Renata Banaszczyk

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
9 opinii

Polecam Panią doktor. To świetny fachowiec w dziedzinie leczenia niepłodności.Zaczyna od najprostrzych badań ,zabiegów a jak to nie przynosi rezultatów to działa ostro. Ja jestem w ciąży dzięki intuicji Pani doktor

Pani doktor szybko doprowadziła mnie do upragnionej ciąży. Może nie jest zbyt wylewna ale napewno wie co robi i jest skuteczna. Nigdy nie naciągała na zbędne wizyty ani na niepotrzebne badania. Zawsze można się z nią skontaktować w klinice telefonicznie, odpowie na wszystkie pytania. Polecam

Pani doktor jest bardzo kompetentna i rzeczowa, ja jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam innym.

Dzięki Pani Doktor jestem szczęśliwą mamą. Gdyby nie Pani Doktor nadal pewnie błąkałabym się po lekarzach, którzy tylko zlecali różne badania i mówili mi, że absolutnie nie mam szans na dziecko. A u Pani Doktor po niezbędnych badaniach okazało się, że jest szansa na maleństwo. Udało się nam za pierwszym razem i już wiem, że w niedalekiej przyszłości znowu zgłosimy się do Pani Doktor, bo chcemy mieć następne dziecko.

NIe rozumiem skąd takie surowe oceny. Dzięki dr. Banaszczyk możemy z mężem cieszyć się naszymi synami (zresztą pewnie nie tylko my). Z tego co zauważyłam jest to lekarz z doskonałą intuicją, o kompetencjach nie wspomnę, mający duże osiągnięcia w leczeniu niepłodności (nie tylko drogą inseminacji, czy in-vitro). Nigdy nie narzekałam na brak porozumienia z lekarzem. Uważam, że jest to lekarz bardzo taktowny. Nigdy nie miałam problemu z porozumieniem się z p. doktor. Wszystko spokojnie tłumaczyła, o wszystkim co dało się przewidzieć informowała wcześniej. Jestem pełna uznania dla Pani Doktor. Polecam ją każdej osobie mającej jakiekolwiek problemy z poczęciem potomka.

Super lekarz. Polecam wszyskim. Agnieszka. Radom

Nie informuje o sposobie leczenia. O wszystkim dowiadywałam się w ostatniej chwili, np, że muszę przyjechać następnego dnia, więc w ostatniej chwili załatwianie urlopu

oschła, nie czuła, zadufana w sobie jak by wiedziała wszystko i była najmądrzejsza tragedia

NORMALNA WIZYTA 100 PLN ,600 TO KWOTA INSEMINACJI.JAK KTOŚ TAKI [MAŁO TEGO JESZCZE KOBIETA] MOŻE PRACOWAĆ Z LUDZMI. NIECZUŁA , ZIMNA ,OBSCHŁA. NIE UDZIELA ŻADNEJ INFORMACJI,MÓWIENIE DO PACJENTA TO KARA.PANIE PROFESORZE RADWAN SZEFIE GAMETY MY PŁACIMY ZA WASZĄ PRACĘ . TO NIE SZPITAL PAŃSTWOWY A JA I MOJA ŻONA TO NIE KROWA KTÓRĄ WETERYNARZ ZAPLADNIA. WSTYD

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny