Tadeusz Leśniak

Bielsko-Biała
49,824173819,0576297033 8494036/37

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
27 opinii

Świetny fachowiec, godny polecenia! Szkoda, że już nie kieruje oddziałem chirurgii w BCO. Ogromna strata dla chorych.

Nigdy nie zgodzę się ze złym zdaniem o dr.Leśniaku.To wybitny chirurg onkolog i człowiek.Uratował mi życie.Mało mówi ale dużo operował.A co ma opowiadać pacjentom i ich rodzinom-bajki.On woli ratować życie.Szkoda mi bardzo że już nie pracuje w BCO.Wiem co mówię bo jestem lekarzem .Olbrzymi szacunek dla dr.Leśniaka

Wspaniałe podejście do pacjenta, ogromna wiedza, doskonały warsztat. Sympatyczny, ciepły Człowiek, zaangażowany w sprawie swojego pacjenta. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze! Wdzięczny Pacjent

Wspaniały lekarz z powołania, prosty człowiek w kontakcie z pacjentem. Posiada bardzo rozległa wiedzę, którą umie przekazać w zrozumiały sposób pacjentowi.Wszystkiego najlepszego Panie Doktorze.Bardzo wdzięczna pacjentka.

Dziękuję Panu ordynatorowi za ponad sześć lat życia po ciężkiej operacji. To super operator,specjalista i organizator pracy. Z ogromnym poświęceniem i oddaniem dla pacjentów. Wymagający od siebie i współpracowników - efekty tego są odczuwalne przez pacjentów pod każdym względem.Wzorowo zorganizowany oddział chirurgii onkologicznej - komu zależało aby to zniweczyć?

Sprawia wrażenia człowieka niedostępnego ale jest wspaniałym lekarzem. Dzięki niemu żyję - On mnie operował 2 lata temu. Wszystkim polecam tego lekarza. SŁyszałam,że już go nie ma w Centrum Onkologii w Bielsku - to ogromna strata dla nas pacjentów. M.

jest wspanialym lekarzem o zawsze trafnej diagnozie,nigdy sie nie myli.

Fantastyczny lekarz, człowiek, szef, w 100% poświęcający się swoim pacjentom. W tej pracy nie ma czasu na opowieści dziwnej treści tylko trzeba działać i Jego Zespół robi to wspaniale. Docierają do nas informacje, że odchodzi z BCO, bo tego "pragnie" władza, to jest skandal. Dla pacjentów to prawdziwy dramat ... Panie Doktorze niech Pan zostanie i kontynuuje swoją pracę w BCO.

Fachowy, rzeczowy, profesjonalny. Nie musi być miły, musi być skuteczny. Co mi z miłej rozmowy jeśli zabieg będzie wykonany niechlujnie?

Mama leczyła się u niego. Zabieg wykonany w szpitalu w B-B, samopoczucie dobre po zabiegu ale brak jakiejkolwiek informacji o stanie zdrowia, dalszym leczeniu, rokowaniach. KOMPLETNY brak komunikacji. Przy próbie zapytania o wyniki 2 tyg po zabiegu!!! usłyszała "nie mam czasu - wypier*alaj". Czy taki człowiek nadaje się na lekarza? Kompetencji nie komentuję bo nie mam podstaw do tego ale jako człowiek - ten pan dla mnie jest ZEREM po tym co usłyszałem. Z wynikami po zabiegu inny onkolog zaleca chemię - pan TL nic o tym nie wspomniał... to ja się pytam leczymy czy eksperymentujemy? Co to w ogóle ma znaczyć - jak zaufać takiemu lekarzowi który nie ma czasu zająć sie swoim pacjentem?!?! Moja opinia jest moim prywatnym zdaniem opartym na relacji mojej mamy która przebywała w szpitalu niemal 2 tyg i próbowała się coś dowiedzieć jeszcze przez następny ponad tydzień.

Juz 8/osiem/lat zyje po operacji usuniecia zlosliwego nowotworu zoladka.Nigdy nie wyobrazalem sobie ze mozna zyc bez zoladka.Czapki z glow przed dr.Lesniakiem.Wszystkiego dobrego Panie doktorze.

Jest świetnym lekarzem ! Leczę się u Niego od 1,5 roku.

Byłam dwukrotnie pacjentką Pana Doktora.Trudno w paru zdaniach wyrazić podziw, uznanie i wielki szacunek dla pracy tego wyjątkowego Człowieka.Kiedy w 2010r. po raz pierwszy przekraczałam progi Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, byłam zagubiona i przerażona.Z każdym jednak dniem stawałam się coraz bardziej spokojna.Obserwując pracę Pana Ordynatora,Jego mistrzowski wręcz sposób kierowania Oddziałem, wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.Nigdy nie zapomnę kilkakrotnych w ciągu doby obchodów lekarskich/Pan Doktor dodatkowo jeszcze zawsze pojawiał się na rannym sobotnim obchodzie/.Jest wzorem szefa,który wymagając wiele od swoich pracowników, sam sobie stawia wysoko poprzeczkę.Stworzył wspaniały Zespół ludzi,którzy z autentyczną pasją i poświęceniem wykonują swój zawód.Może to dla kogoś z zewnątrz zabrzmi niewiarygodnie i dziwnie, ale Oddział chirurgii Ogólnej i Onkologicznej stał się dla mnie miejscem przyjaznym i bezpiecznym.W naszych czasach dużo się mówi o upadku autorytetów,dla mnie z pewnością autorytetem jest i pozostanie Pan Doktor Tadeusz Leśniak. Pacjentka

Byłem w szpitalu na jego oddziale pacjentem. Na pierwszy rzut oka, budzi leciuteńki strach(swoim wyglądem), ale jak dobrze go "podejdziesz", okazuje się, że to człowiek o wielkim sercu. Co mi się podoba??? Ten facet trzyma personel w ryzach jak rasowy boss.

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora i całego zespołu za operację, troskliwą opiekę oraz serce wkładane w codzienną pracę. Wdzięczna pacjentka z Programu. Zofia K.

12.02.2011 r. wróciłam ze szpitala, a konkretnie z Beskidzkiego Centrum Onkologii im. Jana Pawła II w Bielsku Białej. Leżałam na Oddziale Chirurgii Ogólnej. Dlaczego? Okazało się, że mam guza ślinianki. Bałam się operacji, bowiem operacja wiąże się z ryzykiem uszkodzenia nerwu twarzowego. Jednak operował mnie dr Tadeusz Leśniak - ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Operacja przebiegła 100% idealnie. Nic mi nie uszkodzono i po kilku dniach jestem już w domu. Polecam BCO w Bielsku Białej i dr Leśniaka. Pragnę również dodać, iż opieka w szpitalu jest rewelacyjna. Raz jeszcze polecam i z całęgo serca dziękuję dr Leśniakowi. Pacjentka Joanna

Pan Doktor jak i jego zespół to wspaniali fachowcy. Podchodzą do pracy rzetelnie, odpowiedzialnie i profesjonalnie. Pan Doktor Leśniak jest małomówny, ale konkretnie, trafnie i zrozumiale relacjonuje przebieg leczenia, nie zawsze łatwego. Podjął się operacji, która prawdopodobnie uratowała życie mojej Mamy,zrobił to bezinteresownie, a przy tym perfekcyjnie. I za to jesteśmy mu bardzo wdzięczni ja i cała moja rodzina. Tą droga pragnę również szczególnie podziękować osobie z zespołu pana Leśniaka doktorowi Markowi Zawadzkiemu i całemu personelowi oddziału chirurgii. Dobry szef = dobry zespół. Gratulacje!!! Z wyrazami wdzięczności w imieniu swoim, całej rodziny i mamy Danuty Paszek.

Leczył mnie właśnie w ostatnich tygodniach. Na co??? Nie chcę pisać, bo się zdemaskuję. Podoba mi się w nim jedno, czego wielu niestety brakuje. Jak mówi do pacjenta, patrzy się prosto w oczy, a to już świadczy po prostu nie tyle co o niewątpliwej fachowości ale o zwyczajnej dobrze pojętej kulturze osobistej i zawodowej.

Panie doktorze dziękuję za wszystko. Jest Pan Wielki

Trafienie do szpitala jak wiadomo do przyjemności nie należy ale jak już trzeba to tylko na oddział do Doktora Leśniaka.Sam Doktor i cała Jago "ekipa" lekarzy to specjaliści przez duże "s".Siostry oddziałowe,pielęgniarki i cała obsługa to ludzie którzy widać są tam z powołania a nie z przymusu tak jak to czasami bywa.Zadowolony pacjent Dariusz T

przedłużył życie męża o 3 lata perfekcyjnie wykonaną operacją, prawdziwy lekarz, bezinterosowny - takich już dzisiaj nie ma! "wali prawdę", ale niestety miał rację i mąż zmarł. Ja rozumiem, że chirurg to "książę" wśród lekarzy - ale lekarz to także humanista i trochę "czucia i wiary" także pacjentowi pomaga, a prawda typu : i tak umrzesz, niech się przebada raczej najbliższa rodzina - złamuje do końca, a złość na pacjenta, na którym popełnili błąd w sztuce inni koledzy "po fachu" - tzw. konowały - a umieranie takiego pacjenta w polskich warunkach.....ja też byłabym urzejma do zera, gdybym wiedziała, że cała moja robota na nic - a JEDNAK TE TRZY LATA PEŁNI NASZEGO ŻYCIA ŻYCIA BYŁY NA 6 I DAŁY MNIE I JEMU SZCZĘŚĆIE I RADOŚĆ. W pełni je wykorzystaliśmy - do maksimum) I za te trzy lata Panu Doktorowi DZIĘKUJĘ.

kompetentny, życzliwy, cierpliwie tłumaczy, dobrze zorganizowany

Jestem po operacji i dziękuję Bogu,że mogłam mieć tę przyjemność, że nadzorował ją właśnie ten lekarz. Od niego również uzyskałam pełne profesjonalizmu odpowiedzi na nurtujące pytania-konkretne odpowiedzi!!! Mam 100% zaufanie i z czystym sercem polecam.Jedyna wada: sympatyczny bardzo nie jest, ale nie o to chodzi, ważne by nas dobrze leczył! Ja mu DDZIĘKUJĘ !!!

Bardzo dobry fachowiec.Byłam jego pacjentką 3 lata temu (rak jelista grubego) najpierw miałam radioterapie aby zmniejszyc guz, operacja sie udała obyło się bez stomii chociaż guz był bardzo nisko. Jestem szcęśliwa i bardzo wdzięczna lekarzowi, od tej pory polecam go każdemu znajomemu.

Bardzo dobry lekarz fachowiec 1 klasy Pomógł mojej Mamie tak trzymać

Bardzo dobry specjalista,ale kontakt z pacjentem pozostawia dużo do życzenia.

Doskonały specjalista!!!

Wystaw opinię