lekarz

Tomasz Biesaga

Ginekolog położnik

Gdzie przyjmuję
place 11


Debrzno
53,538052217,236411859 833 57 30

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.4/5
Kompleksowość podejścia
4.4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.4/5
Ilość poświęconego czasu
4.4/5
Uprzejmość
4.6/5
Godny polecenia
4.6/5
Średnia:
4.55
18 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam,sympatyczny,dokładny, konkretny....POLECAM!!!

1,2/5

Znam tego lekarza od wielu lat. U znajomej nie był w stanie określić czy płód jest martwy (był od tygodnia). Do pacjentek zwraca się po imieniu (co przy zdjętych majtkach nie każdej odpowiada). U mnie pomylił się o ok. 1 przy określaniu wagi dziecka w 8 miesiącu (dwa tygodnie nerwów).

5,0/5

Wspaniały Lekarz! Polecam. Cierpliwy, uprzejmy. Nawet kiedy widać, że już bardzo zmęczony ma czas dla pacjentki i ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania. Żeby wszyscy lekarze byli tacy!

5,0/5

Pan doktor Biesaga prowadził moje dwie ciąży i tak się złożyło ,że było obecny przy poradach.Bardzo mi pomógł.Ma podejście do pacjenta ,wszystko spokojnie wytłumaczy .Jest bardzo miły .Polecam go z czystym sumieniem.

5,0/5

Naj Naj Naj wspanialszy lekarz jakiego znam, super podejście! Prowadził moją pierwszą ciążę i teraz prowadzi drugą! Chodzę do niego od jakiś 10 lat i nie słyszałam złego słowa na niego!

5,0/5

Miałam operację w Chojnickim Szpitalu i wiem, że robił ją Pan doktor Biesaga. Poszło bardzo dobrze. Po operacji interesował się moim stanem, a ja nie wiedziałam, że to On ją robił. Nie znałam wcześniej Pana Doktora i chcę mu bardzo podziękować. Wdzięczna pacjentka.

5,0/5

Świetny lekarz, godny polecenia. Prowadził moją ciążę, interesował się wszystkim związanym z moim synkiem, gdy czegoś nie wiedział nie kombinował tylko wysyłał do odpowiedniego specjalisty (miałam podejrzenie cukrzycy ciążowej). Interesował się moim stanem na oddziale (wywoływany poród). Jest bardzo uprzejmy i bada delikatnie, a mam porównanie po wywoływaniu porodu, ponieważ badało mnie 5 różnych lekarzy. Dodatkowy plus za dyzury w szpitalu w Chojnicach.

5,0/5

Nie tylko wspaniały lekarz ale także bardzo wrażliwy człowiek. Bardzo dziękujemy za wszystko Panie Doktorze. W&W

5,0/5

Naprawdę polecam . Super specjalista. Prowadził moją ciąże,interesował się mną na oddziale,naprawdę dużo mu zawdzięczam.

5,0/5

Zawsze bałam się pierwszej wizyty u ginekologa,a jeszcze u mężczyzny ginekologa tym bardziej.Ale do dr.Biesagi idę chętnie i nie mam już żadnych oporów,bo to jest lekarz kompetentny i ma podejście do pacjentek.Ania K.

5,0/5

Gorąco polecam !. Świetny specjalista.

5,0/5

Polecam w 100%, lekarz godny zaufania, bardzo sympatyczny. Nie wzbudza wstydliwości u pacjentki. Prowadzi moją drugą ciążę jestem bardzo zadowolona. Nie zmieniłabym go na innego lekarza.

5,0/5

Bardzo dobry specjalista.Prowadził moją pierwszą ciążę.Potrafi swoim cichym,spokojnym głosem rozwiac watpliwości.Podczas badan wyjasnia szczegółowo każdy ruch.Polecam.

1,0/5

beznadziejny, nie powinien leczyć bo tyko szkodzi

4,5/5

Uważam, że Pan Biesaga jest dobrym specjalistą. Jestem zadowolona, dobrze prowadził mi ciążę. Miły, uprzejmy, kompetentny, delikatny. Polecam.

3,8/5

swietny lekarz,tylko czasami jakby nieobecny

5,0/5

Lekarz i wrażliwy człowiek, profesjonalista

4,8/5

Super lekarz!!Ma świetne podejście do pacjentki.Polecam

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat