Ryszard Stawicki

Chirurg ogólny, Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.6512345
34 opinie

• 5

Do doktora Stawickiego trafiłem za namową doktora Andrzeja Frasia,który jest chirurgiem i zainteresował się stanem mojego ścięgna achilesa po dwóch nieudanych operacjach.Doktor Stawicki po zbadaniu mnie stwierdził,że szanse na bieganie są iluzoryczne.Nadmieniam,że bieganie jest moją pasją.Jestem niedowidzący I grupa i okulista zalecił mi oprócz leków bieganie celem podniesienia ciśnienia w dnie oka-zwyrodnienie plamki żółtej.Doktor Stawicki operację przeprowadził 30 września 2013,po której stwierdził,że w chwili obecnej mam 15% szans na powrót do czynnego ruchu. Podczas rehabilitacji szanse rosły a na dzień dzisiejszy już truchtam i wykonuję delikatne przebieżki. Wdzięczność moja jest nie do wyrażenia. Włodzimierz Kostro

• 5

Najlepszy LEKARZ jakiego dotychczas spotkałem - być może że dlatego iż prywatnie??? Ale robota z Jego strony 1000% pozytyw!!

• 1

Zdecydowanie NIE POLECAM. Po pierwsze, dlatego że mówił do mnie per "Ty", po drugie usłyszałam, że mam się wziąć za siebie, bo jego córka dwa miesiące po ciąży miała ładniejszy brzuch niż ja po ośmiu (dodam, że byłam z kolanem), po trzecie usłyszałam, że gdyby miał samych takich pacjentów to musiałby pracować od rana do wieczora, a mi nic nie dolega i ma nadzieję że więcej mnie nie zobaczy, po czwarte nie chciał nawet zobaczyć usg kolana, bo na podstawie badania stwierdził, że "chrobocze mi w nim bardziej niż w drugim", ale to wszystko przez to, że nigdy się nie ruszałam i całe życie spędziłam na kanapie, po piąte przerywał mi, po szóste nie chciał się nawet dowiedzieć co mi dokładnie dolega, a na próby mojego wytłumaczenia się (to nie jest tak, że całe życie spędziłam na kanapie), powiedział, że mam być cicho i słuchać co on mi mówi, bo jestem u niego. OSTRZEGAM przed wizytą u tego człowieka. Dodam, że byłam na wizycie refundowanej z NFZ ze skierowaniem od lekarza rodzinnego. Możliwe, że gdybym poszła prywatnie to zająłby się mną z większą uwagą i kulturą. Zero szacunku do pacjenta. Brak kultury i bufonada.

• 5

Dr Stawicki w profesjonalny sposób przeprowadził mój zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego, który odbyłem w styczniu 2014r. w szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej. Śmiało mogę stwierdzić, że to nie tylko wspaniały lekarz ale też świetny pedagog, jego podejście do pacjenta jest tak bardzo przyjazne, że człowiek zapomina o stresie związanym z leczeniem . Wizyta u Dr Stawickiego to przyjemność. Jest specjalistą najwyższej klasy, a przy tym ceny prywatnych wizyt oraz zabiegów są bardzo przystępne (zdecydowanie taniej niż w rehasport). Byłem w swoim życiu u wielu „specjalistów” i mam pewność, że Dr Stawicki jest nim w 100%. Podejście pro sportowe – nowoczesne metody leczenia. Dr Stawicki stawia na nogi:) Z całego serca polecam. Dziękuję Panie Doktorze. Zadowolony pacjent Krzysztof Śledziński

• 5

Witam, jestem tydzień po operacji kolana. Miałem usuniętą uszkodzoną łękotkę oraz rekonstrukcję więzadeł krzyżowych przednich. Cała operacja trwała godzinę. Dr Stawicki to profesjonalista w swoim fachu. Dokładnie opowiedział co mi dolega i co i jak zostanie naprawione. Jest bardzo sympatyczny i bardzo konkretny. Nie owija w bawełnę. Polecam tego lekarza każdemu kto chce szybko i konkretnie pozbyć się problemu.

