dr Szczepan Bratek

Laryngolog

2,7

Zostałam potraktowana nieuprzejmie i patrzył na mnie z góry. Poza tym, atmosfera w gabinecie była nieprzyjemna. Czułam się niekomfortowo i niezbyt poważnie traktowana.

Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Bardzo nerwowy człowiek nie powinien wykonywać zawodu, szkoda czasu i Zdrowia nie polecam i przestrzegam przed zabiegami w Staszów na fundusz u tego Pana

Miałam robiony zabieg otwierania wielu zatok po miesiącu wszystko się nawróciło, zabieg był źle wykonany tak powiedziała mi pani laryngolog do której chodzę, jestem nie zadowolona

2 tyg temu miałam operację zatok wykonaną przez doktora Bratka.Wszystko swietnie się goi.Lekarz spokojny, opanowany, bardzo miły i z poczuciem humoru.Nie spieszy mu sie,ma czas dla pacjenta.Dzis miałam wizytę kontrolną.Pan dr spokojnie odpowiadał na wszystkie moje pytania.Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam:)

bardzo miły ,dowcipny i przystojny lekarz świetnie wykonał zabieg błyskawicznie i bezbolesnie widac że doświadczony,zaglądał do mnie 3 razy po zabiegu bardzo dobre wrażenie

Nie polecam. Od razu chce operować, a niestety przez operację pogorszył tylko moją chorobę tak, że nie mam juz żadnych perspektyw aby sobie pomóc, a sam twierdzi że jest dobrze. Raczej to ja wiem lepiej.

bardzo miły i przystojny pan:D GODNY POLECENIA!

bardzo miły i przystojny pan:D GODNY POLECENIA!

mialam zabieg wykonany przez dr Bratka zawiódł sie !

mialam zabieg wykonany przez dr Bratka zawiódł sie !

Godny polecenia na operacje nosa,poza innymi rzeczami jest beznadziejny po operacji zatok problem wrocil i nikt nie stara sie wyjasnic przyczyny, totalny brak powagi dla pacjenta w leczeniu pozabiegowym (jak nie zaplacisz mi to ja nie mam dla ciebie czasu) cala prawda o niby dobrym lekarzu.