Tomasz Bosak

Jasło
49,746099121,47372610 13 446 84 95

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.25
10 opinii

Najgorszy lekarz z jakim miałem styczność. Zero kontaktu z pacjentem... Jeśli uczepi się jakiejś diagnozy to brnie w nią do skutku, nawet jeśli świadczą o czymś innym. Bardzo nie polecam...

i jest na tyle swinski ze podrywa bez zadnego żalu cudze żony

Bardzo dobry lekarz, pomógł mi bardzo, wzbudza zaufanie, jest sympatyczny i miły. Polecam gorąco :)

Pan Doktor jest człowiekiem który nie zostawia swoich pacjentów do końca leczenia. Godny zaufania!

Kompetentny, zorientowany, miły. Pomógł bardzo. Niestety bardzo długi czas oczekiwania na wizytę w poradni ponad 3 miesiące.

MNIE PODRYWAŁ, SŁYSZAŁAM ŻE PRZYJMUJE PRZEDSTAWICIELKI W SZPITALU PO POŁUDNIU. PEWNIE SĄ TO OWOCNE WIZYTY? AGA

Fatalny w obejściu i wiedzy, zbył mnie totalnie. Nie polecam stanowczo J.G

Czułam się kompletnie "olana" pan dr nie interesował sie moimi problemami zdrowotnymi, nie potrafił odpowiedziec na proste pytania dotyczace moich dolegliwości, wizyta u niego to strata czasu i zdrowia. Stanowczo odradzam maja g

Kompletnie mnie zignorował, nie słuchał o moich dolegliwościach nie zlecił badań, opryskliwy,jednym słowem dno. po co on przyjmuje w tej poradni alergologicznej? to nieporozumienie.

Pozbył mnie, leczenia zero, ale chciał się umówic na kawę. mam go w nosie z jego fachowością i pozamedycznymi zainteresowaniami.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny