dr n. med. Sławomir Olszewski

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Przyszłam na wizytę z córką na 10. Nie było kolejki do gabinetu a Pan Doktor przyjął nas 10 minut po czasie. Po czym szybko wypytał o stan. Większości wyników badań zrobionych specjalnie na wizytę nie zobaczył. A do systemu wpisał część informacji ze szpitala z przed roku. Omówiła córka dolegliwości i objawy jakich doznaje przy atakach kołki nerkowej natomiast to do Pana nie do końca trafiło. Zlecił nam ponownie te same badania do zrobienia co przed wizytą były zrobione i przepisał witaminę D3.

Przyszłam na wizytę z córką na 10.

Pan Doktor z pewnością dysponuje ogromną wiedzą, ale na pewno brak mu podejścia do rodzica i do dziecka. Niedelikatny, cała wizytę krzyczał, chaotycznie tłumaczył sposób leczenia, zalecił stosowanie maści hormonalnej przez miesiąc u 3 msc dziecka (okazało się że maks. czas przyjmowania maści to 10 dni), nie słucha rodzica, a do dziecka nie ma absolutnie podejścia. Zlecił komplet badań, nie wszystkie konieczne.

Zlecił komplet badań, nie wszystkie konieczne.

''Problem polega na tym, że nie jestem przekonana, że te wszystkie badania, które zleca są konieczne. Faktycznie diagnostykę poleca i tłumaczy, ale u mojego dziecka wyniki badań są dobre a mimo to zaleca bardzo inwazyjną diagnostykę (najpierw scyntygrafię z użyciem izotopu molibdenu a teraz urografię czyli kontrast podany przez cewkę moczową i zdj. rtg. Mam wątpliwości czy to nie przesadne obciążanie dziecka po to tylko żeby zbadać coś, co być może ma albo nie ma znaczenia'' u nas prawie identyczna sytuacja

Leczyłam się u doktora 13 lat i bardzo polecam! Konkretny, rzeczowy, specjalista w swoim fachu! Widać, że zna się na rzeczy :)

Konkretny, rzeczowy, nie nadużywa antybiotyków. Bardzo dobrze, w prosty zrozumiały sposób tłumaczy istotę choroby, sensownie proponuje diagnostykę i leczenie .

bardzo dobry specjalista w leczeniu kamicy nerkowej, nawracających zakażeń układu moczowego, infekcji przeziębieniowych ....Polecam

Wynajety przez Powiatowe centrum pomocy w Rodzinie zniszczył mi zycie oszukal zero kompetencji prawdziwy lekarz nie oszukal by niepelnosprwnych

Bardzo dobry lekarz pediatra i nefrolog. Zatroskany o dobro ,małego pacjenta'. Z dużą starannością zbiera wywiad, b. dobrze tłumaczy co dziecku dolega? jakie są wskazania co do leczenia i diagnostyki?. Polecam.

Pan dr Olszewski wyleczył moje dziecko z nawracających zakażeń układu moczowego i moczenia nocnego. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Polecam zdecydowanie, przy tym sympatyczny, z bardzo dobrym kontaktem.

Zdecydowanie polecam. Miły, rzeczowy, z dużą wiedzą. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Gdy nie trzeba stara się unikać podaży antybiotyków.