dr n. med.Tomasz Chwaliński

Urolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
17 opinii

• 5

Pan dr. Tomasz jest przykładem człowieka, który kieruje się zasadami, niestety zanikającymi ostatnimi czasy. Za nieprzeciętną wiedzą i kompetencjami chirurgicznymi idzie wielka pasja i szacunek dla pacjenta. Doktor potrafi cierpliwie tłumaczyć i przekonać do najlepszej terapii. Polecam z całego serca, byłem operowany na nowotwór złośliwy prostaty 2 lata temu i od tego czasu wysłałem do dr. Tomasza wielu znajomych. Wszyscy byli zadowoleni i wdzięczni. Jeśli masz problem onkologiczno-urologiczny polecam gorąco. Zupełnie inna sprawa to świetny zespół i szpital w Wieliszewie na bardzo wysokim poziomie.

• 5

dr Tomasz Chwaliński jest lekarzem godnym polecenia.Bardzo miły dla pacjenta,rzeczowo tłumaczy schorzenie,poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi i co najistotniejsze jest bardzo,bardzo wspaniałym fachowcem i człowiekiem.Polecam z całego serca jako pacjent dr-a.Wielu innych lekarzy może brać przykład z dr-a Chwalińskiego - pacjent z Ostrołęki -J.O.

• 5

Lekarz z powolania bardzo dobry czlowiek swietny fachowiec slowa nie sa w stanie oddac wszystkiego co nalezy podkreslic aby ocenic na szostke doskonaly oddzial ktorym kieruje w szpitalu w wieliszewie pozostali lekarze dr gajda i dr zakoscielny fachowe i czule pielegniarki ktorych jest za malo swietna salowa i dobry catering tylko nie wygodne lozka za wysokie szpital kazdy powinien byc taki jak w wieliszewie mocek wladyslaw andrzej pacjent 21.02 - 2.03.13r

• 5

Porządny CZŁOWIEK! Lekarz,który posiada nie tylko wiedzę,ale i serce dla chorych.Dziękuję panie doktorze, Pacjentka z Zegrza.

• 5

Wspaniały lekarz, dobry człowiek i o to chyba przede wszystkim chodzi! Miałam WIELKIE szczęście, że trafiłam właśnie do dr Chwalińskiego, choć początkowo diagnozował mnie inny specjalista"profesor"...... Nie przejął się zbytnio moim rakiem nerki i czas oczekiwania na operację był dla mnie nie do przyjęcia, choć wiem że możliwości były całkiem inne. Gdy zjawiłam się u Pana dr Tomasza Ch. rozmowa była krótka. Pan doktor bardzo fachowo i w przystępnym języku dla pacjenta wytłumaczył wszystko co wiąże się z tą chorobą i zabiegiem operacyjnym. Planując operację, kieruje się przede wszystkim dobrem i zdrowiem pacjenta. Natychmiast zadzwonił na Oddział i ustalił bardzo szybki termin.Przed zabiegiem zlecił mi jeszcze jedno badanie, które było bardzo istotne dla mnie a P."profesor" o nim nawet nie pomyślał. Podczas pobytu w szpitalu, opieka samego Pana dr jak i pielęgniarska to najwyższy profesjonalizm. Naprawdę jestem taka szczęśliwa, ze mam już wszystko za sobą i autorytatywnie mogę stwierdzić, że gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję to na pewno byłby to Pan dr Chwaliński. Panie doktorze, jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za wspaniałe podejście, wyrozumiałość i ogromną cierpliwość do pacjenta - między innymi do mnie, bo człowiek na którego spadnie tak nagle ciężka choroba potrafi być czasem nieznośny. JEST PAN WIELKI PANIE DOKTORZE. Dozgonnie wdzięczna pacjentka E.J.

• 5

parenaście dni wstecz byłem operowany przez dr Chwalińskiego,CZŁOWIEK WZBUDZAJACY ZAUFANIE, KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY I MAM PRZEKONANIE ŻE WIELKI PROFESJONALISTA. PASJONAT TEGO CO ROBI. PRZESYŁAM ŻOŁNIERSKIE POZDROWIENIA.E N

• 5

Pan doktor operowal moja babcie 81 lat) i usunal jej nerke. Wszystko poszlo dobrze. Babcia jest zachwycona niezwykle milym i pelnym szacunku podejsciem doktora. Bardzo czesto starszych ludzi traktuje sie przedmiotowo, jakby lekarze tracili na nich czas. Pan doktor jest pelen zrozumienia, doradza, po roku przyjmuje babcie na wizyty kontrolne, tlumaczy, zawsze znajduje czas dla pacjenta, fantastycznie traktuje starszych ludzi. Mamy do niego pelne zaufanie.

• 4
  • 4

Wszystko ok. Lekarz kompetentny, szybko diagnozowal problem i wypisał odpowiednie leki wszystko to pozwoliło na szybkie wyleczenie

• 5

Znakomity lekarz, wybitny specjalista i wspaniały człowiek! Miałem wyjątkowe szczęście trafić do dr Tomasza Chwalińskiego, po tym jak w innym ośrodku medycznym zdiagnozowano u mnie nowotwór prostaty i stwierdzono, ze nie ma pośpiechu w podejmowaniu dalszego leczenia!!! Doktor Chwaliński zareagował błyskawicznie. Nie da się opisać z jakim oddaniem i cierpliwością Pan Doktor podszedł do mnie, jak doskonale potrafił wyjaśnić wszystko to, co związane z chorobą, czy operacją. Od razu skierował mnie do Mazowieckiego Szpitala Onkologicznego w Wieliszewie na dalsze badania i następnie operację. Wszystko przebiegło niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Pobyt w nowoczesnym szpitalu i wspaniała opieka medyczna sprawiły, że szybko wróciłem do sił po skomplikowanej operacji. A co najważniejsze, wróciłem do zdrowia!!! Z pełną odpowiedzialnością polecam konsultacje u Pana Doktora we wszelkich chorobach urologicznych. To niezwykle kompetentny lekarz, któremu śmiało można zaufać. Pozdrawiam Pana serdecznie i jeszcze raz DZIĘKUJĘ za wszystko! Wdzięczny pacjent z Podlasia

• 5

Dr Tomasz Chwaliński to wzór lekarza. Jest kompetentny i poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu. Ostatnio przeszedłem operację usunięcia nerki w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie pod opieką dr Chwalińskiego. Opieka lekarska profesjonalna, warunki pobytu na bardzo wysokim a wręcz niespotykanym w naszym kraju poziomie. Pielęgniarki bardzo sympatyczne i opiekuńcze. Jedyny mały mankament to ciut mała liczba pielęgniarek, które dwoją się i troją biegając do wszystkich pacjentów. Poza tym bez zarzutu dobrze przemyślany szpital i świetna kadra. Dziękuję za opiekę i pozdrawiam Marek z Rypina

• 5

Dr. Tomasz Chwaliński usuną mi średnio złośliwego guza pod prawa nerką w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym (Waliszew) 11 czerwca 2012 r. Polecam lekarza i MSO. Mieszkałem w Szwecji, USA, Anglii i w tych krajach się też leczyłem. Myślę, ze dr. Tomasz Chwaliński i MSO reprezentują wysoki światowy poziom wiedzy i jakości wykonywanych usług medycznych. Mile byłem zaskoczony, że taka placówka istnieje w Polsce i wykonuje usługi na kontrakcie z NFZ.

• 5

Potwierdzam pozytywne opinie o Panu doktorze Tomaszu Chwalińskim. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana doktora w przypadkach urologicznych jako lekarza i człowieka.

• 5

Bardzo polecam Pana Dr Tomasza Chwalińskiego obecnie leczy on mojego tatę w Szpitalu w Wieliszewie jest bardzo dobrym fachowcem niezwykle rzeczowy, komnpetentny, ludzki i z dużą cierpliwościa i kulturą osobistą. Szkoda, że nie leczył on mojego taty od początku wykrycia raka prostaty. W pełni zasługuje na 5 + i polecam wszystkim tego lekarza z czystym sercem i przy okazji pozdrawiam Pana Doktora zadowolona Pacjentka

• 5

DR Chwaliński wycinał mi guz z nerki dwa lata temu.Do dziś wspominam jak przedoperacją zapewniał że wszystko będzie OK.MIAŁ RACJĘ.Mineło 2 lata i wszystko jest OK.Jeszcze raz dziękuję Panie Tomaszu pozdrawiam i życzę Wszystkiego Najlepszego. Pacjęt jeszcze z Centrum Onkologi.

• 5

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, cierpliwy, traktuje pacjentów po ludzku.. Polecam.

• 5

Opatrzność zesłała mojemu męzowi Dr. Tomasza CHWALINSKIEGO, który postawił własciwą wstępną diagnozę męzowi i skierował go na biopsję saturacyjną, która wykryła nowotwór złosliwy ( biopsa zwykła igłowa niestety nie wykryła nowotworu.Obecnie mąż juz jest po operacji, którą miał w szpitalu w Wieliszewie - luksusowy szpital z profesjonalna opieką lekarzy i pielęgniarek.Wzorem lekarza jest Dr. Tomasz Chwaliński, dociekliwy i bardzo oddany choremu; w każdej chwili do dyspozycji , nawet w nocy potrafi przyjechać do szpitala do chorego. Kazdemu życzę aby trafił na takiego lekarza.

• 5

Bardzo polecam tego lekarza. Jest NIEZWYKŁYM człowiekiem, z pasją i oddaniem wykonuje swoją pracę. Każdego pacjenta traktuje jak kogoś bliskiego, poświęca mu wiele czasu i uwagi. Zna się na tym co robi i robi to dobrze. Niektórzy zadufani w sobie prof.urologii mogliby się wiele nauczyć od dr. Chwalińskiego. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam dr.Tomasza. TP

Gdzie przyjmuję

place 11

Mazowiecki Szpital Onkologiczny

ul.Kościelna
    Wieliszew
    52,434386920,9585999

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat