dr hab. n. med.Rafał Stojko

Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
23 opinie

• 1

Zadufany, ogromny materialista, każda wizyta z zegarkiem w ręku. Nie cierpi pacjentek, które zadają pytania, a jeśli na nie odpowie to z łaską, bo to niepotrzebnie wydłuża wizytę. Jedyna chwila kiedy uśmiecha się do pacjenta to ta związana z uiszczaniem opłaty. 200 zł za kilka minut w jego gabinecie to opłata za tytuł docenta i ordynatora. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

• 2

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM w leczeniu bezpłodności. Efekt mojego 2-letniego leczenia jest taki że zmieniłam lekarza który otworzył mi oczy na problem. Otóż powiedział że niepotrzebnie robiono mi inseminacje, które mają wówczas tylko sens jak kobieta leży na oddziale i monitoruje się jej cykl co do godziny, u mnie tego nie było, więc nie było szans na powodzenie. Kobiety- In vitro czy inseminacja to ostateczność, pierw trzeba zrobić szczegółowe badania, wymazy na bakterie itp. Może to i dobry lekarz w ogóle, nie neguję tego, faktycznie jest uprzejmy, ale moim zdaniem nie jest specjalistą w leczeniu niepłodności. A do tego jest drogi 200zł za dosłownie chwilkę. W końcu przyszedł dzień, że dostrzegłam że nie miał wobec mnie pomysłu na leczenie, więc z niego zrezygnowałam.

• 1

Pan docent to lekarz, który ma coraz mniej czasu dla pacjenta. Byłam u niego kilka razy i nigdy wizyta nie przekroczyła magicznych 10 minut, na zadane pytania odpowiada bardzo wymijająco. Ogólnie lekarz ma wiedzę ale gubi go brak czasu i rutyna,kasa jest najważniejsza! Bardzo rażący jest brak prowadzenia kartotek, przez co lekarz kompletnie nie zna hstorii pacjenta, więc na początku każdej wizyty trzeba przypominać mu jaki mamy problem zdrowotny. Ogólnie duże rozccarowanie. Lekarz dobry dla zdrowych i bogatych kobiet ale jak coś się dzieje czy w przypadku ciąży omijać szerokim łukiem. Rozczarowana.

• 5

Uprzejmy i kompetentny. Człowiek wśród lekarzy. Jasno i dokładnie potrafi wytłumaczyć przyczyny i skutki choroby. Zawsze ma czas by odebrać telefon od pacjenta i udzielić telefonicznej porady.Super lekarz, specjalista wśród specjalistów. Gorąco polecam !Pan Doktor po prostu kocha swój zawód i da się to wyczuć.

• 1

Pan Stojko uważa się za nieomylnego, a życie pokazuje, że tak nie jest. Ten geniusz źle pobrał mi cytologię i na wstępie na oko ocenił,że nic złego nie może wyjść. Faktycznie wynik wyszedł dobry, tylko, że szkoda, że Pan Stojko nie pobrał jej z kanału szyjki lub przynajmniej porządnie nie zobaczył całej szyjki. Wówczas nawet gołym okiem zobaczyłby żywoczerwony kanał szyjki z cechami ektopii....byłam u tego lekarza 3 razy, 3 razy oglądał moją szyjkę twierdząc, że jest idealna......załamka!!!!! Pośpiech, ciągłe patrzenie na zegarek, brak prowadzenia kartoteki i CHCIWOŚĆ to cechy, które są nierozerwalnie związane z wizytą w tego pana. ODRADZAM!!!!!

• 2

Pan Doktor na pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie. Cieszyłam się, że trafiłam w dobre ręce. Bardzo szybko czar prysł. Pan Dr uważa się za nieomylnego i wszechwiedzącgo, nie słucha dogłębnie pacjentki........wizyta trwa max 10 minut, bardzo szybko zapomina co ustalał na poprzedniej wizycie....może dlatego że nie wpisuje nic do kartotki....Wieelkie rozczarowanie!!!

• 5

profesjonalista w swoim fachu ;lekarz godny zaufania sympatyczny człowiek ;spełnia moje oczekiwania jako ginekolog .polecam wszystkim kobietom

• 5

Na początku sierpnia przeszłam poważną operacje. Operacje przeprowadził docent Rafał Stojko 100% fachowiec, przemiły lekarz. Bardzo serdecznie polecam go wszystkim panią

• 5

dr hab. nauk med. ginekolog położnik Rafał Stojko profesjonalista i wyjatkowo uprzejmy i miły Człowiek. Leczymy sie u Niego z Zaglebia, bo u nas nie ma tak wspaniałych i kompetentnych ginekologow.Dziekujemy panie Doktorze! Tak Trzymać! Wdzięczne pacjentki z sosnowca i wojkowic!!!!

• 5

Lece się już od jakiegoś czasu, chodziłam do różnych lekarzy i wszyscy rozkładali ręce,lepiej wogóle nie zajmować się 'trudnym" przypadkiem, a ja poprostu chciałam zostać matką.Leczenie u innych specjalistów nie przynosiło rezultatów, popadałam powoli w depresje, aż w końcu polecono mi dr Stojko, byłam nastawiona sceptycznie po poprzednich złych doświadczeniach. Spotkała mnie miła niespodzianka, są jeszcze prawdziwi specjaliści, którzy z pasją podchodzą do swojego zawodu, cieszą się wynikami leczenia. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu Pana doktora i mogę go z czystym sumieniem polecić wszystkim kobietom.

• 5

Polecam z całego serca dr.Rafała.Prowadzi moją pierwszą ciąże od początku jestem bardzo zadowolona.Zawsze ma czas odebrać telefon gdy ma się jakieś pytania doradzi pomoże człowiek o złotym sercu widać że lubi co robi i przede wszystkim umie to robić i robi to z powołania!!!!Justyna.S.

• 5

Pan dr pomógł mi zdiagnozować moją przypadłość jako JEDYNY z wielu ginekologów, u których wcześniej, ponoć, się leczyłam.

• 5

bardzo dobry lekarz i człowiek. dokładnie tłumaczy dolegliwości, metody leczenia, jest profesjonalistą z ogromną wiedzą.. jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza

• 5

Godny polecenia, zaufania.Pełen profesjonalizm i wiedza.Polecam każdej kobiecie.

• 5

Naprawdę bardzo dobry lekarz, jest moim ginekologiem od kilkunastu lat i nie mam zamiaru tego zmieniać, choć teraz mam do niego 100km.

• 5

Wspaniały lekarz, ciążę miałam zagrożoną ale byłam spokojna ,że przy tym lekarzu wszystko będzie w porządku. Pan Doktor po prostu kocha swój zawód i da się to wyczuć.

• 5

Naprawde dobry ginekolog, miły kompetentny i pogodny, od razu widać, że to jego powołanie

• 5

Super lekarz, specjalista wśród specjalistów. Gorąco polecam !

• 5

Jest bardzo dobrym lekarzem,uprzejmym,kompetentnym, potrafi porozmawiać, wytłumaczyć. Sama jestem przykładem,Wyleczył mnie całkowicie z potworniaków. Bez laparoskopii sie nie obyło, ale ważne że naprawił mnie w stu procentach. Jestem mu bardzo wdzięczna. Nawet telefonicznie udzieli porady,zawsze ma czas dla pacjenta.

• 2

Byłam raz u tego lekarza zachwycona opiniami koleżanki. Miałam stan zapalny skasował 100 zł, był owszem b.miły, delikatny ale nie skierował mnie na badania (mykogram)a od tego trzeba zacząć jaka to bakteria przepisał lacibios femina bez recepty i to wszystko. Owszem od tego czasu jest lepiej ale żeby był taki ,,cudowny" nie uważam.

• 5

W swoim życiu byłam u wielu lekarzy ale dopiero dr.Stojko zajął się mną jak należy i wykrył chorobę którą wielu ginekologów przeoczyło najlepszy lekarz a do tego dobry człowiek Gorąco polecam

• 5

wspaniały,dobry,kompetentny,troskliwy,miły potrafi wytłumaczyć pacjentce na czym polega leczenie polecam wszystkim kobietom

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat