prof. dr hab. n. med. Roman Herman

Chirurg ogólny, Proktolog

23.09.2012

Pan profesor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem a przede wszystkim największym autorytetem w dziedzinie jaką jest proktologia. Byłam w wielu gabinetach proktologicznych w moim mieście, ale moje nietypowe schorzenie związane z odbytem okazało się zbyt trudnym wezwaniem dla miejscowych lekarzy. Jeden z proktologów polecił mi prof. Hermana, jako jedyną osobę, która może mi pomóc. I nie mylił się (jestem panu doktorowi wdzięczna) Obecnie jestem po rektopeksji jelit grubego. Moje "choroba" ustąpiła. Można powiedzieć że "zaczynam nowe życie" po tylu latach męczarni i dyskomfortu. Pan profesor jest cudowny. Operacja i wizyty nie należą do najtańszych, ale warto zainwestować w swoje zdrowie. Polecam z całego serca.

19.02.2012

stanowczo za drogi jak na swoje mozliwosci

stanowczo za drogi jak na swoje mozliwosci

25.03.2010

Wspaniały lekarz i człowiek z niesamowitym podejściem do pacjenta!!!Dzięki jego pomocy i opiece czuję się spokojna.

17.11.2009

Pan profesor wykonal u mnie rekonstrukcje jelita grubego, ktorej nie podjal sie nikt inny, jest dla mnie cudotworca, przy tym niezwykle cieply i skromny czlowiek. Chcialoby sie, aby bylo wiecej takich lekarzy - Renata

08.02.2009

Wspaniały lekarz, dwa lata temu operował mojego ojca na raka jelita grubego. Wszystko się dobrze udało,tata czuje się świetnie, operacja i rekonwalescencja przebiegały tak, jak pan Profesor wcześniej nas uprzedził. Polecam szczerze

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Klinika chirurgii
ul.Kopernika

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1

Marek Woźniak

Chirurg ogólny
Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
Wieliczka