Stanisław Słowiński

Zgierz
51,867554519,42879860 42 717 74 50

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
38 opinii

Trzeba było przedstawić Panu doktorowi aktualną opinię i nie mieć pretensji!!!! Skoro wiesz co Twojemu dziecku dolega to po co szukasz lekarza?

Urodzony DOKTOR ! Z pewnością oprócz wielkiej wiedzy jaką posiadł, otrzymał wielki dar :))) Skuteczność niewiarygodna !Szczerze polecam :)

Na pierwszej wizycie z dzieckiem pan doktor od razu zasunął mu lek przeciwpadaczkowy Tegreton na podstawie EEG sprzed 10 miesięcy. Mam więc bardzo mieszane uczucia bo wydaje mi się, że lekarz który nie zna dziecka, na podstawie dość starego badania trochę zbyt pochopnie dał mu leki, które nie są, powiedzmy szczerze, syropkiem na katar. Zwłaszcza, że doktor robi EEG we śnie fizjologicznym w domu a nawet nie zaproponował nam takiego badania. Dodam, że moje dziecko ma zespół wad wrodzonych i dużo innych problemów, między innymi z serduszkiem i nerkami, więc należy z wszystkimi lekami podchodzić bardzo ostrożnie.

Wspaniały człowiek, skuteczny, kompetentny lekarz... Otwarty, dostępny, rozumiejący... - dla naszego syna strzał w dychę, choć wcześniej troszkę specjalistów odwiedziliśmy, - ten Pan sprawił, że nastąpił przełom. Dziecku wyraźnie ruszyła mowa. Rzeczywiście, nie faszeruje dziecka chemią jeśli można tego uniknąć, lecz stosuje suplementację. Skoro jest skuteczny ( a mamy porównanie) , to czego możemy chcieć więcej?... Szczerze polecam :)

Dr Słowiński nie zadaje tysiąca pytań typu czy katar jest zielony czy żółty, kaszel suchy czy mokry, czy kaszle więcej rano ,w dzień czy w nocy... Bada dziecko i po prostu wie co mu jest! A najbardziej zaskoczył mnie na ostatniej wizycie kiedy stwierdził u naszego synka zapalenie górnych dróg oddechowych i kazał pokazać jeszcze brzuszek. Po dotknięciu brzuszka stwierdził cytuję: "oj szykuje się biegunka" i za dwa dni synek miał biegunkę! Najlepszy pediatra jakiego znam, a odwiedziłam ich kilku, również z polecenia,bo mamy jeszcze 7 letnią córkę i zanim trafiliśmy do dr Słowińskiego było ich kilku-żenada! myślę, że teraz będzie łatwiej dostać się na wizytę bo dr przyjmuje od 8 do 22.

jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia zawsze potrafi rozpoznać chorobę i stosuje leczenia nie wymagające antybiotyku

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!Chodzę do doktora z moim dzieckiem 3 lata i ciągle jestem na początku leczenia nie wiem na czym On sie zna wiem za to że u większości rozpoznaje padaczkę u nas też rozpoznał - nie potrafi wyleczyć gila spływającego po tylnej ścianie gardła -mamy to 3 lata teraz zaczął stosować mocno podejrzane suplementy diety też nie skuteczne a poza tym wszystkim przepisuje to samo.Nie wpisuje w karte leków ani dawkowania - oczywiście mówi,że pamięta co przepisał... koń by uśmiał. A niech ktos podda w wątpliwośc jego diagnozę lub leki - wtedy wyprasza - dzika awantura. wypiera się tego co powiedział na poprzednich wizytach, kłamie w żywe oczy. To jakiś obłęd. Zrobił 2 razy eeg ale opisu z drugiego nie zrobił do dziś -minęło 8 m-cy tematu niema.Zapłaćcie więcej i omijajcie wielkim ŁUKIEM tego lekarza- szkoda dzieci.

Polecam Pana dr Słowińskiego, jako świetnego diagnostę zaburzeń neurorozwojowych u dzieci. Profesjonalizm poparty ogromną wiedzą.Pan Doktor zleca badania, które odpowiedzą w sposób obiektywny na nasze ( rodziców ) niepokoje. Poza tym maluchy uwielbiają wizyty u Pana Doktora i wychodzą z gabinetu uśmiechnięte.Warto poczekać na wizytę, my przynajmniej wiemy co jest naszemu synkowi.

Witam polecę każdemu znajomemu tego lekarza jest starszy to prawda ale lekarze rozkładali ręce na chorobę syna a dr.Słowiński postawił diagnozę i dziecko jest na etapie zaleczania choroby po 3 latach a inni lekarze dawali 2 lata życia.

Fantastyczny lekarz, myśle, że pośiada dużą wiedze i dlatego nie trzyma się utartych schematów....Byliśmy z dzieckiem u kilku innych neurologów dlatego mam porównanie.

Polecam dr Słowińskiego jako neurologa dziecięcego. U mojej córki zdiagnozował i leczy padaczkę - inni lekarze nie mieli pojęcia co jej jest. Nasz syn miał problemy neurologiczne - jedynie Słowiński podejrzewał boreliozę i prawidłowo wyprowadził syna z problemów.

Zawsze mi pomógł, stwierdził chorobę i nigdy nie zawiódł

Polecam z całego serca tego lekarza wszystkim rodzicom, którzy nie wiedzą co jest dziecku. Dziekujemy za profesjonalne i szczere podejście do choroby naszego synka.Nasze dziecko ma 11 lat i prawdopodobnie nie wiedzielibyśmy, że nasz synek ma padaczkę gdyby nie wizyta u Pana dr Słowińskiego.Badania jakie zlecił pan dr, pokazałay jak na dłoni zmiany w EEG, niestety tylko we śnie.Nie zauważyliśmy, że nasze dziecko jest chore, miało tylko zaburzenia zachowania i niewyraźną mowę momentami oraz kłopoty w szkole. Myśleliśmy, że jest rozpieszczony.teraz wiemy dlaczego, synek jest leczony i diagnozowany dalej, widzimy poprawę z dnia na dzień i pomimo strachu jakie wywołuje słowo padaczka, wiemy co robić i wiemy, że nasz synek był niedotleniony w czasie porodu i nie jest za późno, aby mu pomóc, głęboko wierzymy, że nasz synek będzie zdrowy. Czekając na wizytę u Pana dr Słowińskiego w poradni, wysłuchaliśmy z mężem od innych rodziców dramatyczne historie choroby ich dzieci i podejścia z ogromnym sercem do małych pacjentów i ich problemów, przede wszystkim jednak wiemy co jest naszemu dziecku i co mamy robić, aby mu pomóc. To prawda, że trzeba czekać na wizytę w poradni, tak jak wszędzie w tej chwili, ale warto, dziękujemy z całego serca Panie Doktorze.

Bylam u Pana dr z dzieckiem zarówno prywatnie jak i w szpitalu. Moje odczucia były totalnie negatywne, ale zależało mi na rzetelnym eeg, które można przeprowadzić na jego oddziale. Tak ,dr słowiński jest ordynatorem oddziału neurologii dziecięcej. Jest to dziwne aczkolwiek każdy z nas wie, że w naszym kraju nie ma sprawiedliwości i wszystko jest możliwe. Zagranicą taki człowiek mógłby zostać najwyżej robotnikiem fizycznym ale napewno nie lekarzem. Dr jest beszczelny, popijając kawę potrafi patrząc prosto w oczy powiedzieć że jest zajęty, po czym zaczyna pogaduszki.Nie udziela żadnych wyjaśnień, co zrobić , czy czekać czy sobie iść. Postawa w stosunku do drugiego człowieka jest totalnie lekceważąca.Pacjentów traktuje jak podludzi , szczególnie w szpitalu, nie szanuje czasu pacjentów i tego że oprócz niego inni ludzie też muszą pracować a nie czekać na niego. Ale najgorsze w tym wszystkim jest postawa pacjentów. Każdy przełyka tą żabę ze wzglęgu na rzekomą fachowość tego człowieka, a bazując na tym że każdy zrobi wszystko dla swojego chorego dziecka, dr ma (mówiąc literlanie) wszystkich w dupie. Wierzę, że jeżeli pacjenci zaczną wygłaszać swoje opinie na temat tego i innych podobnych mu lekarzy, to będzie to z czasem wystarczający impuls do zastąpienia gorszych lekarzy, takimi którym faktycznie zależy na pacjencie, a nie na trzymaniu władzy. Dlatego dziele się z Państwem, rodzicami dzieci wymagających pomocy żeby nie bać się być otwartym i wypowiadać własne zdanie zaczynając choćby od takich rankingów jak ten. Pozdrawiam serdecznie

