Tadeusz Grochowina

Swarzędz
52,401105217,06148270 61 818 60 57

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
9 opinii

Wiem, że jest to lekarz, którego się albo lubi albo nie. ale chyba chodzi o to, że ma dziecko wyleczyć. Ja jestem zadowolona z tego lekarza, zawsze potrafił zdiagnozować co jest moim dzieciom, było wiele wizyt gdzie nie dostaliśmy antybiotyku i bardzo dobrze!, najlepiej każdy chce antybiotyk bo on działa, kiedyś nie było i jakoś ludzie zdrowieli (pewnie że to trwało dłużej) teraz każda matka chce by swoim pociechom lekarz pomógł od razu. My tego lekarza znamy prawie od 12 lat i jesteśmy zadowoleni. Ja polecam.

Polecam. Nie ma co się rozpisywać. Konkretny człowiek i fachowiec jak rzadko.

Lekarz beznadziejny, nie ma podejścia do dzieci. Wizyta z córką trwała dosłownie 30sekund, nic konkretnego nie powiedział, a skasował 100zł dosłownie za nic. Szkoda tylko, że nie wzięłam faktury od niego... (włożył sobie pieniądze do kieszeni). Taki lekarz to ma życie jak w Madrycie...jak tak kasuje....Wiadomo, że nie ocenia się człowieka po wyglądzie, ale mógłby chociaż założyć fartuch.Widać, że drażnił Pana doktora płacz mojego dziecka i ja - matka, która nie potrafi uciszyć dziecka. Wredny typ. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Pan dr leczy moje trzy córki już od pięciu lat. Uchronił przed szpitalem, zawsze uspokajał i dodawał odwagi. To jest jeden z nielicznych lekarzy którym można powiedzieć, że nie podało się antybiotyku przez niego zapisanego i otrzymuje się wsparcie zamiast głupich uwag. Zawsze dokładnie wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na nasze pytania. Polecam!

brak słów... Nie polecam a nawet odradzam!! Kompletny brak kompetencji i podejścia do pacjenta..

Zdecydowanie POLECAM. Mojej córce lekarz w przychodni powiedział, że już jej nie może pomóc. Doprowadził prawie do zaplenia płuc. To właśnie dr. Grochowina wyprowadził córkę z nawracających zapaleń oskrzeli. Zdiagnozował alergiczny nieżyt nosa z mechanizmami astmy. Przeprowadził testy alergiczne. Niedługo czeka nas odczulanie. Tylko jemu ufam w zakresie wszelkich przeziebień córki.

masakra!!!Mam okazję po długim czasie dodać opinię. Z opieki tego Pana korzystałam tylko raz. Dziecko było w kiepskim stanie z barzo wysoką temperaturą. Lekarz zaordynował herbatki ziołowe- skończyło się antybiotykiem i wizytą kompetentnego lekarza. NIEPOLECAM

wiele wizyt, wiele antybiotyków, żadnej diagnostyki laboratoryjnej- finał szpital, bardzo negatywna ocena lekarzy szpitalnych na postępowanie doktora. Odradzam

choć w okolicach Swarzędza dr. Grochowina jest ogolnie polecany przez wiele osób to ja zdecydowanie sie zawiodłam.Pomijając fakt ,że mielismy umowioną wizyte prywatna i pan dr.przyjął nas ponad godzine po czasie to na "dzień dobry" burknął na mnie ze mam niezadowoloną minę jakby miała do Niego pretensje ze mam dziecko chore... !!! Mnie po prostu zatkało i gdyby nie to ,ze zalezalo mi na wizycie u pediatry jeszcze tego samego dnia ( obawiałam sie sepsy) cmoknęłam bym go w ... i wyszła z trzaskiem.Nie bede opisywac jak dalej wygladała wizyta ,pan dr.ciagle mnie pouczał i poprawiał kąsając złosliwie czy skonczyłam medycyne (kiedy ja miałam po prostu kilka pytań )To był odwet na stwierdzenie ,ze czarna herbata chyba nie jest dla niemowląt (kazał ją podawac niemowlęciu ) gdy okazalo sie ze mały ma nietolerancje białka krowiego (bo przeciez jego dzieci piły i jakos żyja ... :] )ehh,było jeszcze pare incydentów ale szkoda czasu ...N I E P O L E C A M

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny