Tomasz Biesaga

Debrzno
53,538052217,236411859 833 57 30

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
18 opinii

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam,sympatyczny,dokładny, konkretny....POLECAM!!!

Znam tego lekarza od wielu lat. U znajomej nie był w stanie określić czy płód jest martwy (był od tygodnia). Do pacjentek zwraca się po imieniu (co przy zdjętych majtkach nie każdej odpowiada). U mnie pomylił się o ok. 1 przy określaniu wagi dziecka w 8 miesiącu (dwa tygodnie nerwów).

Wspaniały Lekarz! Polecam. Cierpliwy, uprzejmy. Nawet kiedy widać, że już bardzo zmęczony ma czas dla pacjentki i ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania. Żeby wszyscy lekarze byli tacy!

Pan doktor Biesaga prowadził moje dwie ciąży i tak się złożyło ,że było obecny przy poradach.Bardzo mi pomógł.Ma podejście do pacjenta ,wszystko spokojnie wytłumaczy .Jest bardzo miły .Polecam go z czystym sumieniem.

Naj Naj Naj wspanialszy lekarz jakiego znam, super podejście! Prowadził moją pierwszą ciążę i teraz prowadzi drugą! Chodzę do niego od jakiś 10 lat i nie słyszałam złego słowa na niego!

Miałam operację w Chojnickim Szpitalu i wiem, że robił ją Pan doktor Biesaga. Poszło bardzo dobrze. Po operacji interesował się moim stanem, a ja nie wiedziałam, że to On ją robił. Nie znałam wcześniej Pana Doktora i chcę mu bardzo podziękować. Wdzięczna pacjentka.

Świetny lekarz, godny polecenia. Prowadził moją ciążę, interesował się wszystkim związanym z moim synkiem, gdy czegoś nie wiedział nie kombinował tylko wysyłał do odpowiedniego specjalisty (miałam podejrzenie cukrzycy ciążowej). Interesował się moim stanem na oddziale (wywoływany poród). Jest bardzo uprzejmy i bada delikatnie, a mam porównanie po wywoływaniu porodu, ponieważ badało mnie 5 różnych lekarzy. Dodatkowy plus za dyzury w szpitalu w Chojnicach.

Nie tylko wspaniały lekarz ale także bardzo wrażliwy człowiek. Bardzo dziękujemy za wszystko Panie Doktorze. W&W

Naprawdę polecam . Super specjalista. Prowadził moją ciąże,interesował się mną na oddziale,naprawdę dużo mu zawdzięczam.

Zawsze bałam się pierwszej wizyty u ginekologa,a jeszcze u mężczyzny ginekologa tym bardziej.Ale do dr.Biesagi idę chętnie i nie mam już żadnych oporów,bo to jest lekarz kompetentny i ma podejście do pacjentek.Ania K.

Gorąco polecam !. Świetny specjalista.

Polecam w 100%, lekarz godny zaufania, bardzo sympatyczny. Nie wzbudza wstydliwości u pacjentki. Prowadzi moją drugą ciążę jestem bardzo zadowolona. Nie zmieniłabym go na innego lekarza.

Bardzo dobry specjalista.Prowadził moją pierwszą ciążę.Potrafi swoim cichym,spokojnym głosem rozwiac watpliwości.Podczas badan wyjasnia szczegółowo każdy ruch.Polecam.

beznadziejny, nie powinien leczyć bo tyko szkodzi

Uważam, że Pan Biesaga jest dobrym specjalistą. Jestem zadowolona, dobrze prowadził mi ciążę. Miły, uprzejmy, kompetentny, delikatny. Polecam.

swietny lekarz,tylko czasami jakby nieobecny

Lekarz i wrażliwy człowiek, profesjonalista

Super lekarz!!Ma świetne podejście do pacjentki.Polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny