Gdzie przyjmuję

Przasnysz
53,01898420,880358

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
11 opinii

• 5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,profesjonalista,empatyczny, uczciwy.To perła wśród lekarzy.Lekarz ten pomógł mi w krytycznych dla mnie chwilach.Nauczyłam się od Niego inaczej patrzeć na świat, radzić sobie z problemami.Polecam tego specjalistę.Żal że nie przyjmuje już w Sokołowie Podlaskim.

• 1

brak niestety, nic dodać do tego, nie wiem co jeszcze można napisac, więcej nie wymyślę

• 5

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny i doświadczony przede wszystkim.Ma odpowiednie podejście do chorego. Poświęca się swojej pracy np ma w grafiku dyżur od 8-15 a przyjmuje wszystkich pacjentów do 20.Ogólnie bardzo polecam wizytę u dr. Mroczka. Jedynym minusem jest to ,że ciężko się do niego dostać ze względu na dużą ilość pacjentów, ale to świadczy raczej o tym ,że jest bardzo dobry.

• 5

Lekarz stosujący niekonwencjonalne metody, pozwalające inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i ludzi. Terapia u niego bardzo mi pomogła. Jest przy tym sympatyczny i życzliwy. Dawna pacjentka

• 5

Jestem pacjentką dr. Mroczka od 6 lat. Dzięki terapii mogę normalnie funkcjonować, a w przypadku gorszych chwil zawsze mogę liczyć na Jego pomoc. Zgadzam się z opiniami innych pacjentów, że jest lekarzem okazującym duży szacunek pacjentowi i pracuje nad każdym przypadkiem, a nie spoczywa na laurach.

• 5

Zdecydowanie można polecić tego lekarza. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, jest miły, wyrozumiały. Szeroko rozumie problem, potrafi trafnie oceniać różne objawy (czasami człowiek sam tego nie zauważa) i znajduje przyczyny takiego samopoczucia. Ja byłam u tego lekarza dopiero kilka razy, ale bardzo dobrze robią mi te wizyty, choć to zupełnego "super" to jeszcze daleko. A co najważniejsze nie przepisuje od razu leków, jak inni (przeszłam przez to) tylko stara się zmobilizować pacjenta do działania bez leków - bo przecież kiedyś i tak trzeba przestać je brać. Powodzenia

• 5

Super lekarz i bardzo dobry człowiek. Stara się pomóc pacjentowi, wspiera chorego i okazuje szacunek. Zanim postawi diagnozę przez kilka spotkań analizuje problem chorego, a nie z góry zakłada, że wie co jest po jednym zdaniu - jak było w przypadku innych lekarzy. Bardzo polecam doktora Mroczka.

• 5

Polecam tego lekarza za profesjonalne podejście do pacjenta i jego choroby.

• 2

moja nażeczona leczyła się u pana doktora.po kilku wizytach i pobycie na oddziale pzp w stanie depresji nie mogłem jej poznać. była zakochana w/w lekarzu.do dziś nie chce mi wyiaśnić co zaszło na oddziale tylko tyle że pan doktor coś poważnego zrobił że tak się zadużyła.ma wielki żal do tego lekarza że tak ją skrzywdził a przy okazji mnie.

• 5

Dzieki terapi u PAna Mroczka znowu normalnie zaczynam funkcjonować. Wykazuje pełen profesjonalizm w swojej pracy.

• 5

Super lekarz, bardzo miły, sympatyczny , konkretny ,wyraza sie jasno i precyzyjnie - kompetentny i profesjonalny.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat