lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

Pani doktor bardzo miła oraz kompetentna. Na wizycie poświęca dużo czasu. Szybka reakcja na wykryty problem.

Nie polecam , co prawda miła, sympatyczna ale przyszłam z objawami i wynikami niedoczynności ,nie wykonała ani nie zleciła Usg. Myślałam że byłam u profesjonalistki .Po 4 latach mam niedoczynność stwierdzoną u innego endykronologa i biorę leki z tym że 4 lata za późno. Kto choruje na niedoczynność tarczycy wie przez co przeszłam .

za późno. Kto choruje na niedoczynność tarczycy wie przez co przeszłam .

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam .Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu i okazała zainteresowanie moja chorobą.Pani doktor bardzo dziękuję.

Wizyta dotyczyła niskiego wzrostu dziecka. Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do przypadku. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Przy tym wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze.

Mam mieszane wnioski, z jednej strony szybko zareagowała i odpowiednio -do sytuacji, z drugiej nieufność z powodu dziwnych żartów i brak podstawowej wiedzy /potrzebne informacje zdobyłem u rodzinnej/

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Szybko wykryła guzy u mojego męża i natychmiast został zoperowany a Pani dr.nawet przyjechała do Poznania do szpitala. Polecam

Nie polecam tego lekarza dlatego że moja niedoczynność tarczycy zmieniła sie w nadczynność podaje złe lekarstwa i nawet nie spojrzała na usg.

Pani Doktor w trakcie wizyty, która trwa 3 minuty z zegarkiem w ręce odbiera swoje prywatne telefony. Nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie. Moje wątpliwości co do hashimoto na które choruję nie zostało w ogóle wyjaśnione. Co najciekawsze P. Doktor po wizycie, na której nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie mówi żeby się nie denerwować, ponieważ szkodzi to na tarczycę. BRAK SŁÓW! Nikomu NIE POLECAM P. Doktor Gertig.

Bardzo dobra lekarka, dzięki której odmieniło się moje życie. Wielu lekarzy uważało, że moje uciążliwe zawroty głowy wynikają z nerwicy lub przepracowania. Po 2 latach męczarni poszłam do pani doktor, która postawiła diagnozę i przepisała leki - mimo, że moja choroba nie wynika z choroby tarczycy. Jestem jej bardzo wdzięczna.

Leczę się u pani dr kilka lat i uważam, ze to wspaniały lekarz i człowiek. Miła, życzliwa, poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, odpowie na każde pytanie, wszystko wyjaśni. Dobrze dobrała mi leki, zleca odpowiednie badania i wszystko jest pod kontrolą:)