lekarzTadeusz Jarski

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.3512345
12 opinii

• 1

Lekarz nie zainteresował się czy mam przepisane, a gdy o tym poinformowałem nie skorygował dawki zastrzyków przepisanych (podczas ostrego dyżuru przez innego lekarza) na rozrzedzenie krwi po złamaniu i unieruchomieniu nogi co doprowadziło do zakrzepicy, z którą borykam się już przeszło rok (zrobiłem sobie 40 zastrzyków w brzuch, lecz dawka była za mała): Ma Pan przepisane? To dobrze. Proszę sobie robić. Podczas pierwszej wizyty, zamiast skupić się na nodze w gipsie, uraczył mnie: "Jak na Pana pesel, jest Pan mało sprawny" - a jak mogłem być sprawny mając od 10 dni nogę w gipsie???? Gdy przy zdjęciu gipsu informowałem, że tydzień wcześniej wysoko gorączkowałem przez kilka dni, skwitował to: "zmiana ciśnienia, a może pogody" - nawet nie obejrzał nogi, tylko napisał historię wizyty. Obecnie rozważam pozwanie szpitala wojskowego o odszkodowanie. Przestrzegam przed wizytami u tego Pana Doktora!

• 1

Nie polecam tego lekarza NIKOMU, nawet najgorszemu wrogowi!!!!!! Nieuprzejmy, arogancki, traktuje przedmiotowo pacjenta, jak potencjalnego symulanta, szkoda czasu i zdrowia. Mimo, że wiele już przeżyłem jako pacjent, ale takiego zachowania ze strony lekarza to jeszcze nie widziałam!!!!!!!!!!!!!!!

• 1

Nigdy, nigdy wiecej nie chce spotkac tego czlowieka na swojej drodze. NIE POLECAM

• 1

Sadysta chyba jakis psychopata? Mamie mojej zalozyl gips ktory spowodawal niedokrwienie i stale zmiany zwyrodnieniowe. UWAGA!

• 1

Szkoda słów - woli patrzeć w komputer, jest arogancki, pacjenta traktuje jak numer statystyczny. Gdybym stosował się do jego uwag dostałbym prędzej gangreny.

• 5

Jestem jego pacjentem w sumie od najmłodszych lat. Nie spotkałem się z jego strony z błędną diagnozą. Więcej, byłem u kilku innych lekarzy na NFZ i zapraszam jak chcecie. Tam to dopiero mają Cię w D... Jeżeli ktoś nie lubi prawdy i męskiego traktowania to niech idzie do nich. Zamydlą Ci oczy, dadzą Altacet, są uprzejmi, a potem lądujesz z problemem bo coś nie poszło z diagnozą (sprawdzone). Wolę prawdę i konkrety. Polecam dr. Jarskiego. Pozdrawiam.

Dramat nie lekarz. Brak słów. NIE POLECAM

• 5

Jestem pacjentką dr Jarskiego od ponad dwudziestu lat a w swoim życiu spotkałam wielu różnych lekarzy ortopedów(lepszych i gorszych), ja oceniam kompetencje oraz podejście do pacjenta, pana doktora Jarskiego bardzo dobrze! Jestem zaskoczona niepochlebnymi opiniami na temat tego lekarza może wynika to z tego że lekarze wojskowi są w większości świetnymi fachowcami ale bywają szorstcy w obejściu po prostu walą prawdę w oczy bez owijania w bawełnę a to nie wszystkim może się podobać.

• 2

NIeprzyjemny. Tak jakbyśmy my byli dla niego nie On dla nas... nie pilnuje i nie zapisuje kto i kiedy powinien być. Po zadzwonieniu i przedstawieniu się... nie wiedział z kim ma do czynienia...trzeba było tłumaczyć się kiedy byłem i na co...a On tak mi wmawiał że nie byłem nigdy u niego bo nie figuruje w jego komputerze.... a poirytowany tym, że jednak u niego byłem, powiedział, że mu dupe zawracam i On mi krzywdy nie zrobił...co za tupet...jest po to żeby kasę brać, a pomagać ludziom to już nie za bardzo, nie polecam....

• 5

Doktor Jarski jest Wspaniałym ortopedą byłem u niego raz,z problemem kolana spowodowanym zanikiem mięśni.Bardzo kulturalny,uczciwy,i kompetentny lekarz potrafi doradzić,podnieść na duchu.A co najważniejsze widać że dla pana doktora liczy się pacjent.Polecam go wszystkim którzy potrzebują dobrej porady ortopedycznej.

• 1

Ignorant. Starszą osobę traktuje jak śmiecia. Godny politowania facet z problemami z samym sobą. Żal mi tego człowieka bo chyba za kare pracuje w tak wysokim stanowisku.

• 1

Lekarz traktuje swoich pacjentów w sposób oburzający. Nie słucha pacjenta w ogóle, brak mu podtawowych umiejętności komunikowania się z człowiekiem, bywa wręcz złośliwy. Uwaga!

Gdzie przyjmuję

place 11

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką

ul. Powstańców Warszawy 5
    Bydgoszcz
    53,143079518,0155641602471998

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat