dr n. med. Tomasz Karski

Opinii20
3,4
3,5

20.02.2013

Dzięki temu lekarzowi mogę chodzić. I chyba każdy inny komentarz jest zdębny. Dzięki niemu mogę funkcjonowac w społeczeństwie i cieszyć się życiem.

a7_ o aostasz861

29.03.2012

Witam:) Od bardzo małego leczyłam się u Prof. Dr Karskiego (wada wrodzona i problem z chodzeniem) wtedy jeszcze miał tytuł docenta. Może już mało pamiętam z tamtego okresu, bo byłam dzieckiem, ale wiem jedno jakby nie Dr T. Karski i operacje, które przeszłam w Lublinie, ...

Witam:)
Od bardzo małego leczyłam się u Prof. Dr Karskiego (wada wrodzona i problem z chodzeniem) wtedy jeszcze miał tytuł docenta. Może już mało pamiętam z tamtego okresu, bo byłam dzieckiem, ale wiem jedno jakby nie Dr T. Karski i operacje, które przeszłam w Lublinie, a było ich naprawdę sporo proszę mi wierzyć. To do dzisiejszego dnia jeździłabym na wózku inwalidzkim, a tak chodzę o własnych siłach za pomocą kuli łokciowej. Być może lekarz już mnie nawet nie pamięta, ale ja do tej pory jestem Mu ogromnie wdzięczna za to co zrobił, za podjęte w tamtych latach decyzje i ma mój ogromny szacuneczek.
Dziękuję Panie Doktorze.

16.07.2011

Diagnoza dla 8 miesiecznego synka - powazne problemy z bioderkiem, majtki ortopedyczne + zele wszystko razem 200zl - ale to najmniejszy problem. Celowo napisalam problemy z bioderkiem, bo nawet nie wytlumaczyl dokladnie o co chodzi. Dziecko biedulek musial spac z tektura miedzy nogami, zero wstawania, ciagle goroce kompresy - ogolnie porazka. Cos nas natchneli z mezem zeby isc do innego o bardziej rzetelne wyjasnienie i okazuje sie co......z bioderkiem wszystko ok - co potwierdzil kolejny lekarz, ktory stwierdzil ze Pan Karski tp raczej biznes a nie lekarz !!!!!!!!

30.06.2011

Mój brat miał porażenie splotu ramiennego (bardzo poważna wada okołoporodowa). Prof Karski zrobił wszystko, co mógł i brat ma w zasadzie sprawną rękę, bez rzucających się w oczy wad (a groził mu kikut). Pełen profesjonalizm i kompetencja, dziękujemy!!

02.02.2011

Witam serdecznie Wszystkich! Wczoraj byłam u dr.Karskiego mam niestabilność boczną rzepki,konieczna operacja cytuje "ZWOLNIENIE NAPIĘCIA PASMA BIODROWO-PISZCZELOWEGO".Czy ktoś miał taka operacje?Chciałabym wszystko dokładnie wiedzieć.Inny ortopeda zalecił artroskopie kolana pozostawiając szwy w środku.Nie mam pewności co zrobić dlatego prosze o podpowiedzi,z góry dziękuję

Witam serdecznie Wszystkich!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57

Magnoliowa 2
WSS Al. Kraśnicka 100 Oddział Urazowo- Ortopedyczny, 20-718
Al. Kraśnicka 100
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
Lublin
Zespół Gabinetów Lekarskich "Centrum"
Głęboka 29
Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie