Gdzie przyjmuję
place 11

ul. Browarna 3 (przychodnia)
Wałbrzych
50,772652516,2738096602 298 862
dietetyk.walbrzych@gmail.com

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
5 opinii

prawie pamiętnik - mój 18 luty - cukier 198,cholesterol 255,waga 101kg...,.uff! Wizyta u dietetyka pani Orłowskiej,stosowanie sie do zaleceń... 18 lipca - cukier 106,cholesterol190,waga 79kg i znow wchodze w moje ciuszki.....hura!!!! a samopoczucie....super!Jeszcze z 7 kg w dół i szczęście całkowite! Dziekuję pani Sylwio.Potem zgłosze sie o zalecenia aby utrzymac wagę

Miałem wysoki poziom choresterolu, cukrzycę. Po wizycie u pani Sylwi wyniki są dużo lepsze, przestałem przyjmować leki na nadciśnienie, cukier w normie. Osoba bardzo kompetentana, znająca sie na swojej pracy. Przez dziewięć i pół tygodnia schudłem 20kg. Rewelacja, gorąco polecam. Rezultaty przerosły moje oczekiwania.

Ja chciałam pomóc dziecku, bo ma nadwagę. Ma 8 lat i w szkole koledzy mu dokuczają. Trochę się bałam jadłospisu, bo wiadomo jak to z dziećmi, nie bardzo chcą jeść coś, co muszą. Kilka dni temu odebrałam jadłospis i jestem bardzo zaskoczona, bo Kacper je wszystko i nie chodzi głodny. Pierwszy raz rozmawiała z nami bite dwie godziny i rozmawiała też z Kacperkiem. Drugi raz rozmawiała godzinę. Następne spotkanie i odbiór kolejnego jadłospisu po miesiącu. Po tygodniu już chyba trochę widać efektów. Jestem bardzo zadowolona. Nawet nie wiedziałam że dzieci się nie odchudza - wystarczy je dobrze odżywiać i odchudzają się same. Spełniła moje oczekiwania. Polecam. Ela

Skończyłam dietę i schudłam 16 kg. Pani dietetyk była jak moja przyjaciółka przez 3 miesiące. Bardzo życzliwa i bardzo miła. Nawet w chwilach zwątpienia mogłam na nią liczyć. Polecam ją gdzie tylko mogę, bo jestem szczęśliwa :) aha i jest świetnym psychologiem bo pomogła mi się motywować przez ten czas, myślę że odwiedzę ją jeszcze nie jeden raz, żeby nie popełniać błędów żywieniowych bo zamierzam urodzić dzidziusia!!!!

Schudłam21 kg i poprawiły mi się wyniki, a miałam wysoki cukier, cholesterol i ciśnienie. Przemiła i przesympatyczna no i wie co robi. Szkoda że tak mało się reklamuje. Karolna Jasiejczyk

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny