lekarz Robert Zdanowski

Neurolog

Widać, że to lekarz z powołania: zaangażowany, potrafi słuchać, tłumaczy wszystko i przy tym jest bardzo sympatyczny. Zanim do niego trafiłam lekarze odsyłali mnie jeden do drugiego, kiedy umówiłam się do pana doktora wszystko poszło bardzo sprawnie i zrobił badania w dobrym kierunku. Bardzo polecam pana doktora.

Świetny lekarz specjalista. Często polecam znajomym. Diagnozy trafne, leki odpowiednio dobrane. Potrafi słuchać, Po prostu normalny człowiek.

Zgadzam się z opinia poprzednikow p d Zdanowski to swietny specjalista bardzo polecam , oby więcej takich lekarzy, bardzo dobrze dobrane leki trafna diagnoza , jeszcze raz bardzo serdecznie polecam pana doktora.

potwierdzam wcześniejsze opinie i bardzo polecam p. doktora, wysokiej klasy specjalista , sympatyczny człowiek , bardzo życzliwy

Serdecznie polecam, bardzo kompetentny , wysokiej klasy specjalista. Wyjaśnia bardzo rzeczowo wszystko związane z diagnostyką i leczeniem. Dobiera trafnie leki . Bardzo sympatyczny ,oddany swoim pacjentom. Jeszcze raz gorąco polecam.

Polecam! Jest bardzo życzliwy,miły w pełni profesjonalny w tym co robi,bardzo dobrze i szczegółowo opisuje co przepisuje,na co dokładnie a przedewszystkim jest mega specjalista!widać ze przywiązuje uwagę do każdego pacjenta z osobna,chodzę do niego średnio raz w miesiącu bo tak przyjemnego lekarza to szukać ze świecą a do tego jeszcze skrupulatny i mądry! Potrafi zdiagnozować chorobę i dobrać odpowiednie leczenie,gdy zachodzi potrzeba to pociesza,podsumowując cudowny człowiek,lekarz i mężczyzna!

Lekarz godny polecenia. Podchodzi do pacjenta jak do człowieka. Rozwiewa wszytskie wątpliwości, można porozmawiać na spokojnie nie pogania ani nie pokazuje zniecierpliwienia. Zdecydowanie polecam!

Wspaniały lekarz nic dodać nic ująć oby więcej takich ludzi którzy tak podchodzą do swojego zawodu wspaniały lekarz i wspaniały czlowiek

Bardzo dobry lekarz. Dba o dobro pacjenta, kieruje na badania. Odpowiednio dobrał mi leki, dzięki czemu dobrze się czuję. Polecam!

Lekarz z powołania .Gorąco polecam pana doktora.Poświęca dużo czasu , tłumaczy i omawia chorobę.Leczenie mojej choroby było bardzo trafione i skuteczne .Jeszcze raz bardzo polecam.