lekarz Sławomir Naumowicz

Najlepszy lekarz na świecie zarówno mama jak i syn sa zachwyceni :) poza tym cudowny, miły, życiowy człowiek polecamy każdemu!

1000/100. Prawdziwy pediatra. Diagnozy sprawdzają się w 100%. Polecam każdemu z czystym sumieniem. Lekarz posiadający olbrzymią wiedzę i empatię.

Super Pediatra dziecięcy moje dzieci bardzo polubił pana doktora i na wizytach sa jak zaczarowane przez godne zaufania kontaktowe podejście do dziecka i chorób z jakimi przychodzimy dziekuję za ratunek dla moich dzieci 😊

Super lekarz dopiero on pomógł memu dziecku. Bardzo dokłady, wnikliwie bada i podejście ma do dzieci super. Jestem zadowolona

Bardzo dobry lekarz ! Polecam każdemu ! Byłam z córkà na zwykłej kontroli , a dowiedziałam sie tylu rzeczy o których nie miałam pojęcia . Podejście do dziecka idealne !! Miły sympatyczny człowiek ☺️

BARDZO dobry lekarz. Kompetentny, rzeczowy, profesjonalista. Dzieci traktuje z pełnym szacunkiem, nie stresuje bez powodu. Wszystko wyjaśnia, pisze zalecenia na kartce, dokładnie tłumaczy. Nie zbywa rodziców. Nie przepisuje leków bez potrzeby, np. antybiotyków na zwykłe przeziębienie. Rodzice mogą czuć się uspokojeni po wyjściu z gabinetu. Jego diagnozy i zapisane leki zawsze okazywały się trafne, jeśli chodzi o nasze dziecko. Jedyny minus: baaaardzo długie kolejki w niewygodnej (zwłaszcza dla dzieci) poczekalni,ale warto swoje odczekać.

Wspaniały lekarz, tak wiele w nim cudownego życzliwego człowieka,dba o dobro dziecka, ma niesamowita pamięć, nie jest pazerny na pieniądze na pierwszym miejscu jest pacjent, bardzo pomocny, kompetentny, sympatyczny, lubiany przez dzieci, od młodych lat był najlepszym uczniem w szkole, studentem chwalony przez kolegów, wykładowców, godny polecenia.

Lekarz z powołania, lubiący dzieci i mający do nich świetne podejście. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Moje dziecko wiele mu zawdzięcza...

Wspaniały lekarz!! Dziecko obejrzy z każdej strony, dokładnie przebada. A diagnozy jego sprawdzają się w 100%. Godny polecenia.Prawdziwy lekarz z powołania.

baaardzooo dobry lekarz a przede wszystkim cudowny człowiek !!! leczy moje dzieci od czasu kiedy przyszły na świat i jestem z niego bardzo zadowolona ! mozna sie do niego zwrócic z każdym problemem i zawsze chętnie pomoże :) umysł i serce to jego główne zalety:) dziękuje Doktorze:)))

baaardzooo dobry lekarz a przede wszystkim cudowny człowiek !!!