lekarzRobert Jeliński

ktoś

28.03.2014
20:36
  • 1

witam serdecznie! byłam u tego lekarza pierwszy i ostatni raz .. zero empatii , zerknięcie w wyniki i olanie zupełne bo jak się nie umiera to chyba dla pana doktora nic takiego. więc błagam wszystkich lekarzy a pana Jelińskiego w szczególności o więcej zrozumienia i empatii to nie czyni człowieka gorszym a godnym!! odradzam to moja opinia

21.02.2014
11:53
  • 1

Mam miec operacje kregosłupa u dr,Jelinskiego wizyta byla krutka nie wzbudzil mojego zaufania ,nie powiedzial za duzo mi w zasadzie to co juz wiedzialam na temat kregosłupa,pani ktora siedzi obok (sekretarka)tylko głupie miny trzaskala jak o cos pytalem,na temat operacji np.czy da rade ominąc ja jakos to sie z byka patrzala a dr.Jelinski krutko ze nie.Nie było widac zadnego zaangarzowania do sprawy z ktora byłem.Srednio oceniam wizyte.Ciekawe czy te dobre opinie to opinie jego znajomych a nie pacjetow?Bym sie zastanawial?

Anka

09.02.2014
18:17
  • 5

Chciałam podziękować dr Robertowi Jelińskiemu za operację kręgosłupa odcinka L4/L5/S1(usunięcie dysku + przepuklina jądra miażdżystego…)- czuje się doskonale. Po wyjściu ze szpitala wzięłam może 4 tabletki przeciwbólowe,a wcześniej tabletki i zastrzyki były „chlebem powszednim w moim menu" Dr za dużo nie mówi ,bo i po co nie znam się na tym, na zabieg poszłam pewna ,że skończą się dolegliwości bólowe-co też ma miejsce. Pięknie dziękuję Panie Doktorze ,życząc sukcesów w pracy zawodowej, oraz nie zrzędliwych pacjentów. Doktor godny polecenia!!! Wdzięczna pacjentka !!!

11.09.2013
20:16
  • 1

Podczas wizyty lekarz oglądając TK radośnie rozmawiał z pielęgniarką. Nie wiem czy dostatecznie skupił się nad moim problemem. Chyba nie za bardzo się starał. Wizyta okazała się stratą czasu.

10.02.2013
17:27
  • 5

02-01-13 operował doktor mi l4,l5,s1 usuniecie dysków i zastąpienie implantami.Na drugi dzień po operacji bóle z nogi i posladków odeszły.Teraz jestem miesiąc po operacji i bym jeszcze raz sie zdecydował na zabieg.Doktor nie jest za bardzo rozmowny ,ale zna sie na swojej robocie. Polecam

display statlastseen stat