Gdzie przyjmuję

Mrągowo
53,86861721,2857880 89 741 31 84

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
18 opinii

Super lekarz polecam każdej kobiecie delikatny co jest rzeczą ważną kompetentny rzetelny wszystko dokładnie tłumaczy .

Edytowane przez oceniającego: Kwi 23, 2014

Moim zdaniem najlepszy lekarz w Mrągowie. Godny zaufania, odpowiada na wszystkie pytania a przy tym jest bardzo sympatyczny. Zdecydowanie kompetentny.

znakomity lekarz moim zdaniem ;) Wiem sama po sobie

Ja chodze do tego lekarza pare lat i nie moge złego zdania onim powiedzieć bardzo dba o kobiety w ciąży jestem sama w ciąży i ten lekarz mi prowadzi i robi wszystkie badania kture są potrzebne. BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA !!!

bardzo mily i sympatyczny lekarz, ktory nigdy nie zostawi Cie bez odpowiedzi i bardzo troszczy sie o kobiete w ciazy. Naprawde polecam!!

Lekarz który potrafi fachowo zajać się pacjentką,wzbudza przez to zaufanie.Gorąco polecam

Wszystko ok ale aktualnie nie mogę się dodzwonić.

Nie chodźcie do niego on ma gronkowca!! Ja sama nie wierzyłam w opinie innych i poszłam bo jak wiadomo nie ma u nas dobrych lekarzy i do dzisiaj sie lecze i żałuje...pozatym jest arogancki i niekompetentny

Wspaniały lekarz.. I uprzejmy.. Byłam u niego rozmowe przeprowadził konkretnie i pomógł

Kompetentny, poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentce, wytłumaczy diagnozę i metodę leczenia,polecam:)

prowadził moją ciążę,kompetentny,solidny,znający się na rzeczy,konkretny,zdecydowanie polecam

odradzam tego lekarza nie zrobil mi wszystkich wynikow na usg w 32tyg (bo zapomnial sam sie do tego przyznal) i wpisal co mu odpowiadalo. jest nie odpowiedzialny do wykonywania swojego zawodu. kompletnie sie nie zna. NAJGORSZY LEKARZ U KTOREGO BYLAM!

Doskonały lekarz,dba o swoje pacjentki.

Pan Doktor jest osobą która uratowała mi życie.po porodzie pekła mi tętnica i gdyby nie Jego fachowość a pożniej opieka po operacji nie byloby mnie juz na świecie. Jeszcze raz dziekuje.

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Kompetentny i sympatyczny. Prawdziwy fachowiec.

ten lekarz prowadził moją ciążę. Teraz zamiast zabawek dla dziecka są znicze...

Najlepszy lekarz w Mrągowie. Prowadził moją ciążę, był przy porodzie.Fachowiec, poza tym bardzo sympatyczny i uprzejmy.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia Wysokiej klasy specjalista, a przy tym bardzo sympatyczny.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny