dr hab. n. med. Rafał Stojko

Mam mieszane uczucia co do Pana doktora... Mam wrażenie, że warto do niego iść w przypadku "trudnych przypadków nad którymi inni rozkładają ręce", ale tylko chirurgicznyh. Nie wiem jak z kwestia prowadzenia ciąży czy leczenia niepłodności, ale Pan Doktor Stojko nie jest zbyt empatyczny. Wizyty są bardzo krótkie i drogie. Generalnie nie szłabym do niego z "pierdołami". Przyszłam z konkretnym przypadkiem do leczenia, nie została mi zaproponowana cytologia, nie oglądał szyjki macicy (a mam nadzerke), ale przez tempo wizyty, jakie narzucił Pan doktor nie zdążyłam się nawet przypomnieć. Zostałam wyleczona ...

Zostałam wyleczona z tego, na co chorowałam, ale nie została mi zrobiona rutynowa kontrola.

Pod koniec września miałam operację usunięcia macicy przez kilka lat miałam problemy z anemią . Wyniki się poprawiły są wręcz idealne problem został usunięty. Jestem pół roku po operacji histerektomi przezpochowę czuję się super polecam tą metodę .Dziękuję profesorowi Stojko za super opiekę. Szkoda że tak długo zwlekałam z operacją.

Siostra operowana przez dr. Stojko - niestety nie przeżyła zabiegu usunięcia ….. .Przewieziona do Szpitala Bonifratów gdzie wspomniany lekarz pracuje we wtorek, już w środę rano poddana operacji. Niestety nie poinformowano nas że nie jest to operacja ratująca życie, choć słowa dr. Czechowicza - OIOM - czy rano przed operacją chcemy pożegnać siostrę są wymowne. Zasadność natychmiastowej operacji i przygotowanie do niej pacjenta winny zostać zweryfikowane.

Kilkanaście lat temu miałam już skierowanie na usunięcie jajnika od jednego ginekologa, a po konsultacji z prof. Stojko zdecydowałam się na operację dokonaną przez niego i dzięki temu zachowałam jajnik, gdyż usunął jedynie potworniaka. Polecam wizytę u profesora.

Zadufany, ogromny materialista, każda wizyta z zegarkiem w ręku. Nie cierpi pacjentek, które zadają pytania, a jeśli na nie odpowie to z łaską, bo to niepotrzebnie wydłuża wizytę. Jedyna chwila kiedy uśmiecha się do pacjenta to ta związana z uiszczaniem opłaty. 200 zł za kilka minut w jego gabinecie to opłata za tytuł docenta i ordynatora. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM w leczeniu bezpłodności. Efekt mojego 2-letniego leczenia jest taki że zmieniłam lekarza który otworzył mi oczy na problem. Otóż powiedział że niepotrzebnie robiono mi inseminacje, które mają wówczas tylko sens jak kobieta leży na oddziale i monitoruje się jej cykl co do godziny, u mnie tego nie było, więc nie było szans na powodzenie. Kobiety- In vitro czy inseminacja to ostateczność, pierw trzeba zrobić szczegółowe badania, wymazy na bakterie itp. Może to i dobry lekarz w ogóle, nie neguję tego, faktycznie jest uprzejmy, ale moim zdaniem nie jest specjalistą w leczeniu niepłodności. A do tego jest drogi 200zł za dosłownie chwilkę. W końcu przyszedł dzień, że dostrzegłam że nie miał wobec mnie pomysłu na leczenie, więc z niego zrezygnowałam.

Pan docent to lekarz, który ma coraz mniej czasu dla pacjenta. Byłam u niego kilka razy i nigdy wizyta nie przekroczyła magicznych 10 minut, na zadane pytania odpowiada bardzo wymijająco. Ogólnie lekarz ma wiedzę ale gubi go brak czasu i rutyna,kasa jest najważniejsza! Bardzo rażący jest brak prowadzenia kartotek, przez co lekarz kompletnie nie zna hstorii pacjenta, więc na początku każdej wizyty trzeba przypominać mu jaki mamy problem zdrowotny. Ogólnie duże rozccarowanie. Lekarz dobry dla zdrowych i bogatych kobiet ale jak coś się dzieje czy w przypadku ciąży omijać szerokim łukiem. Rozczarowana.

Uprzejmy i kompetentny. Człowiek wśród lekarzy. Jasno i dokładnie potrafi wytłumaczyć przyczyny i skutki choroby. Zawsze ma czas by odebrać telefon od pacjenta i udzielić telefonicznej porady.Super lekarz, specjalista wśród specjalistów. Gorąco polecam !Pan Doktor po prostu kocha swój zawód i da się to wyczuć.

Pan Stojko uważa się za nieomylnego, a życie pokazuje, że tak nie jest. Ten geniusz źle pobrał mi cytologię i na wstępie na oko ocenił,że nic złego nie może wyjść. Faktycznie wynik wyszedł dobry, tylko, że szkoda, że Pan Stojko nie pobrał jej z kanału szyjki lub przynajmniej porządnie nie zobaczył całej szyjki. Wówczas nawet gołym okiem zobaczyłby żywoczerwony kanał szyjki z cechami ektopii....byłam u tego lekarza 3 razy, 3 razy oglądał moją szyjkę twierdząc, że jest idealna......załamka!!!!! Pośpiech, ciągłe patrzenie na zegarek, brak prowadzenia kartoteki i CHCIWOŚĆ to cechy, które są nierozerwalnie związane z wizytą w tego pana. ODRADZAM!!!!!

Pan Doktor na pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie. Cieszyłam się, że trafiłam w dobre ręce. Bardzo szybko czar prysł. Pan Dr uważa się za nieomylnego i wszechwiedzącgo, nie słucha dogłębnie pacjentki........wizyta trwa max 10 minut, bardzo szybko zapomina co ustalał na poprzedniej wizycie....może dlatego że nie wpisuje nic do kartotki....Wieelkie rozczarowanie!!!