dr n. med.StanisŁaw Dąbrowski

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
16 opinii

• 1

Leżałam w Gliwickim Szpitalu na oddziale patologii ciąży. Pan doktor tak mnie zbadał, że aż mi łzy w oczach stanęły. Na chama wpycha całą rękę i naciska na brzuch ciężarnej. 2 dni nie mogłam normalnie się poruszać. Nie informuje pacjentki z jakiego powodu jest trzymana w szpitalu, anie czy wszystko jest w porządku. Na obchodzie przechodzi jak huragan. Wejdzie zapyta czy wszystko ok i wychodzi, wcale nie zaglądając w historie choroby i na wyniki badań, które sam zlecał. Porażka trafić na jego oddział.

• 5

......TAKICH LEKARZY JEST ZA MAŁO JAK P.ST.DĄBROWSKI.

• 5

SUPER POZYTYW ! Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do człowieka Polecam !

• 5

Najlepszy lekarz na świecie prowadził moje dwie ciąże i o nic nie musiałam się martwić polecam :)

• 3
  • 1

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo mnie zlekceważył, nic nie wytłumaczył i praktycznie wyszłam bez wiedzy co mi dolega i co mam z tym dalej robić.

• 5

Prosesjonalne i skuteczne podejście, zarówno pod względem medycznym, jak i psychologicznym podejściem do pacjentki. Słucha potrzeb poacjentki i w miarę możliwości stara się dostosować do nich procedury medyczne.

• 5

NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA !!! ŚWIETNY GINEKOLOG!Wspaniały człowiek ,poświeca sporo czasu pacjentce,wyjasnia wszelkie wątpliwosci,kompleksowo podchodzi do problemu pacjentki. Polecam !

• 5

witam ja na pana doktora nie mogę narzekać chociaż nie prowadził mojej ciąży to miałam przyjemność poznać dr.Dąbrowskiego na Gliwickiej porodówce bardzo sympatyczny człowiek na rannym obchodzie przywitał się z każdą pajetka,położył rękę na ramieniu dodał sil otuchy :)aż się chciało rodzic:)a co do badan to nie mogę się określić masowanie szyjki macicy nie jest przyjemne i bez względu na to co by pan doktor zrobił i tak bolało wiec dla rozluźnienia atmosfery starał się rozmawiać żartować to pomagało nie myśleć o bólu związanym z masażem i skurczami porodowymi ,po zakończonym masażu wszystko jasno i dokładnie wytłumaczył ,osobiście nie wyczulam obojętności ,opryskliwości itp od pana doktora porostu ma serce do tego co robi i co ważne do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie naprawę polecam doktora i Gliwicka porodówkę tam naprawdę pracują życzliwi ludzie oby tak dalej:)

• 5

Jest to mój lekarz prowadzący i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest otwarty na każdy telefon i poradę. Nie bagatelizuje żadnych dolegliwości, ale też nie sieje paniki. Nawet jak byłam w szpitalu na oddziale ginekologicznym, był najlepszym lekarzem podczas obchodów, poświęcał najwięcej uwagi pacjentkom i każda chciała go jako lekarza prowadzącego ciążę, a niektóre przypadki były na prawdę ciężkie. Serdecznie go polecam, jest wspaniałym specjalistą z ludzkim i życzliwym podejściem. Pozzdrawiam

• 5

BARDZO POLECAM !!! dzieki niemu jestem w ciąży po pierwszej martwej i operacji.

• 5

Dzięki Panu Dąbrowskiemu żyje mój największy skarb.Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam go każdej kobiecie. Pacjentka z Jaworzynki.

• 3
  • 1

W trakcie wizyty (z NFZ w przychodni przyszpitalnej) przeżyłam szok. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie tak przedmiotowo. Byłam tam pierwszy raz. I ostatni. Pan doktor wprost powiedział, że jak tak sobie kazdy będzie się zapisywał do przychodni przyszpitalnej, to niedługo termin oczekiwania wyniesie kilka miesięcy i że w końcu ustali limity. Poczułam się jak gówniarz, który zajmuje cenny czas i miejsce. Miałam wrażenie, ze pracuje tam za karę. Może za kasę jest inny. Ale państwowo KOSZMAR

• 4
  • 5

uprzejmy, życzliwy, podchodzi poważnie do pacjenta, godny polecenia, (ze spokojem poddałam się zabiegowi jeszcze jak pracował w katowicach. korzystam za opłatą w prywatnym gabinecie na dworskiej w Zabrzuz )zawsze można na niego liczyć nawet telefonicznie pomoże- poradzi, a przecież nie musiałby tego robić tylko zaprosić do gabinetu; pacjentka od lat z Zabrza

• 5

Wspaniały lekarz nic dodać nic ując !!! POLECAM !!!

• 5

świetny lekarz, ordynator szpitala w gliwicach na nowym świecie

• 5

Wspanialy lekarz, bardzo kompetentny, posiadajacy imponujaca wiedze. Ma wspaniale podejscie do pacjentek, pelna kultura. Najlepszy ginekolog jakiego znam. Polecam zdecydowanie.

Gdzie przyjmuję

place 11

DWORSKA 26
    Zabrze
    50,316103918,7791965502780980

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat