dr n. med.

StanisŁaw Dąbrowski

Ginekolog położnik

Gdzie przyjmuję
place 11

DWORSKA 26
Zabrze
50,316103918,7791965502780980

Kalendarz przyjęć
Pon23.03Wt24.03Śr25.03Czw26.03Pt27.03So28.03Nd29.03
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.4/5
Kompleksowość podejścia
4.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.3/5
Ilość poświęconego czasu
4.3/5
Uprzejmość
4.4/5
Godny polecenia
4.3/5
Średnia:
4.35
16 opinii
Opinie pacjentów
1,0/5

Leżałam w Gliwickim Szpitalu na oddziale patologii ciąży. Pan doktor tak mnie zbadał, że aż mi łzy w oczach stanęły. Na chama wpycha całą rękę i naciska na brzuch ciężarnej. 2 dni nie mogłam normalnie się poruszać. Nie informuje pacjentki z jakiego powodu jest trzymana w szpitalu, anie czy wszystko jest w porządku. Na obchodzie przechodzi jak huragan. Wejdzie zapyta czy wszystko ok i wychodzi, wcale nie zaglądając w historie choroby i na wyniki badań, które sam zlecał. Porażka trafić na jego oddział.

5,0/5

......TAKICH LEKARZY JEST ZA MAŁO JAK P.ST.DĄBROWSKI.

5,0/5

SUPER POZYTYW ! Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do człowieka Polecam !

5,0/5

Najlepszy lekarz na świecie prowadził moje dwie ciąże i o nic nie musiałam się martwić polecam :)

1,5/5

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo mnie zlekceważył, nic nie wytłumaczył i praktycznie wyszłam bez wiedzy co mi dolega i co mam z tym dalej robić.

5,0/5

Prosesjonalne i skuteczne podejście, zarówno pod względem medycznym, jak i psychologicznym podejściem do pacjentki. Słucha potrzeb poacjentki i w miarę możliwości stara się dostosować do nich procedury medyczne.

5,0/5

NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA !!! ŚWIETNY GINEKOLOG!Wspaniały człowiek ,poświeca sporo czasu pacjentce,wyjasnia wszelkie wątpliwosci,kompleksowo podchodzi do problemu pacjentki. Polecam !

5,0/5

witam ja na pana doktora nie mogę narzekać chociaż nie prowadził mojej ciąży to miałam przyjemność poznać dr.Dąbrowskiego na Gliwickiej porodówce bardzo sympatyczny człowiek na rannym obchodzie przywitał się z każdą pajetka,położył rękę na ramieniu dodał sil otuchy :)aż się chciało rodzic:)a co do badan to nie mogę się określić masowanie szyjki macicy nie jest przyjemne i bez względu na to co by pan doktor zrobił i tak bolało wiec dla rozluźnienia atmosfery starał się rozmawiać żartować to pomagało nie myśleć o bólu związanym z masażem i skurczami porodowymi ,po zakończonym masażu wszystko jasno i dokładnie wytłumaczył ,osobiście nie wyczulam obojętności ,opryskliwości itp od pana doktora porostu ma serce do tego co robi i co ważne do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie naprawę polecam doktora i Gliwicka porodówkę tam naprawdę pracują życzliwi ludzie oby tak dalej:)

5,0/5

Jest to mój lekarz prowadzący i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest otwarty na każdy telefon i poradę. Nie bagatelizuje żadnych dolegliwości, ale też nie sieje paniki. Nawet jak byłam w szpitalu na oddziale ginekologicznym, był najlepszym lekarzem podczas obchodów, poświęcał najwięcej uwagi pacjentkom i każda chciała go jako lekarza prowadzącego ciążę, a niektóre przypadki były na prawdę ciężkie. Serdecznie go polecam, jest wspaniałym specjalistą z ludzkim i życzliwym podejściem. Pozzdrawiam

5,0/5

BARDZO POLECAM !!! dzieki niemu jestem w ciąży po pierwszej martwej i operacji.

5,0/5

Dzięki Panu Dąbrowskiemu żyje mój największy skarb.Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam go każdej kobiecie. Pacjentka z Jaworzynki.

1,8/5

W trakcie wizyty (z NFZ w przychodni przyszpitalnej) przeżyłam szok. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie tak przedmiotowo. Byłam tam pierwszy raz. I ostatni. Pan doktor wprost powiedział, że jak tak sobie kazdy będzie się zapisywał do przychodni przyszpitalnej, to niedługo termin oczekiwania wyniesie kilka miesięcy i że w końcu ustali limity. Poczułam się jak gówniarz, który zajmuje cenny czas i miejsce. Miałam wrażenie, ze pracuje tam za karę. Może za kasę jest inny. Ale państwowo KOSZMAR

4,8/5

uprzejmy, życzliwy, podchodzi poważnie do pacjenta, godny polecenia, (ze spokojem poddałam się zabiegowi jeszcze jak pracował w katowicach. korzystam za opłatą w prywatnym gabinecie na dworskiej w Zabrzuz )zawsze można na niego liczyć nawet telefonicznie pomoże- poradzi, a przecież nie musiałby tego robić tylko zaprosić do gabinetu; pacjentka od lat z Zabrza

5,0/5

Wspaniały lekarz nic dodać nic ując !!! POLECAM !!!

5,0/5

świetny lekarz, ordynator szpitala w gliwicach na nowym świecie

5,0/5

Wspanialy lekarz, bardzo kompetentny, posiadajacy imponujaca wiedze. Ma wspaniale podejscie do pacjentek, pelna kultura. Najlepszy ginekolog jakiego znam. Polecam zdecydowanie.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statlastseen stat