dr Tomasz Czerniak

Małgorzata

03.03.2016

Miałam nieprzyjemność spotkania z Panem doktorem na Polnej podczas dyżuru, gdzie najpierw stwierdził,że muszę biec na cesarkę w trybie nagłym, po czym wiele godzin mi jej nie przeprowadził, ostatecznie dziecko urodziło się i tak przez vacuum, a ja mam traumę na całe życie. Nie polecam.

08.05.2013

Bardzo dobry lekarz. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, nie bagatelizuje problemu. Podchodzi do każdej pacjentki indywidualnie. POLECAM!!!

12.04.2013

Jest to wspaniały lekarz! Bardzo dobry człowiek podchodzi do pacjentki w sposób indywidualny, naprawdę dba można zadac doktorowi tysiąc pytań a na każde nam odpowie. Jestem z Kalisza 18 stycznia urodziłam w Poznaniu córeczkę, pan doktor odbierał mój poród wspaniała opieka przez lekarza. Ciążą bardzo dobrze prowadzona. Jak rodzic to tylko w Poznaniu opieka naprawdę fantastyczna, położne również super. Polecam tego lekarza każdej kobiecie. Już zawsze będę do tego lekarza chodziła. Dziękuję bardzo za wszystko doktorze. Ania Jackowska Kalisz:-)

20.11.2012

Super ginekolog jestem wlasnie poczatek 8miesiaca ciazy jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciazy. bede rodzic tylko w Poznaniu Ania Kalisz

14.02.2012

Bardzo miły, ciepły człowiek, kompetentny i fachowy lekarz, super podejście do pacjentek. Do takiego lekarza jak Pan Tomek to sama przyjemność chodzić, strach, skrępowanie potrafi zminimalizować prawie do zera. Szkoda, że na Polnej jest już tylko na Oddziale a nie przyjmuje już w Poradni...

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety