Tomasz Karski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
20 opinii

Dzięki temu lekarzowi mogę chodzić. I chyba każdy inny komentarz jest zdębny. Dzięki niemu mogę funkcjonowac w społeczeństwie i cieszyć się życiem.

Witam:) Od bardzo małego leczyłam się u Prof. Dr Karskiego (wada wrodzona i problem z chodzeniem) wtedy jeszcze miał tytuł docenta. Może już mało pamiętam z tamtego okresu, bo byłam dzieckiem, ale wiem jedno jakby nie Dr T. Karski i operacje, które przeszłam w Lublinie, a było ich naprawdę sporo proszę mi wierzyć. To do dzisiejszego dnia jeździłabym na wózku inwalidzkim, a tak chodzę o własnych siłach za pomocą kuli łokciowej. Być może lekarz już mnie nawet nie pamięta, ale ja do tej pory jestem Mu ogromnie wdzięczna za to co zrobił, za podjęte w tamtych latach decyzje i ma mój ogromny szacuneczek. Dziękuję Panie Doktorze.

Diagnoza dla 8 miesiecznego synka - powazne problemy z bioderkiem, majtki ortopedyczne + zele wszystko razem 200zl - ale to najmniejszy problem. Celowo napisalam problemy z bioderkiem, bo nawet nie wytlumaczyl dokladnie o co chodzi. Dziecko biedulek musial spac z tektura miedzy nogami, zero wstawania, ciagle goroce kompresy - ogolnie porazka. Cos nas natchneli z mezem zeby isc do innego o bardziej rzetelne wyjasnienie i okazuje sie co......z bioderkiem wszystko ok - co potwierdzil kolejny lekarz, ktory stwierdzil ze Pan Karski tp raczej biznes a nie lekarz !!!!!!!!

Mój brat miał porażenie splotu ramiennego (bardzo poważna wada okołoporodowa). Prof Karski zrobił wszystko, co mógł i brat ma w zasadzie sprawną rękę, bez rzucających się w oczy wad (a groził mu kikut). Pełen profesjonalizm i kompetencja, dziękujemy!!

Witam serdecznie Wszystkich! Wczoraj byłam u dr.Karskiego mam niestabilność boczną rzepki,konieczna operacja cytuje "ZWOLNIENIE NAPIĘCIA PASMA BIODROWO-PISZCZELOWEGO".Czy ktoś miał taka operacje?Chciałabym wszystko dokładnie wiedzieć.Inny ortopeda zalecił artroskopie kolana pozostawiając szwy w środku.Nie mam pewności co zrobić dlatego prosze o podpowiedzi,z góry dziękuję

Zrobił mi 2 operacje na stope w wieku 2 i 6 lat oby dwie schrzanił bardzo bardzo, eksperymentował, przez niego uprawianie sportu jest dużo cięższe. Teraz mnie czeka następna operacja za granicą i lekarze powiedzieli że bardzo mi zepsuł tę stope bo można to było zrobic już za pierwszym razem. Bardzo opryskliwy gość i mnie wkurzał, nie mówił jasno o co chodzi, za te dwie operacje wziął straszne pieniądze (lewe).

Wysluchalam calejn prelekcji i porad w nocnym programie radia i mimo ze sie nie dodzwonilam to tak sie czulam jakbym byla obecna przy p.doktorze.Porady i wytlumaczenia bardzo mnie upewnily w dotychczasowym leczeniu przez mego lekarza tj,zalecen.

Nie polecam tego lekarza!! mam teraz 19 lat i mam nogę oraz kręgołup zwalony na maxa!!! ten ch*** robił na mnie eksperymenty i nie obchodziło go co później będzie! jeżeli możecie to nie chodzcie do niego! są inni lekarze którzy naprawde się znają a nie on !

Koszt wizyty za 5 min 10 lat temu 150-200zł Krzywdzi ludzi i doprowadza ich do kalectwa na całe życie

PRZEZ KILKA LAT ODWIEDZIŁAM KILKU ORTOPEDÓW WSZYSCY MÓWILI ZE JEST ZDROWY ALE JA JAKO MATKA WIDZIAŁAM ZE JEST COŚ NIE TAK Z MOIM SYNEM NIBY CHODZI ALE TAK INACZEJ NIZ INNE DZIECI TRAFIŁAM DO DOKTORA KARSKIEGO I TAK DOWIEDZIAŁAM SIE O JEGO CHOROBACH BO JEST ICH KILKA. U DOKTORA LECZYMY SIĘ JUZ 7 LAT I WIDZE POSTĘPY REHABILITUJE SAMA GO I JEST DOBRZE .MAM WIELKI SZACUNEK DO DOKTORA.

Gdyby nie prof. Karski nie chodziłabym. Inny lekarz źle założył mi gips. Podczas wielu wizyt kontrolnych w szpitalu na Staszica żaden z "lekarzy" nie zwrócił uwagi, że mam źle ułożoną stopę... Ogromny szacunek dla Pana profesora!

leżałam parę lat na ortopedii w Dsk i Pan dr.Karski udawał że leczy nie "wiedział" że jestem chora na poważna chorobę kośći;( dowiedziałam się dopiero parę lat za póżno.a można było ją zahamować.udaje wielkiego geniusza medycyny:(

Nie polecam tego lekarza! Byłam jego pacjentką mając 7 lat. Oszpecił mnie na całe życie. Przeprowadził na mnie eksperymentalny zabieg przykurczu biodra prawego. Z miłą chęcią wytoczyłabym mu proces sądowy. Kto ma skoliozę to niech szerokim łukiem omija tego lekarza.

Nie polecam. Uważam, że dużo mowi, a tak naprawdę testuje swoje "metody" na pacjęcie.

Polecam Pana Profesora wszystkim rodzicom maluszków. ja już byłem w Lublinie.W Warszawie leczą niestety skostniałymi metodami Wizyta u Pana Profesora ma zupełnie inny charakter niż u pozostałych lekarzy specjalistów. jest konkretna i nikt się nie spieszy.

Jest wyjątkowym lekarzem, jego doświadczenie, wiedza, umiejętności oraz ogromna uprzejmość i troska dały zdrowie i wielkie szczęście naszej (dzisiaj już) 19-letniej córce Magdzie. Dzięki Profesorowi Karskiemu nasza córka nie ma garbu, krzywego kręgosłupa oraz krótszej nogi. To dużo, jak na jedną (wówczas 7-letnią dziewczynkę). Dziękujemy za to, że Profesor Karski znalazł się na naszej drodze , gdy przez ponad 2 lata szukaliśmy u różnych lekarz pomocy dla naszej Madzi. Panie Profesorze Tomaszu Karski – z całego serca dziękujemy. Lidia, Janusz i Magda Borzyńscy z Pułtuska

BARDZO SYMPATYCZNY, MIŁY A PRZEDE WSZYSTKIM KOMPETENTNY.ZALEŻY MU ŻEBY DOPROWADZIĆ PACJENTA DO KOŃCA.POŚWIECA PACJENTOWI DUZO CZASU , CO WSKAZUJE ŻE NIE PIENIADZE SA DLA NIEGO WAŻNE LECZ PACJENT. BARDZO WIELU OSOBOM POMÓGŁ WIEM TO PONIEWAZ UDAŁO MI SIE W GABINECIE POROZMAWIAC Z INNYMI PACJENTAMI.LEKARZ NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA.NAM ROWNIEZ POMÓGŁ ZA CO JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA I ZYCZE PANU PROFESOROWI DUŻO ZDROWIA.

Jako jedyny lekarz z Polski dał nam nadzieję że możliwe jest wyprowadzenie bezoperacyjne poważnej skoiozy u mojej córki. A jednak dało się! Dzięki gorsetowi W-K i ćwiczeniom profesora, skolioza z 65 stopni zmniejszyła się do około 40! Dziecko prostuje się na oczach.Wszyscy inni lekarze mówili, że będzie tylko gorzej.

Kompetentny,zyczliwy,cierpliwy lekarz.Godny polecenia

Miły, sympatyczny lekarz. Zobaczymy jakie będą efekty leczenia.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny