Sławomir Bystrzejewski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
12 opinii

Zgadzam się z opiniami. Pan doktor może i jest bardzo dobrym lekarzem ale "dla bogatych ludzi" nie dość że spóźnia się zawsze 2 godziny to każe sobie płacić minimum 200 zł za wizytę.

Najlepszy Ginekolog, na jakiego trafiłam! Wzbudza zaufanie, ma rewelacyjne podejście do kobiet w każdym wieku. Polecam.

Pan Doktor, jest bardzo uprzejmy, pacjentka czuje się mniej zestresowana wizytą dzięki miłej atmosferze. Minusem jest wysoka opłata za wizytę. Po drugie Pan Doktor na krótko wypisuje L4 -2 tygodnie, w wyniku czego pacjentka musi co 2 tyg zgłaszac sie na wizytę płacą zawsze tyle samo, pomimo, że nie wymaga kolejnego badania ginekoli, gdy ciąża przebiega prawidłowo. Mała ilość badań kontrolnych. Zrezygnowałam z opieki

Serdecznie polecam Pana Doktora. Prowadzi właśnie moją drugą ciążę. Podchodzi do tematu kompetentnie ale na luzie. Nie straszy, nie bagatelizuje- po prostu mowi jak jest. Ogolnie bardzo sympatyczny i rzeczowy człowiek. Wizyty troche kosztowne, ale chyba mu sie należy. Zawsze przebada, zrobi USG i zdjęcie maluszka. Polecam!

Jako lekarz super, wizyty na totalnym luzie. Całą ciąże mi prowadził :). Muszę jednak powiedizeć że można odnieść wrażenie ze traktuje pacjentki trochę rzeczowo " pies na kase" ale gdzie w dzisiejszych czasach tak ludzi nie traktują wszedzie trzeba płacić.

Przez rok leczyłam się u tego lekarza, skończyło się na niepotrzebnym podawaniu kosztownych leków, a on sam nie bardzo miał pomysł na dalsze leczenie

polecam doktora bystrzejewskiego. super lekarz!!!!!!!!

Bardzo miły i uśmiechnięty, kompetentny, bardzo dokładnie wykonuje badania. Poświęca czas pacjentce na badanie i tłumaczeniu. Napewno można spokojnie polecić go innym.

Pierwsza liga lekarz. Traktuje pacjeta jak serdecznego przyjaciela. Wesoły zabawny ale bardzo rzeczowy. Lekarz z powołania. A wizyta nie boli jak gdzie indziej. Normalne stawki.

NAJ NAJ NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM!!! PO DWÓCH PORONIENIACH TRAFIŁAM DO BYSTRZEJEWSKIEGO TERAZ JESTEM SZCZĘSLIWĄ MAMĄ 14-MIESIĘCZNEGO SYNECZKA.LEKARZ PRZESYMPATYCZNY I BARDZO KONKRETNY! POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!

Rewelacyjny lekarz nawet dla tych Pań które uczęszczały jedynie do lekarzy płci żeńskiej. Wzbudza zaufanie i rozładowuje atmosferę już w progu :)Wszystko dokładnie tłumaczy począwszy od przyczyny skończywszy na profilaktyce. Co najważniejsze zna sie na tym co robi ;)

Najlepszy lekarz na świecie!!!Bardzo mi go teraz brakuje u mnie w poradni,a żeby się do niego dostać w batorym w Ado-medzie trzeba czekać na wizytę nawet pół roku(albo i więcej!)Godny polecenia!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny