lekarz Teresa Brajerska

Świetna Pani Dr. Bardzo szybko zostały nam dobrane odpowiednie leki i wdrożone leczenie. chodziliśmy ponad rok po specjalistach i nikt nie zauważył astmy u syna, ciagle słyszeliśmy ze alergia bądz powikłania po chorobach. Po wdrożonym leczeniu syn w końcu zaczął funkcjonować normalnie. Polecam każdemu ogrom wiedzy i świetne podejście do małego pacjenta.

Bardzo dobry lekarz pediatra i homeopata. Zawsze uprzejma, posiada dużą wiedzę i naprawdę warta polecenia. Dzieci ja kochają. Zawsze ma czas żeby się jej poradzić. Leczy moje dzieci z należytą starannością. Odkad poznałam panią doktor zaczęłam leczenie homeopatią i jestem bardzo zadowolona z efektów,które osiągnęliśmy bez antybiotyków!!

bardzo dobry lekarz,znakomity fachowiec, poświęcający się dla pacjenta i poświęcający mu czas i wiedzę, stale tę wiedzę uzupełnia

Wspaniały człowiek, znakomity fachowiec kochający ludzi. Zawsze stara się pomóc. Lekarz z powołania, aż zapiera dech w piersi.

Wspaniały człowiek, znakomity fachowiec kochający ludzi.
Zawsze stara się pomóc. Lekarz z powołania, aż zapiera dech w piersi.

Świetny lekarz leczy mnie od dziecka i jest bardzo miła, zna się na wszystkim. Jakub D.

Bardzo długo zmagałam się z przewlekłym kaszlem,zespołem zatokowo oskrzelowym,byłam u kresu wytrzymałosci.Brałam duze ilosci antybiotykow po ktorych nie było zadnej poprawy.Pani doktor bez antybiotyku za pomoca homeopatii wyprowadziła mnie na prosta.Mimo ze jestem jeszcze w trakcie leczenia u Pani doktor poprawa jest diametralna.Takich lekarzy mozna policzyc na palcach jednej reki.Naprawde polecam.Podejscie do pacjena ma indywidualne.

Bardzo dobry lekarz z powołania. Pamięta małych pacjentów - dobry kontakt telefoniczny. Antybiotyki to u pani doktor to ostateczność. POLECAM w 100%

pokonuje ponad 200 kilosów by do niej pojechać, człowiek uczciwy, stara się pomóc zarówno dzieciakom jak i im rodzicom.

bardzo zabiegana, chaotyczna, mówi szybko, mało wyraźnie

bardzo zabiegana, chaotyczna, mówi szybko, mało wyraźnie

Prawdziwy lekarz z powołania !!! doswiadczenie i wiedza ogromna antybiotryki w ostatecznosci . polecam lekarz godny zaufania!

polecam lekarz godny zaufania!