Ryszard Mroczek

11 opinii

03.02.2013
20:18
  • 5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,profesjonalista,empatyczny, uczciwy.To perła wśród lekarzy.Lekarz ten pomógł mi w krytycznych dla mnie chwilach.Nauczyłam się od Niego inaczej patrzeć na świat, radzić sobie z problemami.Polecam tego specjalistę.Żal że nie przyjmuje już w Sokołowie Podlaskim.

23.09.2012
23:59
  • 2
  • 2
  • 1

brak niestety, nic dodać do tego, nie wiem co jeszcze można napisac, więcej nie wymyślę

09.12.2011
23:20
  • 5

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny i doświadczony przede wszystkim.Ma odpowiednie podejście do chorego. Poświęca się swojej pracy np ma w grafiku dyżur od 8-15 a przyjmuje wszystkich pacjentów do 20.Ogólnie bardzo polecam wizytę u dr. Mroczka. Jedynym minusem jest to ,że ciężko się do niego dostać ze względu na dużą ilość pacjentów, ale to świadczy raczej o tym ,że jest bardzo dobry.

12.08.2011
12:54
  • 5

Lekarz stosujący niekonwencjonalne metody, pozwalające inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i ludzi. Terapia u niego bardzo mi pomogła. Jest przy tym sympatyczny i życzliwy. Dawna pacjentka

10.03.2011
23:46
  • 5

Jestem pacjentką dr. Mroczka od 6 lat. Dzięki terapii mogę normalnie funkcjonować, a w przypadku gorszych chwil zawsze mogę liczyć na Jego pomoc. Zgadzam się z opiniami innych pacjentów, że jest lekarzem okazującym duży szacunek pacjentowi i pracuje nad każdym przypadkiem, a nie spoczywa na laurach.

display statlastseen stat