Klinika na bardzo wysokim poziomie. Wygląd w/w Kliniki naprawdę piękny: czystość, dbałość o każdy jej kąt, życzliwa atmosfera i przepyszna kawa! Klinika 👌🏻. Lekarze profesjonaliści, a cały zespół Kliniki i każdy pracownik to osoba, którą gorąco polecam i każdemu życzę.Nie spotkałam się w Klinice z czymś, co byłoby nie tak. Nigdy. Jestem zadowolona i co najważniejsze czuję się tam za każdym razem kiedy najbliźsi w mej sprawie muszą interweniować: po prostu bezpiecznie! Poczucie bezpieczeństwa odczuwa się na każdym kroku. I to jest niesamowite.Super👌🏻!

Klinika na bardzo wysokim poziomie.

Wysoko oceniam usługi świadczone w klinice doktora borczyka. Leczenie kanałowe, które u innych trwało miesiącami i bez skutku, zostało wykonane w katowicach w ciągu 3 wizyt. Polecam serdecznie!

Bardzo profesjonalne badania przed jakąkolwiek decyzją o leczeniu czy usunięciu zęba. Nie wyrywają wszystkiego co się da, a przedstawiają informacje zrozumiałą dla Pacjenta o stanie zębów. Miałam bardzo zepsute zęby, ale uratowali co się dało. Brawo!

wow wow! to była już kolejna z rzędu wizyta w klinice z problemami zębów. Leczenie kanałowe PROFESKA! Nawet nie bolało, bo było znieczulenie. Naprawdę serdecznie polecam! O wszystkim najpierw poczytałam na http://www.borczyk.pl

Według mnie personel to nie tylko profesjonaliści w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim PRZEMIŁE i ZORIENTOWANE NA KLIENTA osoby. Aż chce się przychodzić :) Profesjonalna obsługa, najlepsze sprzęty i materiały - a do tego ta pyszna kawa! :)

Podczas wakacyjnego pobytu na Mazurach doznałam urazu jednego z przednich zębów. Na szczęście wiedziałam do kogo się zwrócić. Na ulicy Czajek w Katowicach poszłam razem z dzieckiem - Madzia przy okazji i zajęli się nią w Dentolandii (przegląd).. Ja byłam u doktora Romana Borczyka. Widać, że się w tym specjalizują, bo widać efekty. Polecam!

Pamiętam klinikę jeszcze lata temu - teraz znowu byłam na wizycie i od razu zauważyłam ogroooooomny rozwój i inwestycje. Rośnijcie dalej!

niezwykle kompetentny i profesjonalny lekarz, bardzo go cenie za to, że ciągle doskonali swoje umiejętnosci, wprowadza do kliniki nowości żeby pacjentom oferowac jak najlepsze leczenie. Bardzo polecam, warto u nich leczyć ząbki, dają gwarancję na zabiegi.

Lekarz, jak również cała klinika jak najbardziej godna polecenia. Miałem bardzo trudny przypadek do wyleczenia, gdzie każdy lekarz dentysta mówił, że się tego nie podejmie, bo nie ma pomysłu jak i co z tym zrobić dalej. W klinice Romana Borczyka jestem już leczony pół roku, ale sukcesywnie do przodu. Nie wiem co ludzie wypisują za bzdety o naczelnej izbie lekarskiej - chyba, że nie szukaliście tego nawet? Roman Sylwester Borczyk Nr prawa wykonywania zawodu 4719333 Nr seryjny dok. uprawniającego AC 028694 Lekarz wykonujący zawód (bez ograniczeń) Członek Śląskiej Izby Lekarskiej ...

Roman Sylwester
Borczyk
Nr prawa wykonywania zawodu 4719333
Nr seryjny dok. uprawniającego AC 028694
Lekarz wykonujący zawód (bez ograniczeń)
Członek Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach
Numer rejestru 55-11-4719333
Specjalizacje
Chirurgia stomatologiczna st. I (1992-11-12, Urząd Wojewódzki w Katowicach)

Więc nie wiem co to za głupie pieprzenie.

Potwierdzam słowa które już padły - ten lekarz nie ukończył stomatologii. Wszystko można sprawdzić na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej.