ,podczas badania aż słyszłam odgłos ocierania wziernika o moje " wnetrzności" - bałam sie że zrobi mi krzywdę. Przy tym wszystkim zachowuje się jak salowa a nie jak lekarz. PORAŻKA. Nie zycze wam dostac sie w jej rece. Niestety.

Nie ma co oszczedzac kasy i chodzic na nfz. Bo to super ginekolog chodzilam do Niego prywatnie 2 ciąze. I z czystym sumienie szczerze polecam przyszlym matkom rodzic wlasnie na Czarnowie a chodzic na wizyty do P. Rudzińskiego!!!

przez tego lekarza straciłam dziecko. jak sie chodzi prywatnie jest miły a jak trafiłam do szpitala to miał to gdzies

Dzięki dr Rudzińskiemu udało mi się donosić moje dwie ciąże.

Dzięki dr Rudzińskiemu udało mi się donosić moje dwie ciąże.

numer telefonu do doktora 504 234 842, podaje bo sama musiałam sporo szukać. Pozdrawiam!!

moze 100 zł wyda się dużo za wizytę, ale jeśli chodzi o dr Rudzińskiego to i 200 złbyłoby ok bo naprawdę WARTO! Oprócz tego że jest rewelacyjnym specjalistą to miły, dobry, ciepły człowiek! co się coraz rzadziej zdarza. z czystym sumeineim POLECAM. Kasia

Bardzo miły i przyjazny lekarz. Polecam wszystkim

Bardzo miły i przyjazny lekarz. Polecam wszystkim