dr hab. n. med. Teresa Korwin-Piotrowska

Neurolog

Pani Docent jest świetnym fachowcem, a do tego miłą i ciepłą osobą. Mojego syna wyprowadziła z ataków padaczki, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Byliśmy u wielu lekarzy i żadnemu się to nie udało.

Dziwne,że wszyscy są zadowoleni z prywatnych wizyt bo z publicznych nie bardzo.Za kasę to wszyscy mili więc po co płacić ZUSy? Bardzo niesympatyczna .Spóżnia się na wyznaczone terminy a jak sie pojawia to pierwsza kasa do rozliczenia .

co tu duzo pisac leczy mojego syna jestem zadowolona z p.doktor syn przestal miec ataki padaczki

świetna specjalistka mam świetnie dobrane leki napady padaczkowe zdarzają się coraz rzadziej miła rodzinna atmosfera myślę ,że trafiłam na bardzo dobra Pania doktor polecam

lekarz niekompetentny...od kilku lat cierpię na straszliwe bóle głowy, byłam u kilku lekarzy ale bez jakichkolwiek efektów...wybrałam się zatem do następnego..czytałam fajne opinie, ale tu również się zawiodłam.po chwili rozmowy bez jakichkolwiek badań(chociaż sugerowałam rezonans, który lekarka stwierdziła za zbędny) oznajmiła że mam nadwrażliwość naczynkową lub coś podobnego...jak ona mogła to stwierdzić? spodziewałam się po takim lekarzu czegoś więcej...dopiero po zrobieniu wszystkich badań będe tego pewna...kilka lat temu miałam uraz a moje dzisiejsze bóle czasami nie pozwalają wstać z łóżka..ból nie pozwala funkcjonować..myślałam że w końcu trafie na kogoś kto mi pomoze..

leczę się u tego lekarza wiele lat i nie zmienię go na innego mam do niej całkowite zaufanie

Pani Teresa Korwin-Piotrowska jest doskonałym specjalistą, wspaniałym lekarzem i osobą wzbudzającą moje ogromne zaufanie. Zanim udało mi się do niej trafić, przez wiele lat byłam leczona przez innych neurologów, ale skuteczności ich działań nie można nawet porównać z tym, co zrobiła dla mnie ta osoba. Jestem pod opieką tego lekarza od dziewięciu lat, poleciłam p. T. Korwin-Piotrowską kilkunastu innym pacjentom, bo wiem, że niejednej osobie może bardzo pomóc dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu.

Świetny lekarz,z tytułem docenta.Od kilku lat leczę u Pani dr mojego męża-przez wiele lat bezskutecznie leczono go zagranica na jego typ padaczki,ale dopiero Pani doc Korwin-Piotrowska w Polsce poznała się na typie i wprowadzając zmiany w leczeniu całkowicie wyeliminowała napady.Dojeżdżamy 100km i bardzo sobie chwalimy.Poza tym jak na prywatna wizyte to na prawde ma bardzo przystępną cenę!

Bylam z synem na piewszej wizycie i wrażenie bardzo dobre, podejście fachowe do sprawy.Natomiast co dalej śię okaże, czy wyleczy mojego syna z ataków epilepsji zobaczymy.....

Bardzo dobry lekarz. Nie jest wylewną osobą, ale ja oczekiwałam fachowej pomocy i taką otrzymałam. Byłam załamana. Lek trafiony w 100 % i mogę żyć normalnie.