Stefan Maciak

53,106719718,04055960 52 345 71 81
maciakusg@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
22 opinie

Wzbudza zaufanie. Polecany również przez najlepszych lekarzy. Zawsze posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

polecam każdemu ,wspaniały lekarz ,bardzo dokładny ,perfekcjonista w każdym calu ,aby takich lekarzy godnych zaufania było więcej .

Lekarz w pełni kompetentny,uprzejmy, godny zaufania.Jedynie recepcjonistka ,jak zauważyli moi przedmówcy,nie wypełnia swoich obowiązków w odpowiedni sposób jednym słowem nie jest wizytówką tej pracowni.

Gdyby wszyscy wykonywali swój zawód tak jak dr Maciak moja żona, tata na pewno by jeszcze żyli. Od razu zdiagnozował to czego inni nie potrafili lub diagnozowali błędnie. Poleca na prawdę najlepszych fachowców. Po tym co w życiu przeszedłem Jestem za likwidacja NFZ!!! Za 5000 zł rocznie prywatnie miałbym pełną diagnostykę a na NFZ nie dożyje się badania. Przykra rzeczywistość

Polecam super ! Korzystamy z usług Pana dr Maciaka ja i moja rodzina.Pełne zaufanie.

Lekarz w pełni kompetentny.Z fantastycznym podejściem do pacjenta.Polecam z całą odpowiedzialnością.Pozostali lekarze również bez cienia zarzutu . Recepcjonistka rzeczywiście ,jak zauważyli moi przedmówcy,nie wypełnia swoich obowiązków w odpowiedni sposób.Nie panuje nad ilością pacjentów,ma problem z obsługą komputera i do tego dzwoniące telefony....Tutaj duuuuuży minus.

tak dobrze stawiał diagnozę że jest pacjentka jest zdrowa .A rak był w zaawansowanym stadium .

Jestem bardzo zadowolona z podejscia zarowno do mojej corki, ktora badal, jak i do mnie.Bardzo mily, z klasa, spokojny, rozwial wszystkie moje watpliwosci i niepokoje co do stanu zdrowia corki.Polecam

Jeśli chodzi o Pana doktora to polecam , ale moje poważne zastrzeżenia mam do pani w rejestracji. Osoba ta jest nieuprzejma i niekompetentna. Sądzę , że lekarz tej klasy powinien jako wizytówkę swojego gabinetu zatrudnić osobę miłą i fachową. Pani kilka razy prawie rzucała słuchawką. To skandal. Mam nadzieję, że ta osoba zniknie przed moją kolejną wizytą.

Doskonały specjalista i życzliwy człowiek, jak pamiętam-od zawsze. "Stara", dobra szkoła, zachowuje właściwy, kulturalny dystans.Nie musi niczego nadrabiać flirtowaniem z pacjentką i aktorstwem fałszywym, z którym coraz częściej można się spotkać.Polecam

Wizyta trwała 3 minuty. Swoje dygresje na temat choroby prosiłam by wystawił na wyniku badania- odmówił. Nikomu nie polecam- beznadziejny

Poprosiłam o wydruk badania USG (a nie tylko opis badania).Pan Maciak uważał,że nie jest mi to potrzebne, ponieważ inni lekarze i tak nie znają się na "tym".Upierałam się,ujrzałam nerwowe gesty i wyraźne niezadowolenie.No cóż, trochę papieru więcej-ale to kosztuje,prawda?Tylko,że to mi się należy-jak buda psu!

Bylam bardzo zadowolona z wizyty, Pan Maciak jest bardzo mily i kompetentny

Bardzo dobry fachowiec, duża kultura, pełen profesjonalizm. Korzystam z badań USG u dr Maciaka od wielu lat i mogę potwierdzić niezmienny wysoki poziom zarówno badań jak i obsługi pacjenta.

Pan doktor jest dobrym lekarzem, zaskoczył mnie gdy oprócz usg szyi (zalecenie laryngologa), zaniepokojony powiększonym węzłem chłonnym dodatkowo sam od siebie wykonał usg innych części ciała pod kątem pozostałych węzłów chłonnych. Potwierdzam - oszczędny w słowach, pacjenta skierował z wynikami usg do lekarza rodzinnego celem dalszej diagnostyki.

Poszlam do doktora na profilaktyczne USG piersi a on sam od siebie zbadal tez tarczyce i wykryl zapalenie tarczycy o ktorej nie mialam pojecia. Mysle ze nieczesto spotyka sie lekarzy ktorzy wychodza poza zakres swoich obowiazkow i to dobrowolnie. Polecam

Super specjalista.Kompetentny,uprzejmy i bardzo przystępnie tłumaczy wyniki.

Pełny profesjonalizm. Polecam. Krystyna

Lekarz godny zaufania,solidny. Takich więcej lekarzy!!

Zdecydowanie polecam.Doskonały lekarz i spacjalista.Zawsze uśmichnięty i chętny do rozmowy.Inni lekarze tam pracujący również są bez zarzutu.

bardzo dobry specjalista, ogólnie sympatyczny tylko oszczędny w sŁowach:-) POLECAM

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny