lekarz Sławomir Bystrzejewski

28.07.2016

Wspaniały lekarz, dzięki niemu zaszłam w ciążę, bo powiedział, że nie ma słowa NIE DA SIĘ ! Cudowny człowiek poza tym. No niestety ale to co jest dobre musi kosztować!

Majka

02.07.2014

Zgadzam się z opiniami. Pan doktor może i jest bardzo dobrym lekarzem ale "dla bogatych ludzi" nie dość że spóźnia się zawsze 2 godziny to każe sobie płacić minimum 200 zł za wizytę.

23.10.2012

Najlepszy Ginekolog, na jakiego trafiłam! Wzbudza zaufanie, ma rewelacyjne podejście do kobiet w każdym wieku. Polecam.

24.10.2011

Pan Doktor, jest bardzo uprzejmy, pacjentka czuje się mniej zestresowana wizytą dzięki miłej atmosferze. Minusem jest wysoka opłata za wizytę. Po drugie Pan Doktor na krótko wypisuje L4 -2 tygodnie, w wyniku czego pacjentka musi co 2 tyg zgłaszac sie na wizytę płacą zawsze tyle samo, pomimo, że nie wymaga kolejnego badania ginekoli, gdy ciąża przebiega prawidłowo. Mała ilość badań kontrolnych. Zrezygnowałam z opieki

22.09.2011

Serdecznie polecam Pana Doktora. Prowadzi właśnie moją drugą ciążę. Podchodzi do tematu kompetentnie ale na luzie. Nie straszy, nie bagatelizuje- po prostu mowi jak jest. Ogolnie bardzo sympatyczny i rzeczowy człowiek. Wizyty troche kosztowne, ale chyba mu sie należy. Zawsze przebada, zrobi USG i zdjęcie maluszka. Polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Chorzów"?

Michał Wyciągłowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski