Renata Kulus

Zielona Góra
51,942040815,5203564

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
10 opinii

Rewelacyjna Pani Doktor, zwykły człowiek o wielkim sercu a zarazem świetny specjalista, jeśli na USG to tylko do niej.

Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani Doktor. Wizyta i USG w 100% spełniły oczekiwanie. Pani Doktor jest bardzo miła i ludzka. Bardzo polecam. Pacjent gaduła.

Pani doktor Kulus jest w moim przekonaniu bardzo dobrym specjalistą radiologiem. Poza niewątpliwymi umiejętnosciami zawodowymi jest osobą niezwykle sympatyczną i wzbudzajacą ogromne zaufania.

Wspaniały człowiek,najwyższa kultura osobista i najwyższa etyka lekarska.Wizyta u Pani doktor,to powrót wiary,iż są jeszcze ,,prawdziwi" lekarze.Ogromna wiedza i profesjonalizm.Bardzo gorąco polecam Panią Doktor.Po wizycie u Pani Renaty jesteśmy podładowani pozytywną energią i wiarą w innych lekarzy.

dokładnie, zgadzam się z przedmówcami, byłam z półtora rocznym maluszkiem na usg, rewelacyjny człowiek, super podejście, cierpliwa, wyrozumiała, dokładna i dociekliwa, zdecydowanie polecam, 14.09.2011 mam kolejne kontrolne usg i napewno dodam kolejną opinię

Wspaniała Pani dr bardzo miła super podejście.Robię u Pani co roku badanie usg piersi ale czy chodzi sie prywatnie czy nie takie samo podejscie do pacjenta i dodatkowo rewelacyjny radiolog.Bardzo gorąco polecam.

Do niedawna miałem zupełny brak zaufania do lekarzy, wizyta u Pani doktor Kulus i sposób podejścia do pacjenta podczas rutynowego badanie USG utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie jest ważne, jaki zawód wykonujesz ważne jest, jakim jesteś człowiekiem.

super dadiolog, dobry diagnosta, wspaniały człowiek, wyrozumiały dla osoby chorej i niepełnosprawnej, polecam każdemu!!!

Oby takich lekarzy bylo jak najwiecej:) Pani dr wspaniala polecam goraco

Gorąco polecam Panią dr! Bardzo szczegółowe badanie radiologiczne!! Dodatkowo z komentarzem i zaleceniami. Dziękuję!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny