dr n. med. Tomasz Chwaliński

Urolog

Anonim

12.03.2013

Lekarz z powolania bardzo dobry czlowiek swietny fachowiec slowa nie sa w stanie oddac wszystkiego co nalezy podkreslic aby ocenic na szostke doskonaly oddzial ktorym kieruje w szpitalu w wieliszewie pozostali lekarze dr gajda i dr zakoscielny fachowe i czule pielegniarki ktorych jest za malo swietna salowa i dobry catering tylko nie wygodne lozka za wysokie szpital kazdy powinien byc taki jak w wieliszewie mocek wladyslaw andrzej pacjent 21.02 - 2.03.13r

Wlodek Rossa

24.02.2016

Mistrz ,bylem operowany 18 grudnia 2015 ,wszystko przebieglo pomyslnie.Wytlumaczyl " cykorkowi " caly przebieg i dokonal dziela. Jestem MU za to wdzieczny do konca.Personel super,zawsze na miejscu. Raz jeszcze dziekuje i zycze calej zalodze w raz z innymi chirurgami duzo zdrowia. Pozdrawiam, wlodek 62 l.

Pozdrawiam, wlodek 62 l.

jacek

27.12.2013

Pan dr. Tomasz jest przykładem człowieka, który kieruje się zasadami, niestety zanikającymi ostatnimi czasy. Za nieprzeciętną wiedzą i kompetencjami chirurgicznymi idzie wielka pasja i szacunek dla pacjenta. Doktor potrafi cierpliwie tłumaczyć i przekonać do najlepszej terapii. Polecam z całego serca, byłem operowany na nowotwór złośliwy ...

Polecam z całego serca, byłem operowany na nowotwór złośliwy prostaty 2 lata temu i od tego czasu wysłałem do dr. Tomasza wielu znajomych. Wszyscy byli zadowoleni i wdzięczni. Jeśli masz problem onkologiczno-urologiczny polecam gorąco. Zupełnie inna sprawa to świetny zespół i szpital w Wieliszewie na bardzo wysokim poziomie.

jan

12.09.2013

dr Tomasz Chwaliński jest lekarzem godnym polecenia.Bardzo miły dla pacjenta,rzeczowo tłumaczy schorzenie,poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi i co najistotniejsze jest bardzo,bardzo wspaniałym fachowcem i człowiekiem.Polecam z całego serca jako pacjent dr-a.Wielu innych lekarzy może brać przykład z dr-a Chwalińskiego - pacjent z Ostrołęki -J.O.

Anonim

07.03.2013

Porządny CZŁOWIEK! Lekarz,który posiada nie tylko wiedzę,ale i serce dla chorych.Dziękuję panie doktorze, Pacjentka z Zegrza.

Pacjentka z Zegrza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Wieliszew"?

None
Błonie 15
Mińsk Mazowiecki
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego - Warszawa Praga-Północ
Jagiellońska 34
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BER-MED"
Niepodległości 85
Wieliszew