Sławomir Ząbczyński

Rawicz
51,606302216,84501270 65 546 22 67

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
17 opinii

Lekarz bardzo miły, sympatyczny. Godny polecenia.

super lekarz na 5 + plecam sumienny zawsze doradzi dobrze jestem zadowolona bo chodze do niego od klilku lat

Bardzo mało mówi i tłumaczy podczas wizyty.

Lekarz bardzo miły, sympatyczny, godny polecenia

POLECAM dzięki niemu żyję ja i mój synek, robił wszystko abym szczęśliwie donosiła ciążę, dodam, że nie wziął za to ani grosza

Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Godny polecenia także dla młodych dziewczyn.

malo mowi, raz dwa i do widzenia, trzeba sie o wszystko pytac bo sam tylko powie ze wszystko dobrze (ciaza), nawet usg nie chcial zrobic w 37 tyg, powiedzial ze na nastepnej wizycie, a w 39 tyg powiedzial ze nie zrobi usg bo dopieero w 40 sie robi, masakra, a jak bylam na prywatnej wizycie to wszystko zrobil-badania dlyugosci kosci plodu, wody plodowe, dlugosc szyjki, a na publicznej tylko badanie wewnetrzne i koniec. nie polecam

Nie polecam.przez tego pana straciłam 2 synków. 1 poronienie zbagatelizował. w 2 ciązy mówił,że wszystko ok a parę dni po wizycie wody mi odeszły i naturalnie musiałam urodzić martwego synka w 17 tc. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam pierwszy raz na wizycie u pana Ząbczyńskiego i jestem bardzo zadowolona. Poprzednia pani ginekolog u której się leczyłam nie potrafiła mi pomóc. Natomiast pan Ząbczyński od razu zdiagnozował co mi jest, wykrył u mnie torbiele na jajniku.Polecam!!!

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Godny polecenia.

Wizyta u niego w poradni- to jak przy kasie w biedronce.Pach,pach, dziekujemy i zapraszamy ponownie, następna proszę.Trudno mi powiedzięć czy jest dobrym czy złym lekarzem,ale zaufania mojego nie wzbudzil.

Witam mi ten lekarz powiedział że jestem w ósmym tygodni martwej ciąży i kazał mi się zgłosic za dwa tygodnie na wizyte zamiast to dobrze zbadac

Ja jestem zadowolona z zenia u pana doktora naleze juz tam juz dobre kilka ladnych lat i nie zmienie na innego dlatego ze jst dobrym i kopetetnym lekarzem ufam panu doktorowi .Goraco polecam

Leczę się od dłuższego czasu. Trafna diagnoza, dobre leczenie. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.

Ja jestem bardzo zadowolona . I i polecam .

Dla mnie super inny lekarz stwierdził, że z ciążą nic się nie da zrobić w 7 tygodniu jej trwania a dr Ząbczyński bez wahania prowadził ją. Mam śliczną zdrową córeczkę ;-)) Szczerze polecam

Dwa lata zmarnowałam na leczenie niepłodności,podczas gdy problem leżał po stronie męża(widział wyniki)a u mojej siostry zdiagnozował ciążę a był to torbiel.Nie polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny