lekarz Tomasz Biesaga

Opinii18

16.03.2013

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam,sympatyczny,dokładny, konkretny....POLECAM!!!

11.02.2013

Znam tego lekarza od wielu lat. U znajomej nie był w stanie określić czy płód jest martwy (był od tygodnia). Do pacjentek zwraca się po imieniu (co przy zdjętych majtkach nie każdej odpowiada). U mnie pomylił się o ok. 1 przy określaniu wagi dziecka w 8 miesiącu (dwa tygodnie nerwów).

29.03.2012

Wspaniały Lekarz! Polecam. Cierpliwy, uprzejmy. Nawet kiedy widać, że już bardzo zmęczony ma czas dla pacjentki i ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania. Żeby wszyscy lekarze byli tacy!

25.03.2012

Pan doktor Biesaga prowadził moje dwie ciąży i tak się złożyło ,że było obecny przy poradach.Bardzo mi pomógł.Ma podejście do pacjenta ,wszystko spokojnie wytłumaczy .Jest bardzo miły .Polecam go z czystym sumieniem.

02.03.2012

Naj Naj Naj wspanialszy lekarz jakiego znam, super podejście! Prowadził moją pierwszą ciążę i teraz prowadzi drugą! Chodzę do niego od jakiś 10 lat i nie słyszałam złego słowa na niego!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Debrzno"?

None
ul. Nakielska 175A