lekarz Ryszard Ryś

Internista, Diabetolog

Najlepszy lekarz, jakiego znam, a znam doktora Rysia od 28 lat, czyli tyle ile mam cukrzycę typu I. Teraz dodatkowo mój lekarz rodzinny - dla mnie fantastyczna sytuacja. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Do problemu podchodzi kompleksowo. Zachęca pacjenta do rozwoju i poprawy wyników. Niestety nie potrafi odmówić pomocy, dlatego ciągłe kolejki. Ale dla takiej opieki warto czekać na swoją kolej.

Mam nie przychodzić do przychodni, bo mogę zarazić innych. Nie no zajebiste podejście. Najlepiej żebym zdychał w domu i nie robił mu problemów.

Lekarz empatyczny i kulturalny. Zawsze służy pomocą, nie zostawia pacjenta w potrzebie. Zdziwiona szczerze jestem komentarzem, że dr Ryś jest nieuprzejmy w stosunku do pacjentów, gdyż to jeden z taktowniejszych i spokojnych lekarzy, których znam. A to, że każde schudnąć pacjentowi mającemu cukrzycę czy nadciśnienie to tylko oznaka kompetencji. Otyłość to choroba. Przewlekły stan zapalny w organizmie. Doktor jest zawsze pomocny. Stawia celne diagnozy, ma intuicję medyczną. Nie jest ignorantem. Nie bagatelizuje. Dostępny dla pacjenta. Cierpliwy, spokojnie tłumaczy.

Chyba "negatywom" się poprzewracało w głowach. Dr Ryś nigdy nie krzyczy i nigdy nie widziałam, żeby pielęgniarka cokolwiek za Niego robiła. Wizyty u tego lekarza nigdy nie stresują, wrażenie, jakby się rozmawiało z dobrym znajomym. Braku kompetencji nikt nie ma prawa Mu zarzucić! Te negatywy sugerują nagonkę!

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego w życiu miałam. Wnikliwy, empatyczny, z dużą wiedzą. Nie szczędzi czasu na rozmowę i badanie. Oby więcej takich lekarzy!

Nie szczędzi czasu na rozmowę i badanie.
Oby więcej takich lekarzy!

podono posiada duza wiedze ale brak motywacji .jesli komus zalezy tylko na wypisaniu recepty-polecam!!po ostatniej wizycie musze poszukac nowego lekarza....czuje sie bardzo zle..a lekarz lapal pajaki w gabinecie ..nawet nie zbadal mi cisnienia.

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o Panu doktorze. Ja uważam bo za bardzo dobrego fachowca. PolECAM !

PolECAM !

Najlepszy lekarz jakiego znam, bywa denerwujący i trochę straszy, ale w gruncie rzeczy dba o dobro swoich pacjentów. Zdecydowanie polecam.

Jest wspaniałym lekarzem i przy tym CZŁOWIEKIEM!!! Kompetentnym. uprzejmym, wyrozumiałym i pomagający pacjentom o każdej porze. Takich lekarzy nam zawsze potrzeba!!! Zyczę Mu zdrowia , dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

bardzo dobry lekarz, wytłumaczył w czym problem zapisał leki które już po pierwszej dawce zaczęły działać :)myślałam, ze wizyta publiczna to będzie nie przyjemne doświadczenie a wręcz przeciwnie polecam jak najbardziej