lekarz Robert Sowiński

Ortopeda

Paulina

18.01.2015

Chodzę do dr. Sowińskiego i trzeba przyznać że jest dobry na początku sprawiał wrażenie nie zbyt fajne ale później już nie oczywiście trzyma dystans do pacjentów ale zna się na swojej pracy dawał mi skierowania na różne badania ciągle przychodziłam z kolanami a ostatnio przyszłam z bolącym biodrem i dzięki temu ze wysłał mnie na rezonans dowiedziałam się przypadkiem że mam dużą cyste na jajniku. Naprawdę lekarz godny polecenia i nie zrażajcie się do niego od razu na pierwszej wizycie.

22.05.2016

Bardzo dobry i lekarz i człowiek. Ma podejście do dzieci i wyjątkowy spokój w sobie. U mnie zawsze trafiona diagnoza i skuteczne leczenie.

13.05.2012

Miał problemy z przeczytaniem zdjęcia rentgenowskiego, zapytał gdzie mnie boli i koniec rozmowy, niczego się o swojej chorobie nie dowiedziałem. Był szorstki podczas wizyty.

Hubert

09.05.2016

Doktor przeprowadził u mnie rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego, zabieg się w pełni udał, obecnie wracam do sportu. Lekarz bardzo rzeczowy, świetny kontakt z pacjentem

04.12.2014

Bylam u tego Pana z malym dzieckiem w ZPS na M.Skłodowskiej-Curie 1, i tam najpierw wyslal nas na usg , ktore wykazalo dysplazje a potem kazal dziecko wsadzic w szyne Koszli nawet dziecka specjalnie nie badajac, na szczescie zdecydowalam sie skonsultowac prywatnie i okazalo sie ze dziecko jest zdrowe. dlatego tego lekarza zdecydowanie nie polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Tarnów"?

szpital wojewódzki im św łukasza w tarnowie
lwowska 178

Mostowa 4a