Stanislaw Bodnar

Żagań
51,61624415,3216514068 4776990

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
12 opinii

Witam, jestem pacjentka dr Bodnara Jestem zadowolona z przebiegu wizyt Dr ma czas dla pacjenta i na diagnoze i na rozmowe. Serdecznie go pozdrawiam.

rzeczowy, uprzejmy lekarz, ma czas zeby porozmawiac z pacjentem i wytlumaczyc pewne sprawy

zrobil sie z niego burak zamiast zajac sie pacjetem czyli mna pisal sobie przez cala wizyte sms-y

Doktor rzetelnie wykonuje swoją pracę.Jest uprzejmy, zainteresowany problemem z jakim pacjent przychodzi. Jestem bardzo zodowolony z opieki Doktora, a chodzę do Niego kilkanaście lat.

Pan dr jest kompetentny i uprzejmy dla pacjentów.

Lekarz jest nieobecny pod czas wizyty zdarzyło się pisanie esemesów trzeba kilka razy prosić o receptę w końcu wychodzi się bez tej recepty ponieważ jest rozkojarzony,od dłuższego czasu członek mojej rodziny chodził na konsultacje z powodów duszności lekarz zrobił ekg i to wszystko zamiast wysłać do specjalisty obecnie jest po zawale wystąpiły dalsze komplikacje a lekarz powiedział przepraszam pół Żagania nie najlepiej komentuje pracę doktora ale nikt z tym nic nie robi...

sympatyczny, cierpliwy i mysle ze kompetentny lekarz

Podczas wizyty pisanie sms, dzwonienie. Lekarz robi wszystko tylko nie zajmuje się pacjentem podczas wizyty. Wiedzę dr może i ma jednak brakuje podejścia do pacjenta. Odradzam

Pan doktor jest bardzo miłym lekarze który dobrze spełnia swój zawód.pozdrawiam serdecznie

Jest bardzo dobrym lekarzem pierwszego kontaktu,polecam go pacjentom.Z poważaniem Jerzy

Wspanialy czlowiek, bardzo dobry lekarz , zainteresowanie pacjentem na bardzo wysokim poziomie.

Jest lekarzem ktory wypelnia swoje obowiazki jak tylko potrafi najlepiej. Stawia trafne diagnozy.Jest uprzejmy i wzbudza zaufanie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny