lekarz Robert Jeliński

3,4
3,4

Jolanta Kruczkowska

23.02.2015

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Gorąco polecam !!! Wielki szacunek dla Pana doktora!!! Dziękuję w imieniu swoim i w imieniu mojej mamy.

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Gorąco polecam !!!

Elżbieta

28.01.2015

Jeśli chodzi o kompetencje, to daję 3/5 bo kompletnie nie mam zdania ale wierzę w umiejętności doktora. Reszta to porażka.. Już samo "dzień dobry" sprawiło lekarzowi ból i widać było od samego początku że wcale nie ma ochoty na przyjmowanie pacjentów, choć udzielanie porad należy do jego obowiązków.. a te wymowne wymiany spojrzeń z panią pielęgniarką, strzelanie min i wywracanie oczami.. mało profesjonalny lekarz, nie polecam.

Sylwia

14.11.2014

Bardzo dobry lekarz duże zainteresowanie pacjentem. Myślałam że takich nie ma. Ze to tylko w filmach

MAŁGORZATA

04.11.2014

Pan Doktor Robert Jeliński przywrócił we mnie wiarę w lekarzy.Jego podejście do mojej choroby i osoby było wręcz idealne.Czułam się jakbym przebywała w szpitalu w Leśnej Górze. Miałam poddać się krótkiemu 2 godzinnemu zabiegowi a zamiast tego przeszłam bardzo skomplikowaną siedmiogodzinną operację. Dzięki Panu Jelińskiemu ...

Dzięki Panu Jelińskiemu poprawił mi się komfort życia.Życzyłabym sobie w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych mieć do czynienia tylko z lekarzami pokroju Doktora Roberta Jelińskiego. Wielki szacunek dla osoby Pana Doktora.Polecam gorąco.

Barbara Stasica

21.08.2014

Swietny fachowiec,bylam operowana przez dr.Jelinskiego,polecam,malomowny,ale swietny operator i fachowiec

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Sopot"?

Poradnia Neurochirurgiczna
ul. Powstańców Warszawskich 1-2
Gdańsk
Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "kur-ort"
ul. Haffnera 6
Sopot