Tak chamskiego lekarza jeszcze nie widziałem. Odmawiał przyjęcia chorego niepełnosprawnego dziecka które było jego pacjentem przez 2 lata. Leczy tendencyjnie.

Niestety,nie miałam możliwości przekonać się o licznych zaletach Pana doktora,tak ochoczo wymienianych przez ludzi zadowolonych z niego-po trzydniowych próbach skontaktowania się z nim telefonicznie (w tym jednej osobiście-mój mąż pojechał do niego w godzinach przyjęć wypisanych na gabinecie i pocałował klamkę),Pan doktor oświadczył mi, że nie przyjmie mojego dziecka w ogóle. Nie przejął się wcale tym, ze jest ono takie malutkie,tylko uprzejmie, acz stanowczo poinformował mnie, że nowych pacjentów już nie przyjmuje. U mojego synka stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe o nieznanym podłożu-nic się nie działo w ciąży ani ze mną, ani z nim, podczas porodu i okresu noworodkowego także.Mój pediatra polecił mi tego lekarza jako bardzo dobrego fachowca, który na pewno rozwiąże nasz problem.Pokładałam w wizycie u niego duże nadzieje,a tymczasem muszę na własną rękę szukać innego neurologa dziecięcego prywatnie, bo oczywiście do szpitala musiałabym czekać kilka miesięcy. Do tego, ze szybkie leczenie w ramach NFZ nie jest możliwe już się zdążyłam przyzwyczaić, ale w głowie mi się nie mieści, żeby lekarz odmówił pomocy nawet za pieniądze.Bardzo się zawiodłam.

Nie polecam, doktor się bardzo spieszy, odbiera telefon kilka razy podczas wizyty, wizyta krótka, właściwie bez sensu.

Nie zdecydowałam się na wizytę bo gabinet nie spełnia podstawowych wymogów sanitarnych, brak poczekalni, sanitariatów. Lekarz nie odbiera telefonów, żeby się zapisać trzeba to zrobić osobiście - zapisuje na późne godziny nocne - a to nie pora na badanie neurologiczne dzieci. Czas wizyty to 15 minut na rozebranie się, ubranie i postawienie diagnozy. to zdecydowanie za mało na profesjonalne podejście do pacjenta. Nie mam zaufania do takiego lekarza. Nie wierzę w jego skuteczność w tak krótkim czasie.

To najlepszy lekarz w Polsce - wszyscy inni rozkładali ręce. Trafna diagnoza podczas pierwszej wizyty, bardzo dobrze dobrane leki. To jest człowiek, który wciąż się kształci, doskonale zorientowany, posiada ogromną wiedzę medyczną. Wspaniały lekarz. Bardzo miły człowiek :)

ZDECYDOWANIE POLECAM MOJA CHOROBA TO ŁYSIENIE PLACKOWATE BARDZO TRUDNE DO WYLECZENIA 3 LATA LECZYŁAM SIĘ U INNYCH LEKARZY I BYŁO CORAZ GORZEJ DOKTOR SŁOWIŃSKI PODSZEDŁ DO CHOROBY BARDZO ROZSĄDNIE ZACZĄŁ OD BADAŃ W W-WIE DZIŚ PO 2 LATACH LECZENIA ZDJĘŁAM PERUKĘ I MAM WSZYSTKIE WŁOSY JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA I POLECA GO WSZYSTKIM , A I MOJE DZIECI NIE CHOROWAŁY JUŻ OD PONAD 1,5 ROKU

Pragnę uspokoić wszytkich pacjentow czytajacych negatywne opinie o doktorze Słowińskim. Z pełną świadomością piszę, bo twierdzę, że doktor jest świetnym specjalistą, najlepszym w Polsce, a cenionym rowniez za granicą. Posiada ogromna wiedzę popartą długoletnią praktyką. Nowemu pacjentowi cięzko jest się do niego dostać,gdyz ma wielu swoich stałych. Wizyty umawia czasem późno w nocy. Po rejestracjach samochodowych przed gabinetem, widze, ze przyjezdzają ludzie z całej Polski. My dojeżdzamy 60 km co miesiac, jesteśmy bardzo zadowoleni, jeździmy z corka 2 lata i od tego czasu nie chorowala, nie miała antybiotyku. Leczy takze kilku członkow naszej dalszej rodziny. Polecam. Lekarz z powołania, opłata za wizytę symboliczna. Wdzięczni rodzice

Zdecydowanie polecam!!!!!!!!!!!!! Takich lekarzy już nie ma!!!! Jeździmy z synkiem do pana doktora już od dwóch lat i jeszcze nigdy sie nie pomylił... pomógł nam za każdym razem!!! Gorąco polecam!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!! Przechwala sie, że jest najlepszy a tak naprawdę nie rozpoznaje choroby, leczy homeopatycznie i wciska ludziom kłamstwa. Ma jakieś układy z innymi ludźmi, dlatego wysyła na badania do Warszawy. Jak nie rozpoznaje choroby to wciska leki na depresje. Poza tym jest nieprzyjemny, oschły i straszy ludzi chorobami. Odradzam!

Witam!Zdecydowanie polecam p.Doktora.Człowiek naprawdę zna się na rzeczy...jeżdżę z moim synkiem od roku i jest zdecydowana poprawa!!!Może i przepisywane leki są drogie ale przecież najważniejsze jest zdrowie naszych pociech!Pozdrawiam czytających i zdrówka życzę...Mama Fabiana!

Moim zdaniem jest to najlepszy lekarz w Polsce !!! Jest bardzo uprzejmy i kompetentny ,a jak czytam negatywne opinie to stwierdzam że to zwykła zazdrość takiej mądrości jaką ten człowiek posiada .Polecam go wszystkim i życzę powrotu do zdrowia !;)

Uważam, że to wyjątkowy człowiek leczą się u niego ludzie z całego kraju !!!

To jedyny lekarz, który potrafi rozpoznać chorobę i ją leczyć.Moje dziecko ma 3 lata i 3 m-ce z lekarzem spotykamy się regularnie raz w m-cu i dodatkowo jak coś wypadnie od 16 m-cy. wyleczył gronkowca złocistego bytującego w przewodzie pokarmowym, teraz leczy zatoki, gdzie 3 innych lekarzy apsolutnie wykluczyło chore zatoki( przy trwającym 3 m-ce gilu) - rezultaty są jak zawsze u naszego Pana Doktora.Koszt leczenia dotychczasowego jest spory, ale gdybym leczyła dziecko na rejonie byłby chyba jeszcze większy a stan mojego dziecka byłby o wiele gorszy.Dziękuję Bogu, że jest taki lekarz.Oceniam pod wzgldem skuteczności na 6.

Nie polecam. Straszy pacjentów, straszy rodziców, przechwala się , że jest najlepszy. Nie budzi zaufania.

Czytając negatywne opinie mogę tylko skwitować, że nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Doktor Słowiński moim zdaniem jest osobą która się bardzo angażuje w wyleczenie każdego prowadzonego przez siebie pacjenta, to pasjonat swojego zawodu - a takich lekarzy w dzisiejszych czasach jest garstka. Ma całościowe spojrzenie na organizm i świetnie zna się na związkach przyczynowo-skutkowych. Ja trafiłam z córką do Pana doktora ponad rok temu. Trafna diagnoza została postawiona na pierwszej wizycie (później poparta wynikami badań). Nawrotów choroby do tej pory nie było. Polecam wszystkim nie tylko ze schorzeniami neurologicznymi.

Zdecydowanie i z czystym sercem polecam Wszystkim zdesperowanym matkom Pana Doktora!!! Z moim synkiem odwiedziłam wiele gabinetów lekarskich...wszyscy obiecywali i nic poza tym.Jedyny dr Słowiński tak naprawdę się zainteresował moim słońcem:-)...zlecił wiele badań(dotychczasowi nie robili wcale albo robili podstawowe) Jeździmy na regularne wizyty od pół roku i jest ogromna poprawa:-) Przed nami jeszcze długa droga,ale najważniejsze że jedziemy do przodu za co dziękuję Panu S. z całego serca....Pozdrawiam czytających i zdrówka życzę!!!:-)

Witam wszystkich, z córką jeżdźe do tego lekarza od września 2009 r. Wcześniej córka leczona prywatnie przez łowickich lekarz (prywatnie i w przychodni). Diagnoza: Astma oskrzelowa o podłożu alergicznym, leczenie: antybiotyki, sterydy(aminofilina, berodual, pulmikort, enkorton). Do dr Słowińskiego jeździmy co miesiąc regularnie na wyznaczoną wizytę. Córka od roku nie jest już leczona na astmę (pomyłki popszednich lekarzy), osobiście polecam tego lekarza z czystym sumieniem, Odległość jaka nas dzieli to około 60 km. Łowiczak

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Mojemu dziecku, po którym "na pierwszy rzut oka" widać, że jest dzieckiem z zaburzeniami neurologicznymi, odmówił pomocy, twierdząc, że nie jest to problem neurologiczny.

Świetny lekarz uratował mnie inni myśleli że to migrena on wykrył ropien mózgu. Polecam

Lekarz polecony przez innego lekarza.Ufałam mu bezgranicznie,powiedział że od zaczęcia brania leku objawy choroby nie będą występowały, pogorszyło się jednak i to bardzo.Lekarz zmienił zdanie i najpierw stwierdził że dziecko ma w głowie jakąś bliznę i ona się powiększa i to się zbiegło z braniem leku, później zmienił wersję i powiedział już na kolejnej wizycie że drżenia całego ciała u dziecka to rzacz normalna, nie ważne było że te drżenia miały chrakter ciągły. Jak można zaufać komuś kto za każdym razem mówi co innego? znalazłam innego lekarza i okazało się że lek był źle dobrany i drżenia były efektem ubocznym. Mam ogromny żal do tego lekarza, bo zmarnowałismy przez niego pół roku, w naszym przypadku to dużo. Nie polecam. Proszę się przejść do innych lekarzy dla porównania, ja poszłam i żałowałam że na niego trafiłam.

Najlepszy lekarz na województwo dziecko lecze od narodzin 8 lat nigdy nie bylo pomylki w diagnozie polecam

Bardzo dobry lekarz.Bardzo gorąco polecam.Swojego synka lecze od niedawna,a już od pierwszego podania leków jego stan zdrowia się poprawił o 100%.Inni lekarze nie byli w stanie pomóc mojemu dziecku,a ten lekarz pomógł mu i to bardzo.Naprawdę to jest lekarz godny uwagi i polecenia.

jest bardzo dobrym lekarzem i tanim jak na jego specjalizacje

Bardzo doby lekarz potrafi zdiagnozować chorobę w bardzo wczesnym stadium kiedy inni lekarze na moim przykładzie postawili błędne diagnozy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny