dr Stanisław Płatek

Ja sama nie bardzo chwale dr Płatka. Wyprowadził mi dziecko z astmy, gdzie inni lekarze nie potrafili pomoc. Dr tłumaczył chorobę, był życzliwy, z poczuciem humoru.

Nie słucha rodzica co się mówi do niego tylko on jest najważniejszy wypisuje na skierowanych dziecko stymuluje chorobę albo skierowanie na życzenie matki to jest chore ostatnio jak byłam z dzieckiem u niego to powiedział ze on nie widzi tu nic on sobie wmawia chorobę a jak się okazało to ma problem z uchem a doktor nie widział tego i jeszcze mi napisał ze matka wymyśliła sobie coś to nie lekarz już na emeryturę iść a nie ludzi leczy

Doktor Płatek jest bardzo zarozumiały i nie szanuje ludzi. Gdyby słuchał uważnie rodziców dzieci oraz starszych pacjentów szybciej postawiłby właściwą diagnozę. Lekarz nie jest królem - a pacjenci podanymi, którzy nie mają nic do powiedzenia - panie doktorze. Zawsze jeszcze można popracować nad swoim charakterem.

Według mnie bardzo dobry lekarz, uprzejmy, miły dla dziecka, wykonuje dokładne badanie, i nie stawia pochopnych wniosków. Polecam wyprowadził nam córke z alergii.