lekarz Tadeusz Jarski

2,3
2,4

Bogumiła

19.02.2016

Super lekarz. Bardzo miły ,wytłumaczył i objaśnił dokładnie gdzie nastąpiło złamanie . Uchronił mnie od zbędnej operacji. Pierwszy lekarz który był tak sympatyczny w publicznej służbie zdrowia .Polecam!!!!!

Piotr

25.03.2015

Byłem 3 razy w szpitalu Wojskowym. To co tam się dzieje to walka. A doktor Jarski walczy.... przyjmuje niezliczone ilości pacjentów... przyjmuje jakieś dzieci z komisji lekarskich.... i mnie.... i robi mi nowy gips. To nie są warunki do oceny pracy lekarza. Ten człowiek jest na froncie wojskowym. Szacun.

Tomek

01.06.2014

Lekarz nie zainteresował się czy mam przepisane, a gdy o tym poinformowałem nie skorygował dawki zastrzyków przepisanych (podczas ostrego dyżuru przez innego lekarza) na rozrzedzenie krwi po złamaniu i unieruchomieniu nogi co doprowadziło do zakrzepicy, z którą borykam się już przeszło rok (zrobiłem sobie 40 zastrzyków w brzuch, lecz dawka była za mała): Ma Pan przepisane? To dobrze. Proszę sobie robić.
Podczas pierwszej wizyty, zamiast skupić się na nodze w gipsie, uraczył mnie: "Jak na Pana pesel, jest Pan mało sprawny" - a jak mogłem być sprawny mając od 10 dni nogę w gipsie???? Gdy przy zdjęciu gipsu informowałem, że tydzień wcześniej wysoko gorączkowałem przez kilka dni, skwitował to: "zmiana ciśnienia, a może pogody" - nawet nie obejrzał nogi, tylko napisał historię wizyty. Obecnie rozważam pozwanie szpitala wojskowego o odszkodowanie. Przestrzegam przed wizytami u tego Pana Doktora!

Anonim

19.02.2013

Nie polecam tego lekarza NIKOMU, nawet najgorszemu wrogowi!!!!!! Nieuprzejmy, arogancki, traktuje przedmiotowo pacjenta, jak potencjalnego symulanta, szkoda czasu i zdrowia. Mimo, że wiele już przeżyłem jako pacjent, ale takiego zachowania ze strony lekarza to jeszcze nie widziałam!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam tego lekarza NIKOMU, nawet najgorszemu wrogowi!!!!!!

Anonim

10.01.2013

Nigdy, nigdy wiecej nie chce spotkac tego czlowieka na swojej drodze. NIE POLECAM

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Zajęcza 6 lok. 02