lekarz Renata Kulus

Radiolog

Średnia ocen:5/5

joanna

30.07.2015

Co roku robię usg u Pani doktor.Lekarz z powołania.Wyjątkowy człowiek.Z całego serca polecam Panią doktor.

13.02.2014

Rewelacyjna Pani Doktor, zwykły człowiek o wielkim sercu a zarazem świetny specjalista, jeśli na USG to tylko do niej.

29.01.2013

Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani Doktor. Wizyta i USG w 100% spełniły oczekiwanie. Pani Doktor jest bardzo miła i ludzka. Bardzo polecam. Pacjent gaduła.

28.03.2012

Pani doktor Kulus jest w moim przekonaniu bardzo dobrym specjalistą radiologiem. Poza niewątpliwymi umiejętnosciami zawodowymi jest osobą niezwykle sympatyczną i wzbudzajacą ogromne zaufania.

04.12.2011

Wspaniały człowiek,najwyższa kultura osobista i najwyższa etyka lekarska.Wizyta u Pani doktor,to powrót wiary,iż są jeszcze ,,prawdziwi" lekarze.Ogromna wiedza i profesjonalizm.Bardzo gorąco polecam Panią Doktor.Po wizycie u Pani Renaty jesteśmy podładowani pozytywną energią i wiarą w innych lekarzy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Radiolog Zielona Góra"?

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2

Diagnostyk,Zielona Góra,ul.Wazów 42,budynek Polikliniki