dr

Poznań
52,346373216,8760859

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
14 opinii

Bardzo dobry lekarz. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, nie bagatelizuje problemu. Podchodzi do każdej pacjentki indywidualnie. POLECAM!!!

Jest to wspaniały lekarz! Bardzo dobry człowiek podchodzi do pacjentki w sposób indywidualny, naprawdę dba można zadac doktorowi tysiąc pytań a na każde nam odpowie. Jestem z Kalisza 18 stycznia urodziłam w Poznaniu córeczkę, pan doktor odbierał mój poród wspaniała opieka przez lekarza. Ciążą bardzo dobrze prowadzona. Jak rodzic to tylko w Poznaniu opieka naprawdę fantastyczna, położne również super. Polecam tego lekarza każdej kobiecie. Już zawsze będę do tego lekarza chodziła. Dziękuję bardzo za wszystko doktorze. Ania Jackowska Kalisz:-)

Super ginekolog jestem wlasnie poczatek 8miesiaca ciazy jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciazy. bede rodzic tylko w Poznaniu Ania Kalisz

Bardzo miły, ciepły człowiek, kompetentny i fachowy lekarz, super podejście do pacjentek. Do takiego lekarza jak Pan Tomek to sama przyjemność chodzić, strach, skrępowanie potrafi zminimalizować prawie do zera. Szkoda, że na Polnej jest już tylko na Oddziale a nie przyjmuje już w Poradni...

Pan doktor prowadził moja ciąże, robił również cesarkę na Polnej. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej jaką mnie otoczył podczas ciąży. Żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi, o każdej porze można było skontaktować się z nim telefonicznie w razie potrzeby. Przyjął na oddział na Polnej, w przeddzień cesarki przyszedł poinformować o której będzie godzinie (planowana cc), w dniu cesarki przyszedł sprawdzić czy wszystko w porządku. Bardo dobry i troszczący się o pacjentki lekarz.

Naprawde super lekarz. Bylam dzisiaj u pana doktora w Kaliszu z problemem pierwszy raz. I muszę przyznać ze jestem milo zaskoczona bo pan doktor mnie wysłuchał odpowiadał na pytania nie bagatelizował mojego problemu. Także polecam Wszystkim pana doktora. Dziekuje Ania Kalisz:)

wspaniały lekarz! dzięki niemu zaszłam w ciążę, szybko zdiagnozował u mnie PCO, dostałam skierowanie na laparoskopię, w Poznaniu, dzięki której już po pierwszym cyklu zaszłam w ciążę!

ZDECYDOWANIE POLECAM,LEKARZ, KTÓRY ROZUMIE , ŻE NAJWAŻNIEJSZA JEST PACJENTKA. UMIE PROWADZIC DIALOG Z PACJENTKĄ, A TAKICH LEKARZY W SWOIM ŻYCIU SPOTKAŁAM BARDZO MAŁO. U LEKARZY LICZY SIE NIE TYLKO FACHOWOŚC, ALE I PRZYSTĘPNOŚC.

Trafna diagnoza i szybka reakcja. Polecam kazdej kobietce

wspaniały lekarz godny polecenia,nie zamieniłabym go na innego ginekologa

Wspaniały lekarz . Zawdzięczam mu swoje życie . Polecam !!! Aldona P.

Miałam "przyjemność" z dr Czerniakiem podczas porodu. Po dwóch godzinach skurczów partych gdy dziecku spadało tętno a ja traciłam z bólu przytomność nie chchiał w ogóle do mnie zajrzeć i powiedział położnej, żebym sobie jeszcze poleżała 10 min. na boku. Położna nie mogła się go doprosić żeby raczył do mnie przyjść więc poprosiła narzeczonego żeby po niego poszedł. Jak się okazało pan doktor był w trakcie jedzenia i jeszcze wyzwał narzeczonego że po niego przychodzi. Jak przyszedł stwierdził że na znieczulenie jest za późno bo rodzimy, później ktoś inny (chyba lekarz) przyszedł i powiedział że jeszcze daleka droga a dziecko prawdopodobnie odwróciło główkę bokiem. Ponieważ dziecku spadało tętno błagałam go żeby zrobił cesarskie cięcie i nawet proponowałam, że za to zapłacę. Stwierdził tylko, że jest jeden anastazjolog i ma inne priorytety !!!, więc cięcia nie będzie. Bardzo bałam się o dziecko że będzie niedotlenione i udało nam się z narzeczonym wymóc żeby zrobił vacum. Okazało się że dziecko nie miało szans się samo urodzić, bo zaplątało się w pępowinę i ilekroć wychodziło z powrotem się cofało. Teraz ja prawie 3 miesiące po porodzie mam straszne problemy (łącznie z wypadającą macicą), a dziecko ostatnio zaczyna się dziwnie zachowywać i wybieramy się na usg główki. Pani profesor również z Poznania (nazwiska nie podam, ale jedna z lepszych lekarzy gin. w Polsce)stwierdziła, że to skandal że lekarz nie zrobił cesarki, bo mnie wyciągnęli prawie wszystko na wierzch i narazili dziecko (aha nie powinnam dzwigać dziecka tylko ciekawe jak to możliwe?). Mam nadzieję że się nie okaże że na skutek niedotlenienia doszło do jakichś uszkodzeń. PODSUMOWUJĄC - ODRADZAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM TEGO LEKARZA BO PRYWTNIE KAŻDY JEST MIŁY, A PAN DOKTOR POKAZAŁ SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE W SZPITALU

podczas pierwszej ciąży chodziłam do dr Czerniaka do poradni na ul.Polnej. Przez całą ciążę nie chciał ode mnie ani grosza. Wspaniały, kompetentny i ciepły człowiek, bardzo sumienny lekarz z powołania. Zdiagnozował mi w 1 ciąży nowotwór jajnika, przeprowadził CC, nowotwór usunięty bez szwanku dla jajnika. Mam wspaniałego zdrowego synka i 2 dziecko w drodze:P Dziękuję Panie Doktorze!

w marcu 2003r. wieczorem tarafilam w 6 miesiacu ciazy do Szpitala na ul. Polnej w celu potwierdzenia braku tetna u dziecka, Niestety okazalo sie ze dziecko ktore nosilam bylo juz martwe, bylam załamana przezywalam to strasznie, ale po poł roku zaszłam ponownie w ciaze .pierwsza i kolejne wizyty tylko u dr. Czerniaka polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny