Tomasz Drozdowski

Jelenia Góra
50,9203315,75562880 75 764 38 73

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
18 opinii

Super lekarz chodze do niego z moja Mama juz starsza kobieta i oboie jestesmy zadowolone ze trafilysmy navtak wspanialego specjaliste

Przede wszystkim kompetenty lekarz i wspaniały czlowiek. bardzo polecam.

Fantastyczny lekarz z fachowym podejściem do pacjenta. Cierpliwie wytłumaczył mi w czym tkwi mój problem i na czym będzie polegało leczenie. Szczerze polecam, mało jest lekarzy z tak dobrym podejściem do pacjenta!

Dr Drozdowski poświecił mi wiele czasu na zdiagnozowanie dolegliwości, był cierpliwy, bezpośredni, rzeczowy. Zaaplikował mi leki które bylem w stanie wykupić i które naprawdę mi pomogły. Zdecydowanie polecam go innym pacjentom jako świetnego diagnostę.

Dr. Drozdowski jest bardzo kompetentnym lekarzem,doskonalym diagniosta,lecze sie u Niego juz wiele lat, uratowal mi zycie ,za co bede Mu wdzieczna do konca zycia

bardzo dobry lekarz sympatyczny z uwaga slucha chorego

Trafilam do doktora z polecenia kolezanki i jestem bardzo zadowolona to wspanialy lekarz zarowno kardiolog jak i diagnosta jestem pelna podziwu dla jego perfekcjonalizmu dziekuje panie doktorze za uratowania zycia

Wspanialy lekarz polecam wszystkim pomogl mi gdy inni lekarze zawiedli lecze u niego cala rodzine super diagnosta

Pazerny cwaniak starej daty. Gabinet to ciemna mala klitka bez okna. Miescie sie tam lozko i biurko. Ogolne wrazenie starej PRLowskiej przychodni z tym ze teraz lapa wyciagana jest po 200 PLN

Bardzo dobry lekarz i zdecydowanie polecam .

Bardzo kompetenty super diagnosta zdecydowanie polecamkazdemu choremj

Za szybko u doktora czas biegnie.Doktor patzrzy tylko na zegaek ,zeby ta wizyta sie skonczyla bo nza sciana czeka nstepna kasa.PO prosty noz sie kieszeni otwerwa.

rewelacja!!!! miałam skierowanie do szpitala z diagnozą wyrostek!!!!poszłam do doktora i okazało się że z wyrostkiem moje bóle nie miały nic wspólnego!!!! dziękuję panie doktorze!!!!

Super długo chodziłem po specjalistach którzy nie wiedzieli co mi jest, można powiedzieć, że pan doktor uratował mi życie

Dobry lekarz i diagnosta na miejscu można wykonać wszystkie badania i brzucha i stawów i żył i wogle wszystko super;p jak chodziłam do przychodni to wydawałam na 300 zł na drogie leki które wcale mi nie pomagały a pan Doktor przepisał tanie leki które od razu mi pomogły polecam

POLECAM KAŻDEMU NAPRAWDĘ WARTO JEŚLI SZUKA SIĘ DOBREGO LEKARZA.

Bardzo profesjonalny,z powołania po prostu z duszą!!! POLECAM!!!

żadko spotykany profesjonalista w tych czasach, polecam dla sportowców szczególnie

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny