lekarz Robert Pijagin

Opinii20

karolina

11.03.2015

Ten czlowiek nie nadaje sie na lekarza ... na innych stronach tak jak patrzylam wiele opini sie powtarza na jego temat oczywiscie negatywnych ... W sobote niestety trafilam na izbe przyjec do panstwowego szpitala w lomzy i niestety mialam przyjemnsc rozmawiać z tym czlowiekiem ... przyszedl z wielka łaska do gabinetu i wielce zdziwiony wrecz nie wierzył ze mam problem i dal mi do zrozumienia ze przyszlam do niego bo mam takie widzi mi sie i sobie wszystko wymyslilam ... bedac w ciazy nie moglam zrobic siku od 2 dni .... osoba przy zdrowych zmyslach od razu wie ze sie cos dzieje nie tak ale nie wspaniały pan doktor ktory zarzucił mi jeszcze ze to moja wina bo widocznie nic nie pije !!! łaskawie zrobil mi usg i stwierdzil ze pecherz jest pusty po czym zrobil cewnikowanie i wylecialo bardzo duzo moczu ... nastepnie uslyszalam bardzo inteligentne pytanie " po co pani przyjechala tutaj z tej warszawy " - bo mialam taki kaprys i wymyslilam sobie lomzynski szpital bo wiadomo kazdy z nas planuje dane miasto i przyszla chorobe i zaciera rece zeby zatruc zycie jakiemus wybranemu lekarzowi .... ta mysl przemilczalam a szkoda .. nastepnie pytam sie grzecznie co moge zrobic zeby moj organizm nie wstrzymywal tak wody bo od paru dni jestem spuchnieta jak balon to uzyskalam odpowiedz - NIE WIEM , czy moge brac hydrominum ?? - nie wiem , czy sa jakies inne srodki ?? - nie wiem , czy sa jakies inne sposoby zeby pozbyć sie wody ??? nie wiem .... to ja sie pytam co ty czlowieku wiesz ??? i nawet jakbym przyjechala z 2giego konca polski to jego psim obowiazkiem jest mnie przyjac i kazdego z nas a nie laskawie odwalic wizyte z ktorej nic nie wyszlo a zajac sie wpisywaniem wszystkiego do systemu ktory jest wazniejszy od pacjenta i uslyszec na koniec to tyle do widzenia czyli sadzac po tonie i podejsciu " spie**** i nie zawracaj mi wiecej dup***" omijajcie tego czlowieka szerokim lukiem bo zamiast pracowac za co mu niestety placa olewa wszystko i wszysztkich .

Anka

29.12.2013

POLECAM!!!! najlepszy, poznałam chyba prawie wszystkich:( prowadził moją bardzo problematyczną ciążę, teraz prowadzi kolejną. ogromne zaangażowanie. pomoc w każdej nawet najmniejszej sprawie, telefony odbierał nawet w weekend wczesnym rankiem lub wieczorem. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

03.08.2012

Bardzo kompetentny czlowiek,przedewszystkim człowiek,czuly na czyjś bol i cierpienie,polecam z czystym sumieniem tego lakarza,najlepszy specjalista w Łomży.

29.06.2012

przyjmował mnie na oddział w szpitalu z poronieniem zachował sie bardzo kompetentnie wytłumaczył wszystko miły bede chodzic do niego w przyszłości:)

01.05.2012

Robi na początku dobre wrażenie, ale gdy zaczynają się problemy nie ma z nim kontaktu. To beznadziejny lekarz. Gdy ciąża przebiega bez problemów każdy jest dobry, ale jezeli chcesz żeby Twoje dziecko wyszło cało z ewentualnych problemów omijaj go z daleka

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Łomża"?

Adam Zdanowicz

Gabinet Ginekologiczny