dr n. med. Tadeusz Leśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

3,9

EM

03.04.2014

Świetny fachowiec, godny polecenia! Szkoda, że już nie kieruje oddziałem chirurgii w BCO. Ogromna strata dla chorych.

29.04.2013

Nigdy nie zgodzę się ze złym zdaniem o dr.Leśniaku.To wybitny chirurg onkolog i człowiek.Uratował mi życie.Mało mówi ale dużo operował.A co ma opowiadać pacjentom i ich rodzinom-bajki.On woli ratować życie.Szkoda mi bardzo że już nie pracuje w BCO.Wiem co mówię bo jestem lekarzem .Olbrzymi szacunek ...

ratować życie.Szkoda mi bardzo że już nie pracuje w BCO.Wiem co mówię bo jestem lekarzem .Olbrzymi szacunek dla dr.Leśniaka

11.03.2013

Wspaniałe podejście do pacjenta, ogromna wiedza, doskonały warsztat. Sympatyczny, ciepły Człowiek, zaangażowany w sprawie swojego pacjenta. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze! Wdzięczny Pacjent

Wdzięczny Pacjent

09.12.2012

Wspaniały lekarz z powołania, prosty człowiek w kontakcie z pacjentem. Posiada bardzo rozległa wiedzę, którą umie przekazać w zrozumiały sposób pacjentowi.Wszystkiego najlepszego Panie Doktorze.Bardzo wdzięczna pacjentka.

20.11.2012

Dziękuję Panu ordynatorowi za ponad sześć lat życia po ciężkiej operacji. To super operator,specjalista i organizator pracy. Z ogromnym poświęceniem i oddaniem dla pacjentów. Wymagający od siebie i współpracowników - efekty tego są odczuwalne przez pacjentów pod każdym względem.Wzorowo zorganizowany oddział chirurgii onkologicznej - komu ...

Dziękuję Panu ordynatorowi za ponad sześć lat życia po ciężkiej operacji.
To super operator,specjalista i organizator pracy. Z ogromnym poświęceniem i oddaniem dla pacjentów. Wymagający od siebie i współpracowników - efekty tego są odczuwalne przez pacjentów pod każdym względem.Wzorowo zorganizowany oddział chirurgii onkologicznej - komu zależało aby to zniweczyć?

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bielsko-Biała"?

Beskidzkie Centrum Onkologii
ul.Wyzwolenia 18