Teresa Rabsztyn

waryńskiego 10
52,215513521,0166774

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.55
3 opinie

Byłem u tej kobiety wczoraj rano i jestem bardzo niezadowolony. Na dzień dobry kiedy wyjaśniałem jej iż przez całą noc miałem 40 stopni gorączki ona odesłała mnie do pielęgniarki aby to potwierdzić oczywiście wszystko sie zgadzało na co pani dr zadzwoniła do pielęgniarki i odesłała mnie do niej z zaleceniem ponownego pomiaru temperatury natomiast tym razem na oczach pielęgniarki, zostałem potraktowany jak wyłudzacz zwolnień a nie jak chory. Następnie pani dr była wobec mnie strasznie opryskliwa, kiedy opisywałem objawy co chwila mi przerywała. Kiedy natomiast zapytała czy palę papierosy a ja potwierdziłem że tak palę, pani dr nakrzyczała na mnie zostałem nazwany idiotą gdyż jak stwierdziłą "do papierosów są dosypywane narkotyki". Myślę że dr Rabsztyn jest już zbyt stara na wykonywanie zawodu lekarza i chyba najwyższy czas wybrać się na emeryturę bo obawiam się iż może ona zagrozić zdrowiu swoich pacjentów. Napomknę jeszcze tylko o tym że na moją przypadłość dostałem od pani dr rutinoscorbin i 2op tabletek na odporność po 54zł każda ;/

Bardzo dobre, kompleksowe podejście. Dodatkowo jest się potraktowanym spokojnie, nie na tempo. Pani dr ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Serdecznie polecam!

Byłam dziś u tej pani i jestem bardzo niezadowolona. Lekarka nie przeprowadziła ze mną pełnego wywiadu n/t mojego zdrowia. Dostałam same witaminy oraz lek przeciwbólowy oraz 2 leki działające osłonowo przy kuracji antybiotykowej, a ŻADNEGO antybiotyku nie dostałam. Tacy lekarze zasługują na miano konowałów.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny