lekarz Tomasz Bartuszek

Internista, Endokrynolog

2,5

Leczę się u pana doktora na tarczycę i jestem bardzo zadowolona ze zlecanych badań i monitorowania mojego stanu zdrowia. Lekarz nie lekceważy także innych współistniejących schorzeń i zanim coś przypisze to dokładnie zastanawia się i zleca dodatkowe badania. Czuję, że moje zdrowie jest pod kontrolą i dobrą opieką.

UPRZEDZAM przed lek. endokrynolog TOMASZ BARTUSZEK opowiadam akurat o swoim przypadku. D.R.A.MA.T przyszłam do doktora z wieloletnią hiperprolaktynemią. Byłam w stanie agonalnym, lęki, nerwica, zaburzenia podstawowego funkcjonowania. Pan Tomasz Bartuszek przekazał mi ze tak wysoka prolaktyna nie ma absoultnie zadnego wplytu na to co sie ze mna dzieje. WYMUSILAM LEKI. Kazał mi się zwrócić do psychiatry. NA SZCZESCIE tydzien po tej wizycie trafiłam po znajomosci do doktor , która wspoltworzyła klinike endokrynologiczna w krk specjalizująca się w tzw. podwzgorzach ( hormony etc). wszystkie moje objawy potwierdziła ze przyczyną jest prolaktyna, ...

UPRZEDZAM przed lek. endokrynolog TOMASZ BARTUSZEK

opowiadam akurat o swoim przypadku.

D.R.A.MA.T

NA SZCZESCIE tydzien po tej wizycie trafiłam po znajomosci do doktor , która wspoltworzyła klinike endokrynologiczna w krk specjalizująca się w tzw. podwzgorzach ( hormony etc). wszystkie moje objawy potwierdziła ze przyczyną jest prolaktyna, zakazała mi chodzić do psychiatry natomiast doradziła aby pana Bartuszka wysłać do takiego.

Dramat i WSTYD.
Wykończyłby mnie psychotroopami.