• 5

Cokolwiek bym nie napisała,nie jestem w stanie wyrazić jak kompetentną osoba jest Pan doktor Stawicki. Trafiłam do Niego po nieudanej operacji haluksa na Śląsku. Podjął się poprawki mojej stopy. Efekt-rewelacyjny,podejście do pacjenta-wspaniałe. Wszystko tłumaczy,mnóstwo cierpliwości i pełen ciepła. Rewelacyjny kontakt z Panem doktorem. Wiem teraz jedno,nie każdy ortopeda może robić operacja – Pan Stawicki TAK,z głębokim przekonaniem mogę to powiedzieć. Jest naprawdę SPECJALISTA w tym co robi. Ukłon również w stronę całego personelu szpitala Medicus-Bonus. Polecam bardzo gorąco i pozdrawiam.

• 5

Pan Doktor jest wybitnym specjalistą w zakresie leczenia stopy i nie tylko, wzbudza zaufanie pacjenta i warto mu naprawdę zaufać. Współpracuje też ze świetnym zespołem w Szpitalu w Środzie Wielkopolskiej - Medicus Bonus.Przyjechałam na zabieg z innego miasta, miałam operację stopy i rekonstrukcję więzadła, opieka medyczna najwyższej jakości. Było warto! Gorąco polecam Pana Doktora i jego zespół.

• 5

Witam, 12 września br. zerwałem ścięgno Achillesa. Z kontuzją tą chodziłem 2 tygodnie, licząc że ból minie. Niestety było coraz gorzej. Przez znajomego trafiłem do dr Stawickiego. Szybka decyzja i operacja w Medicus Bonus w Środzie Wlkp, pozwoliły mi po tygodniu wrócić do lekkich prac - jestem rolnikiem. Po 6 tygodniach jestem w 90% sprawny. Dr Stawicki okazał sie prawdziwym profesjonalistą w swoich fachu. To bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Podobnież jak obsługa i cały personel Medicusa w Środzie Wlkp. przy ul Czerwonego Krzyża. Widząc fachowość ludzi tam pracujących postanowiłem z całą rodziną przenieś się do lekarza rodzinnego w Medicusie, do czego goraco wszystkich zachęcam. Pozdrawiam Mirosław Jackowiak, Winna Góra.

• 5

Pan doktor Ryszard Stawicki jest pasjonatem specjalizującym się w leczeniu stopy. Już podczas pierwszej wizyty, profesjonalizmem i życzliwością zaskarbił sobie zaufanie mojej Mamy, która dwa tygodnie temu poddana została leczeniu operacyjnemu w placówce Medicus Bonus w Środzie Wielkopolskiej. Ten niepozornie wyglądający z zewnątrz szpital, jest wielospecjalistycznym oddziałem zabiegowym z nowoczesnym blokiem operacyjnym oraz komfortowo wyposażonymi salami chorych. Kiedy powiedziałam Panu Ryszardowi, że doktoryzuję się w zakresie rehabilitacji ruchowej tylko chwilę musiałam Go namawiać, żeby wejść na salę operacyjną i uczestniczyć w korekcji paluchów koślawych Mamy. Pan doktor ma niewątpliwie dużą wiedzę i ogromne doświadczenie. 9 dni po operacji byłyśmy na pierwszej kontroli. Jestem pod wrażeniem estetycznie urządzonych gabinetów lekarskich przy ul.Kossaka 4 w Poznaniu. Doktor Ryszard Stawicki będąc wybitnym operatorem, pozostał skromnym człowiekiem z dużym poczuciem humoru. Gorąco polecam!!!

• 5

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz, po artroskopii wykonywał mi ACL, szpital, personel i opieka pierwsza klasa. Po raz kolejny dziękuję panie doktorze. Krzysztof

• 5

Od długiego czasu miałam problem z kolanem i każdy poprzedni ortopeda odsyłał mnie z receptą do apteki. Dopiero dr Stawicki podjął decyzję o artroskopii i usunął część łąkotki. Jest niesamowicie sympatycznym lekarzem i ma bardzo dobre podejście do pacjenta! Muszę również wspomnieć, że cały pobyt w klinice Medicus- Bonus również oceniam na 5! Warunki bardzo dobre! Naprawdę polecam tego lekarza, bo jest znakomitym specjalistą!

• 5

W 100% spełnił moje oczekiwania,uprzejmy z wielką kompetencją,o chorobie jak i zabiegu operacyjnym tłumaczy fachowo i kompleksowo,wzbudza ogromne zaufanie, jest lekarzem którego polecam wszystkim znajomym i niedowiarkom.Krzysztof.

• 1

Na zerwane więzadło krzyżowe zaleca rower i bieganie...smutne bardzo... ( kilka wizyt).

• 5

Jestem swiezo po operacji halluxów . Doktor Stawicki- to lekarz profesjonalista , zna się na swoim fachu !!! Do tego jest miłym człowiekiem. Pobyt w szpitalu też wspominam bardzo miło, było dokładnie tak jak opisała moja poprzedniczka. Cytuje : "Same warunki i opieka już po zabiegu w szpitalu w Srodzie Wielkopolskiej - medicus-bonus- W dwóch zdaniach: personel na wysokim poziomie, zarówno sam zabieg jak i czas po nim,, ocena na 5 + bez wachania Pięlęgniarki przekochane osoby! nic im nie było ciężko,, we wszystkim pomagały." Polecam Dr. Stawickiego z czystym sumieniem , oby więcej było takich lekarzy z powołania !!!

• 5

Zgłosiłam się do doktora Stawickiego z dość nietypowym przypadkiem starej blizny pooparzeniowej na stopie.Nie był to pierwszy chirurg ortopeda,u którego byłam w tej sprawie,ale za to jedyny,który od razu wiedział co należy zrobić.Niewątpliwie ma duże doświadczenie i wiedzę.Szybko wzbudził moje zaufanie fachowym podejściem i miłym usposobieniem.Zdecydowałam się na zabieg i przyznam,że efekt przerósł moje oczekiwania.Do tego sama "wizyta"w Medicus Bonus w Środzie Wlkp. była niemalże przyjemnością.Personel przemiły i pomocny.A sam doktor-super specjalista i dobry człowiek Pozdrawiam Iwona

• 5

Dr.Stawicki operował mi halluxy ,- przemiły człowiek do tego-profesjonalizm pełną parą !! Na pierwsze wizycie wyjasnił problem, opisal sposób operacji, i rekonwalescencji,a w dniu zabiegu- wielka kalsa -> lekarz przyszedł przywital sie, uspokoił i ciepłym podejsciem do pacjenta "kupił" mnie w sekunde ;) Same warunki i opieka już po zabiegu w szpitalu w Srodzie Wielkopolskiej - medicus-bonus- W dwóch zdaniach: personel na wysokim poziomie, zarówno sam zabieg jak i czas po nim,, ocena na 5 + bez wachania Pięlęgniarki przekochane osoby! nic im nie było ciężko,, we wszystkim pomagały, polecam Dr. Stawickiego z czystym sumieniem . Dawno nie spotkałam takiego lekarza, uwielbia swoją prace :) a ja uwielbiam (ten konkretny) efekt pracy-> na moich stopach :) Pozdrawiam Asia (l.24)

• 5

Pełen profesjonalizm i niesamowite poczucie humoru.Dzięki dr Stawickiemu moje obie połamane ręce odzyskały szybko i co najważniejsze w pełni sprawność.Polecam!!!

• 5

Doktor Stawicki- profesjonalizm, klasa, uprzejmość, Bardzo pozytywnie oceniam same wizyty- lekarz tłumaczy co jest "nie tak",,, na czym polega leczenie,, a już operacja i opieka po operacji-no to nie ta Polska! pacjent nie jest odsyłany "od Iwana do Pogana" nie jest anonimowy,,, w szpitalu w Środzie personel na wysokim poziomie, pacjent nie czuje się jak niepotrzebne zło,,!! jednym słowem - rewelacja!

• 5

Jestem 6 tygodni po zabiegu usunięcia halluxów na obu stopach. Od trzeciego dnia moglam się poruszać po domu, a po tygodniu na zewnątrz. Po 4 dniach mogłam odstawić tabletki przeciwbólowe. Do pracy wróciłam po 4 tygodniach zwolnienia lekarskiego. Mogę polecić doktora Stawickiego z pełnym przekonaniem jako fachowca i lekarza wzbudzającego zaufanie w pacjencie. Był do dyspozycji mailowo i telefonicznie, w razie jakichkolwiek wątpliwości. Warunki w klinice w Środzie Wlkp. spełniły moje oczekiwania. Ewa ze Słupska.

• 2

Oceniłam lekarza tak nisko, ponieważ trzy razy odesłał mnie z kwitkiem. Za pierwszym razem jako nastolatkę z bólem stawów kolanowych (powiedział wówczas tylko tyle, że mam problemy ze stawami i będę musiała z tym żyć). Za drugim razem poszłam z kostką u której miałam wcześniej zerwane ścięgna, ale dodatkowa kontuzja przyczyniła się do okropnego bólu-wówczas otrzymałam informację, że nic mi nie będzie. Za trzecim razem (postanowiłam, że dam mu ostatnia szansę skoro ma takie dobre opinie)poszłam z podejrzeniem zwyrodnienia kręgosłupa szyjnego. Miałam zdjęcie z opisem, opinie innego lekarza-na które nawet nie spojrzał, tylko powiedział że jestem za młoda żeby chorować. Kręgosłup nadal by bolał gdyby nie inny lekarz, który zapisał mi tabletki i rehabilitację. Poza tym nadmieniam, że żadna wizyta nie trwała dłużej niż 5 min. Nie wiem, może ja mam takiego pecha skoro wy go chwalicie??? Wiem jednak że nie spróbuję czwarty raz, bo szkoda mi pieniążków za tak lakoniczną poradę.

• 5

Dr.Stawicki operował mi stopy-jestem bardzo zadowolona.Każdemu polecam tego lekarza.:)

• 5

Pan dr.Ryszard Stawicki zasługuje na najwyższą ocenę, za wszystko. Jest ortopedą z prawdziwego zdarzenia, kompetentny, pacjent dla niego jest najważniejszy, nigdy nie odmawia swojej pomocy jeżeli są jakieś szanse na poprawę stanu zdrowia pacjenta, mogłabym wymieniać wiele przykładów pozytywnych w tej ocenie, ale ograniczę się do kilku słów, jest cudownym lekarzem,polecam go wszystkim zainteresowanym, to pasjonata, a takich niestety jest coraz mniej.Muszę nadmienić że do Pana dr. dotarłam przez internet, po długim poszukiwaniu, jego strona jest skromna tak zresztą jak i on sam, ale kiedy z Warszawy udałam się do Środy Wielkopolskiej gdzie Pan dr. pracuje, byłam zachwycona tą konsultacją, bo tak w Warszawie mimo starań nie znalazłam pomocy ani zainteresowania mojmi problemami zdrowotnymi, smutne ale prawdziwe, ale cieszę się bo już jestem po zabiegu, i wszystko jest na dobrej drodze. A Panu dr. życzę wszystkiego co najlepsze i samych sukcesów, bo na to Pan zasługuje.Pozdrawiam

• 5

Najlepszy lekarz z jakim sie spotkałem.POLECAM WSZYSTKIM.

• 5

bardzo odpowiedzialny lekarz ,potrafi zdobyć zaufanie pacjenta aprzede wszystkim wkłada całe swoje serce w zabieg który wykonuje,kilkakrotnie mnie operował jestem bardzo zadowolona

• 5

Minął prawie rok od mojej operacji pierwszej stopy- 13.02.09(mówiono, że pechowy), druga po 3 miesiącach - stąd moje refleksje i opinia z perspektywy czasu.Odradzano mi operację haluksów, ale trafiłam do dr Stawickiego, który dokonał zabiegu.Efekty są zadawalające, polecam tego specjalistę.Operacji dokonano w Środzie Wlkp, gdzie pracuje doktor. Posiada on wiedzę i doświadczenie na wysokim poziomie. Jego indywidualne "ludzkie" podejście do pacjenta i jego problemów oraz poczucie humoru rozładowują stres.Budują atmosferę zaufania już po pierwszej wizycie!!Tak trzymać panie doktorze!!!!! Dziękuję bardzo!!!!!!!!!!!

