prof. dr hab. n. med. Rafał Tarnawski

2,5
2,5

Anonim

22.03.2012

Ja mam miłe doświadczenia związane z profesorem Tarnawskim. Wszystko mi wyjaśnił, dał nadzieje, uspokoił i pomógł. Do tej pory jestem pod opieką szpitala w Gliwicach, ale już nie bezpośrednio u profesora.

Anonim

17.01.2009

zdecydowanie nikomu nie polecam Pana Prof.Na wizytę do niego przyjechałam z bardzo daleka,przyjechalam z nadzieja uzyskania pomocy w leczeniu mojej choroby a zostałam potraktowana bez szacunku-na oczach tłumu ludzi Prof.wykrzyczał że nie ma dla mnie żadnego sposobu leczenia,że możliwości mam wykorzystane,że darmo tyle drogi jechałam.Czy tak zachowują się lekarze w stosunku do tak chorych ludzi,którzy z powodu swojej choroby są wyczerpani psychicznie.Czy Ci ludzie w oczach takich Profesorów nie zasługują na zwykły ludzki szacunek(poproszenia do gabinetu i tam porozmawiania z pacjentem)czy Ci Profesorowie nie zdają sobie sprawy że w ten sposób obierają tym ludziom siłę walki z tą chorobą.Prof.Tarnawski nie jest człwiekiem z sercem-jego słowa bardzo mnie skrzywdziły

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Radiolog Gliwice"?

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15