dr n. med. Teresa Rabsztyn

Internista

Opinii3
2,7

29.03.2011

Byłem u tej kobiety wczoraj rano i jestem bardzo niezadowolony. Na dzień dobry kiedy wyjaśniałem jej iż przez całą noc miałem 40 stopni gorączki ona odesłała mnie do pielęgniarki aby to potwierdzić oczywiście wszystko sie zgadzało na co pani dr zadzwoniła do pielęgniarki i odesłała mnie do niej z zaleceniem ponownego pomiaru temperatury natomiast tym razem na oczach pielęgniarki, zostałem potraktowany jak wyłudzacz zwolnień a nie jak chory. Następnie pani dr była wobec mnie strasznie opryskliwa, kiedy opisywałem objawy co chwila mi przerywała. Kiedy natomiast zapytała czy palę papierosy a ja potwierdziłem że tak palę, pani dr nakrzyczała na mnie zostałem nazwany idiotą gdyż jak stwierdziłą "do papierosów są dosypywane narkotyki". Myślę że dr Rabsztyn jest już zbyt stara na wykonywanie zawodu lekarza i chyba najwyższy czas wybrać się na emeryturę bo obawiam się iż może ona zagrozić zdrowiu swoich pacjentów. Napomknę jeszcze tylko o tym że na moją przypadłość dostałem od pani dr rutinoscorbin i 2op tabletek na odporność po 54zł każda ;/

11.11.2010

Bardzo dobre, kompleksowe podejście. Dodatkowo jest się potraktowanym spokojnie, nie na tempo. Pani dr ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Serdecznie polecam!

14.12.2009

Byłam dziś u tej pani i jestem bardzo niezadowolona. Lekarka nie przeprowadziła ze mną pełnego wywiadu n/t mojego zdrowia. Dostałam same witaminy oraz lek przeciwbólowy oraz 2 leki działające osłonowo przy kuracji antybiotykowej, a ŻADNEGO antybiotyku nie dostałam. Tacy lekarze zasługują na miano konowałów.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Płocka 49

Lekarz Medycyny Marcin Jarek