• 5

Najlepszy ortopeda jakiego poznałam . Gorąco polecam!!!

• 5

w roku 1996 z moimi kilkunatoletnimi halluxami trafiłam przypadkowo do dr R.Stawickiego. Samo przyjęcie w przychodni szpitala na Gąsiorowskich wzbudziło moje zaufanie. Na sali każde jego wejście było dla wszystkich pań wielką radością. Emanował nieprawdopodobną życzliwością. objaśniał każdy przypadek indywidualnie z wielką znajomością przedmiotu. Tak trzymać Doktorze. Wiele serdeczności i sukcesów. PS. Dzisiaj po 13 latach zadzwoniła do mnie Gosia (leżała pod oknem) i z taką samą radością (może nawet większą, bo jest młodsza) wspominała uśmiech i serce z jakim byłyśmy traktowane. Dzięki. Urszula

• 3

moze i zabieg zrobi dobrze ale absolutnie nie interesował sie mna po zabiegu nie mogłam się z nim umówic tłumaczył ,że jest zajęty.Nie wiem co mam robic jakie cwiczenia jestem 7 tygodni po zabiegu

• 5

super specjalista ja miałam już kilka operacji robionych przez innych specjalistów ale dopiero dr.Stawicki mi pomógł.Dziękuje.

• 5

Wspaniały nie tylko lekarz, ale też terapeuta, co jest niezwykle ważne. Ja po wizycie wychodzę zawsze mocno pozytywnie naładowany, i - przynajmniej do następnej wizyty - wiem co robić, czego wymagać, a co "odpuścić" .

• 5

jak najbardziej POLECAM Doktora Stawickiego, znakomity specjalista w swoim fachu, bardzo dobry kontakt z pacjentem, trafne diagnozy, nie sugeruje się tylko rutynowymi sposobami - wdraża najnowsze metody leczenia przez co podnosi ich skuteczność. Jestem czynnym sportowcem, 3 mies temu skręciłem nogę i niestety zerwałem wiązadła ( nie tylko ), operował i leczył mnie Dr Stawicki, nadal jestem sportowcem, a lekarz --> PROFESJONALISTA.

• 5

Doktor Stawicki jest niesamowitym kompetentnym lekarzem, wybitnym specjalistą i osobą ze wszech miar potrafiącą otoczyć chorego wspaniałą atmosferą. Mimo wielu wcześniejszych oporów psychicznych pacjent w rękach tegoż specjalisty czuje się pewnie i nie ma żadnych wątpliwości co do słuszności wybranego leczenia. To po prostu WIELKI CZŁOWIEK, WSPANIAŁY SPECJALISTA I LEKARZ Z POWOŁANIA - taki, jakich chcielibyśmy zawsze i wszędzie spotykać.

• 5

Jestem jedenastoletnią dziewczyną, od pierwszej klasy szkoły podstawowej( 7 lat) zaczęły powstawać mi halluxy oraz koślawe paluchy. Odradzano mi operację, ale trafiłam do doktora Ryszarda Stawickiego, który podjął się wykonania zabiegu. Po tygodniu po operacji mogłam już chodzić. Efekty są rewelacyjne, polecam tego specjalistę. Operacji dokonano w szpitalu w Śremie, gdzie pracuje doktor. www.leczeniestopy.pl

• 5

Doktor Ryszard Stawicki jest,moim zdaniem ,bardzo dobrym fachowcem w swej dziedzinie.Podczas swej pracy wdraża nowe metody leczenia , co podnosi efektywnosc leczenia pacjenta(lekarz ten operowal mi stopę 3 m-ce temu).Dr Stawicki jest przy tym człowiekiem kontaktowym i uprzejmym,tlumaczy pacjentowi metody leczenia .Pana Doktora polecono mi i ja rowniez polecam owego lekarza jako bardzo dobrego specjalistę.

Gdzie przyjmuję

Poznań
    52,398970316,898030461 865 86 58, 605 658 658

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat