Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.6512345
5 opinii

• 3

prawie pamiętnik - mój 18 luty - cukier 198,cholesterol 255,waga 101kg...,.uff! Wizyta u dietetyka pani Orłowskiej,stosowanie sie do zaleceń... 18 lipca - cukier 106,cholesterol190,waga 79kg i znow wchodze w moje ciuszki.....hura!!!! a samopoczucie....super!Jeszcze z 7 kg w dół i szczęście całkowite! Dziekuję pani Sylwio.Potem zgłosze sie o zalecenia aby utrzymac wagę

• 5

Miałem wysoki poziom choresterolu, cukrzycę. Po wizycie u pani Sylwi wyniki są dużo lepsze, przestałem przyjmować leki na nadciśnienie, cukier w normie. Osoba bardzo kompetentana, znająca sie na swojej pracy. Przez dziewięć i pół tygodnia schudłem 20kg. Rewelacja, gorąco polecam. Rezultaty przerosły moje oczekiwania.

• 5

Ja chciałam pomóc dziecku, bo ma nadwagę. Ma 8 lat i w szkole koledzy mu dokuczają. Trochę się bałam jadłospisu, bo wiadomo jak to z dziećmi, nie bardzo chcą jeść coś, co muszą. Kilka dni temu odebrałam jadłospis i jestem bardzo zaskoczona, bo Kacper je wszystko i nie chodzi głodny. Pierwszy raz rozmawiała z nami bite dwie godziny i rozmawiała też z Kacperkiem. Drugi raz rozmawiała godzinę. Następne spotkanie i odbiór kolejnego jadłospisu po miesiącu. Po tygodniu już chyba trochę widać efektów. Jestem bardzo zadowolona. Nawet nie wiedziałam że dzieci się nie odchudza - wystarczy je dobrze odżywiać i odchudzają się same. Spełniła moje oczekiwania. Polecam. Ela

• 5

Skończyłam dietę i schudłam 16 kg. Pani dietetyk była jak moja przyjaciółka przez 3 miesiące. Bardzo życzliwa i bardzo miła. Nawet w chwilach zwątpienia mogłam na nią liczyć. Polecam ją gdzie tylko mogę, bo jestem szczęśliwa :) aha i jest świetnym psychologiem bo pomogła mi się motywować przez ten czas, myślę że odwiedzę ją jeszcze nie jeden raz, żeby nie popełniać błędów żywieniowych bo zamierzam urodzić dzidziusia!!!!

• 5

Schudłam21 kg i poprawiły mi się wyniki, a miałam wysoki cukier, cholesterol i ciśnienie. Przemiła i przesympatyczna no i wie co robi. Szkoda że tak mało się reklamuje. Karolna Jasiejczyk

Gdzie przyjmuję

place 11

Dietetyk Kliniczny Sylwia Orłowska

ul. Browarna 3 (przychodnia)
    Wałbrzych
    50,772652516,2738096602 298 862
    dietetyk.walbrzych@gmail.com

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat