dr n. med. Stefan Maciak

Opinii23
3,9

Bronisław

03.09.2015

Dr Stefan Maciak jest doskonałym lekarzem specjalistą-radiologiem. Ukończył dwa fakultety i wiedzę tam zdobytą wykorzystuje w swojej pracy. Wyjątkowo życzliwy dla pacjentów, kontakt: lekarz:-pacjent jest dla Niego ważny i poświęca mu dużo czasu. Znam Go od dość dawna, gdyż był kiedyś moim studentem, z którym mogłem swobodnie rozmawiać na temat, który ja prowadziłem. Mam wielu takich swoich "uczniów" i On należy do grona takich właśnie lekarzy. Z ogromną przyjemnością polecam Jego lekarskie usługi wszystkim pacjentom.
Prof. med. BZ

31.01.2013

Wzbudza zaufanie. Polecany również przez najlepszych lekarzy. Zawsze posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

08.11.2012

polecam każdemu ,wspaniały lekarz ,bardzo dokładny ,perfekcjonista w każdym calu ,aby takich lekarzy godnych zaufania było więcej .

10.10.2012

Lekarz w pełni kompetentny,uprzejmy, godny zaufania.Jedynie recepcjonistka ,jak zauważyli moi przedmówcy,nie wypełnia swoich obowiązków w odpowiedni sposób jednym słowem nie jest wizytówką tej pracowni.

28.08.2012

Gdyby wszyscy wykonywali swój zawód tak jak dr Maciak moja żona, tata na pewno by jeszcze żyli. Od razu zdiagnozował to czego inni nie potrafili lub diagnozowali błędnie. Poleca na prawdę najlepszych fachowców. Po tym co w życiu przeszedłem Jestem za likwidacja NFZ!!! Za 5000 zł rocznie prywatnie miałbym pełną diagnostykę a na NFZ nie dożyje się badania. Przykra rzeczywistość

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii