dr n. med. Stefan Cichy

Bardzo dobry lekarz, od wielu lat "prowadzi" 2 moich dzieci, zawsze trafna diagnoza, a troche tych wizyt przez ostatnie 9 lat bylo :) ogromna troska o pacjenta.

Lekarz bardzo dobry, na każde pytanie odpowiada tak by rodzic zrozumiał, wyjasnia wszystkie wątpliwości, mowi o roznych zagrozenich ktore moze powodować dana choroba .....nie żeby nastraszyć tylko by wyjaśnić co może sie wydarzyć oczywiscie nie musi ale żeby brać wszystko pod uwagę jest to starszy miły lekarz do dzieci ma podejście odpowiednie, i z troską podchodzi do każdego malego pacjenta, odbiera telefony nawet po godzinach pracy w weekendy... Co rzadko sie zdarza .... naprawde polecam z czystym sumieniem.

Niestety bardzo nas zawiódł doktor Cichy, wizyta trwała 4 minuty nastraszył co to złego będzie się działo ... Od momentu wizyty u doktora nasze dziecko panicznie boji się lekarzy. Jest wielu świetnych doktorów w okolicy. Pana cichego należy omijać wielkim łukiem.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, diagnozy zawsze trafne, tel odbiera zawsze, dyspozycyjny nawet w weekend. Polecam!

Takiego lekarza potrzebowaliśmy.Mojedziecko ma alergie i duszności i nie mogę czekać do następnego dnia.Doktor zawsze odbiera telefon,przyjmuje nie tylko w gabinecie ,bo jest też dostepny w szpitalu ,gdzie jest ordynatorem.Bardzo miły i kompetentny.Zawsze pomaga.To prawdziwy lekarz z powołaniem.Ja jak coś się dzieje z dziećmi to tylko do niego .Osiedlową przychodnie omijam dużym łukiem.Gorąco polecam wszyskim znajomym i nie tylko.

Witam Pan dr Cichy moim zdaniem idzie na ilość nie na jakość a przykładem jest mój syn byliśmy na usg gdzie zapłaciliśmy za nie 60 zł miał zrobić usg nereczek bo od urodzenia syn miał poszerzone miedniczki i jesteśmy pod kontrola urologa. Badanie usg to trwało góra 3 minuty stwierdził ze wszystko jest ok. Opis badania bardzo ogólnikowy. Potraktował nas tak jakby chciał powiedzieć "po co tu przyszliście", moje prośby traktował z lekceważeniem i pogardą. Pojechałam na badanie usg gdzie indziej i okazało się że niestety nie jest wszystko ok tak jak twierdził dr Cichy. Zdecydowanie odradzam.

Lekarz bardzo miły, kompetentny. Zawsze mogę do niego zadzwonić niezależnie od pory dnia i nocy, w razie potrzeby przyjeżdżamy z dziećmi nawet w niedziele. Wszystko super wytłumaczy i przede wszystkim dzieci wyleczy. Polecam.

Lekarz doświadczony a nie zdiagnozował zapalenia ucha tylko opryszczkę,pomimo mojej informacji, nie sprawdził ucha dziecku. Nie polecam, to ktoś kto idzie na ilość czyli o pieniądze a nie o jakość

biznesmen, wizyta na sztukę, a sztuk w poczekalni więcej niż w przychodni, do tego recepty płatne 100%

rzeczowy, pomocny, zawsze odpowiada na pytania i nie owija w "bawełnę", zawsze można się skonsultować telefonicznie, można liczyć na wizyty nagłe w weekend. Bardzo miły, dobre podejście do dzieci, które zawsze mogą liczyć na lizaka :)