Gdzie przyjmuję
place 11


Przasnysz
53,01898420,880358

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.5/5
Kompleksowość podejścia
4.4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.4/5
Ilość poświęconego czasu
4.3/5
Uprzejmość
4.4/5
Godny polecenia
4.4/5
Średnia:
4.45
11 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,profesjonalista,empatyczny, uczciwy.To perła wśród lekarzy.Lekarz ten pomógł mi w krytycznych dla mnie chwilach.Nauczyłam się od Niego inaczej patrzeć na świat, radzić sobie z problemami.Polecam tego specjalistę.Żal że nie przyjmuje już w Sokołowie Podlaskim.

1,3/5

brak niestety, nic dodać do tego, nie wiem co jeszcze można napisac, więcej nie wymyślę

4,8/5

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny i doświadczony przede wszystkim.Ma odpowiednie podejście do chorego. Poświęca się swojej pracy np ma w grafiku dyżur od 8-15 a przyjmuje wszystkich pacjentów do 20.Ogólnie bardzo polecam wizytę u dr. Mroczka. Jedynym minusem jest to ,że ciężko się do niego dostać ze względu na dużą ilość pacjentów, ale to świadczy raczej o tym ,że jest bardzo dobry.

4,8/5

Lekarz stosujący niekonwencjonalne metody, pozwalające inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i ludzi. Terapia u niego bardzo mi pomogła. Jest przy tym sympatyczny i życzliwy. Dawna pacjentka

4,7/5

Jestem pacjentką dr. Mroczka od 6 lat. Dzięki terapii mogę normalnie funkcjonować, a w przypadku gorszych chwil zawsze mogę liczyć na Jego pomoc. Zgadzam się z opiniami innych pacjentów, że jest lekarzem okazującym duży szacunek pacjentowi i pracuje nad każdym przypadkiem, a nie spoczywa na laurach.

4,7/5

Zdecydowanie można polecić tego lekarza. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, jest miły, wyrozumiały. Szeroko rozumie problem, potrafi trafnie oceniać różne objawy (czasami człowiek sam tego nie zauważa) i znajduje przyczyny takiego samopoczucia. Ja byłam u tego lekarza dopiero kilka razy, ale bardzo dobrze robią mi te wizyty, choć to zupełnego "super" to jeszcze daleko. A co najważniejsze nie przepisuje od razu leków, jak inni (przeszłam przez to) tylko stara się zmobilizować pacjenta do działania bez leków - bo przecież kiedyś i tak trzeba przestać je brać. Powodzenia

5,0/5

Super lekarz i bardzo dobry człowiek. Stara się pomóc pacjentowi, wspiera chorego i okazuje szacunek. Zanim postawi diagnozę przez kilka spotkań analizuje problem chorego, a nie z góry zakłada, że wie co jest po jednym zdaniu - jak było w przypadku innych lekarzy. Bardzo polecam doktora Mroczka.

5,0/5

Polecam tego lekarza za profesjonalne podejście do pacjenta i jego choroby.

2,8/5

moja nażeczona leczyła się u pana doktora.po kilku wizytach i pobycie na oddziale pzp w stanie depresji nie mogłem jej poznać. była zakochana w/w lekarzu.do dziś nie chce mi wyiaśnić co zaszło na oddziale tylko tyle że pan doktor coś poważnego zrobił że tak się zadużyła.ma wielki żal do tego lekarza że tak ją skrzywdził a przy okazji mnie.

5,0/5

Dzieki terapi u PAna Mroczka znowu normalnie zaczynam funkcjonować. Wykazuje pełen profesjonalizm w swojej pracy.

5,0/5

Super lekarz, bardzo miły, sympatyczny , konkretny ,wyraza sie jasno i precyzyjnie - kompetentny i profesjonalny.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat