Robert Pijagin

Łomża
53,178119722,0590321

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
19 opinii

POLECAM!!!! najlepszy, poznałam chyba prawie wszystkich:( prowadził moją bardzo problematyczną ciążę, teraz prowadzi kolejną. ogromne zaangażowanie. pomoc w każdej nawet najmniejszej sprawie, telefony odbierał nawet w weekend wczesnym rankiem lub wieczorem. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Bardzo kompetentny czlowiek,przedewszystkim człowiek,czuly na czyjś bol i cierpienie,polecam z czystym sumieniem tego lakarza,najlepszy specjalista w Łomży.

przyjmował mnie na oddział w szpitalu z poronieniem zachował sie bardzo kompetentnie wytłumaczył wszystko miły bede chodzic do niego w przyszłości:)

Robi na początku dobre wrażenie, ale gdy zaczynają się problemy nie ma z nim kontaktu. To beznadziejny lekarz. Gdy ciąża przebiega bez problemów każdy jest dobry, ale jezeli chcesz żeby Twoje dziecko wyszło cało z ewentualnych problemów omijaj go z daleka

Gorąco polecam tego sympatycznego i konkretnego lekarza!!!

Bardzo dobry lekarz, prowadzi moją ciążę, mam nadzieję, że do końca będzie przebiegało to tak jak teraz. Pan doktor jest bardzo konkretny, nie owija w bawełnę, każdej pacjentce poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Nie ma w Łomży lepszego lekarza, polecam.

Chodziłam całą ciążę do dr. Pijagina i byłam bardzo zadowolona, duzo mowil np ile malenstwo wazy, wyjasnial dokladnie co widac na usg, odpowiadal na kazde pytania, nie bylo problemow ze zwolnieniem. Wizyty wspominam pozytywnie

Dobry lekarz jak nic się nie dzieje.Gdy pojawiają się problemy umywa rączki.

super lekaż prowadzi moją pierwszą ciąże jak narazie wszystko jest ok.Ma swietne poczucie humoru, wszystkie pacjętki wychodza z gabinetu usmiechnięte Polecam

SUPER LEKARZ.POLECAM!!!Fachowiec,bardzo miły sympatyczny.Wszystko wytłumaczy dokładnie.Interesuje sie jak sie leży w szpitalu.Polecam.

Lekarz godny polecenia, przystępny, rzeczowy i konkretny a przy tym sympatyczny, z poczuciem humoru:).Rozumie problemy zdrowotne pacjentki, doradzi i wdrozy odpowiednie leczenie.

Lekarz kompetentny w swojej dziedzinie. Bardzo sympatyczny pan, z przemiłym podejściem do pacjentek.Człowiek mający poczucie humoru i optymistyczny sposób myślenia.Godny zaufania i polecenia dla wszystkich kobiet.

Świetny lekarz.Polecam go każdej kobiecie prowadził moją pierwszą ciążę a teraz prowadzi drugą i jestem bardzo zadowolona.

bardzo kompetentny lekarz,prowadził moją pierwszą ciąże,jestem bardzo zadowolona,polecam go wszytstkim paniom

Świetny lekarz,budzący zaufanie i godny polecenia innym.

Lekarz godny polecenia,obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem zadowolona z jego usług.... najważniejsze jest to że po każdej wizycie u dr Pijagina wychodzę spokojna i w pełni poinformowana o rozwoju mojej przyszłej córci:-)) plusem jest też to że posiada w gabinecie sprzęt do usg.... POLECAM !! Oby takich lekarzy jak dr Pijagin było coraz więcej!!

Lekarz godny polecenia każdej młodej dziewczynie jak i dojrzałej kobiecie.Pierwszy raz miałam okazję spotkać się z takim lekarzem. Odpowiednie podejście do pacjenta, zrozumienie jak i wytłumaczenie wszelkich nurtujących pytań. Polecam kobietom w ciaży ale przedewszytkim mamom nastolatek,które wybierają się na pierszą wizytę do ginekologa-lekarz u którego człowiek nie czuje żadnego skrępowania. Aktualnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona mam nadzieję,że pomoże nam wsparciem i fachową "ręką" przy porodzie.

doskonaly poloznik - prowadzi moja problematyczna ciaze po poronieniu (krwiaki, infekcje itp). wszystko jak dotad idzie zgodnie z planem, a to juz 28 tydzien

jest lekarzem z odpowiednim podejściem do pacjęta, traktuje go jak człowieka i dba o niego

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny